Znajdujesz się: PZT > KONTAKT

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY 
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa 
tel. (48-22) 122 12 01, 122 12 00 
fax. (48-22) 122 12 11 
e-mail: pzt@pzt.pl 

Wejście bramą nr.1, Moduł 5, klatka schodowa K10, poziom +1. 

Jak do nas dojechać:

Samochodem: Wjazd od ul. Siwca 1, 
Metrem:
 Stacja Warszawa Stadion, 
Kolejką: Stacja Warszawa Stadion, 
Autobusem i tramwajem: Przystanek Rondo Waszyngtona, 
Rower miejski Veturilo: stacja przy Rondzie Waszyngtona. 


Biuro PZT przyjmuje interesantów w godz. 9:00 - 15:30 (poniedziałek - piątek) 

Rachunek do wpłat statutowych PZT - Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 17 1600 1374 0003 0057 6053 3150

Rachunek Kolegium Sędziów - Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1374 0003 0057 6053 3151 

Prezes Zarządu - Mirosław Skrzypczyński 
e-mail: skrzypczynski@pzt.pl 

Prokurent - Magdalena Rejniak-Romer
e-mail:
 rejniak@pzt.pl 

Dyrektor Biura - Katarzyna Posłuszny 
tel. 22 122 12 01; e-mail: posluszny@pzt.pl

Sekretariat - Katarzyna Partyka
 
tel. 22 122 12 01; kom. 533 332 660 
e-mail: pzt@pzt.pl 

Dział Sportu:
Dyrektor ds.kształcenia trenerów - dr Tomasz Schefke

e-mail: schefke@pzt.pl

Manager ds. Sportu -  Agnieszka Dziedzic (m.in. kalendarz imprez, kadra narodowa, zgrupowania i konsultacje) 
tel. 22 122 12 08; kom. 533 332 663 
e-mail: dziedzic@pzt.pl 

Koordynator ds. Organizacyjno-Szkoleniowych - Klaudia Jans-Ignacik 
tel. 22 122 12 08
e-mail: jansignacik@pzt.pl 

Specjalista ds. Upowszechniania Sportu – Justyna Richter 
(m.in. licencje SiA, upowszechnianie tenisa dorosłych)
tel. 22 122 12 08; kom 662 061 484 
e-mail: richter@pzt.pl 

Specjalista ds. organizacji eventów - Mateusz Borkowski 
tel. 22 122 12 08;
e-mail:
 borkowski@pzt.pl 

Tenis Na Wózkach
tel. 22 122 12 03 
e-mail: tnw@pzt.pl 

Dział Eventów, Marketingu i PR:

Dyrektor Działu ds. Eventów, Marketingu i PR - Beata Kowalska 

tel. 22 122 12 06; kom. 533 332 670 
e-mail: kowalska@pzt.pl 


Dział finansów i Administracji: 

Księgowa - Lidia Wapa
 
tel. 22 122 12 02; kom. 533 332 664
 
e-mail: ksiegowosc@pzt.pl 

Specjalista ds. Administracji - Anna Stawska (m.in. licencje zawodnicze i klubowe, składki członkowskie)
 
tel. 22 122 12 13; kom. 533 332 661
 
e-mail: stawska@pzt.pl 

Sędziowie
tel. 22 122 12 03 
e-mail: sedziowie@sedziowie.pzt.pl 

Media: 
e-mail: media@pzt.pl

Zarząd PZT - kontakt
ukryj
Prezes Mirosław Skrzypczyński
e-mail: skrzypczynski@pzt.pl

Multimedia

Facebook

Polski Związek Tenisowy

Rating Tenisa Polskiego

Miejsce na Twoją reklamę

Partnerzy i Sponsorzy

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
PGE Narodowy w Warszawie
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktury:
Polski Związek Tenisowy
Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.