Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1925-1938
1925
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Stanisław Czetwertyński (WLTK Warszawa)

2. Jerzy Stolarow (ŁKLT Łódź)

3. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

4. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

5. Jan Loth (WLTK)

1. Wera Richter (ŁKTL Łódź)

2. Jadwiga Poradowska (WLTK Warszawa)

3. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

4. Józefina Kowalewska (WLTK)

5. Zuzanna Kozakowa (LTK)


1926
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

  1. Stanisław Czetwertyński (WLTK Warszawa)

  2. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  3. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  5. Alfons Foerster (AZS Poznań)

  6. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  7. Wacław Kuchar (LTK Lwów)

  8. Max Stolarow (ŁKLT)

  9. Witold Potuczek (AZS Kraków)

10. Otto Liebling (Cracovia)

1. Wera Richter (ŁKTL Łódź)

2. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

3. Jadwiga Poradowska (WLTK Warszawa)

4. Maria Boniecka (AZS Kraków)

5. Stanisława Groblewska (LTK Lwów)

6. Zuzanna Kozakowa (LTK)

7. Ksenia Richter (ŁKLT)


1927
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Stolarow (ŁKLT Łódź)

  2. Stanisław Czetwertyński (WLTK Warszawa)

  3. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  4. Max Stolarow (ŁKLT)

  5. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  6. Alfons Foerster (AZS Poznań)

  7. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  8. Wacław Kuchar (LTK Lwów)

  9. Andrzej Tarnowski WLTK)

10. Jan Loth (WLTK)

1. Wera Richter (ŁKTL Łódź)

2. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

3. Maria Boniecka AZS Kraków)

4. Józefina Kowalewska (WLTK Warszawa)

5. J. Wenclowa (SKG Warszawa)

6. J. Halicka (WKN Warszawa)

7. Sława Warmińska (AZS Poznań)

8. Ksenia Richter (ŁKLT)

9. Stanisława Groblewska (LTK Lwów)

 

1928
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Max Stolarow (ŁKLT Łódź)

  2. Stanisław Czetwertyński (WLTK Warszawa)

  3. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  4. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  5. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  6. Jan Loth (WLTK)

  7. Alfons Foerster (KKT Kraków)

  8. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  9. Andrzej Tarnowski WLTK)

10. Andrzej Miziewicz (WLTK)

1. Wanda Dubieńska (KKT Kraków)

2. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

3. Wera Richter (ŁKTL Łódź)

4. Jadwiga Poradowska (WLTK Warszawa)

 

1929
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

    1. Max Stolarow (ŁKLT Łódź)

    2. Alfons Foerster (KKT Kraków)

    3. Włodzimierz Marszewski (WLTK Warszawa)

    4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

5-6. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

        Ignacy Tłoczyński

7-8. Andrzej Tarnowski (WLTK)

        Jan Loth (WLTK)

    9. Witold Horain (Cracovia)

  10. Antoni Jurczyński (Sokół Kraków)

      1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

      2. Anna Posseltówna (WLTK Warszawa)

  3-4. Maria Orzechowska (LTK Lwów)

          Ada Pozowska (Sokół Kraków)

      5. Jadwiga Raciborska (pv Poradowska) (WLTK)

  6-8. Maria Boniecka (AZS Kraków)

          Helena Scarpowa (AZS Poznań)

          Gertruda Volkmer (KKT Kraków)
9-10. Stanisława Bielecka (Sokół Kraków)

          Martyna Jużanka (WLTK)

1930
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

      1. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

      2. Max Stolarow (ŁKLT Łódź)

      3. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

      4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

   5-8. Alfons Foerster (KKT Kraków)

          Józef Hebda (LKT Lwów)

          Włodzimierz Marszewski (WLTK Warszawa)

          Ernest Wittmann (KKT)

9-11. Witold Horain (AZS Kraków)

 Antoni Jurczyński (Legia)

          Otto Liebling (Cracovia)

     1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

     2. Wanda Dubieńska (Legia Warszawa)

     3. Gertruda Volkmer (KKT Kraków)

     4. Greta Syropowa (Legia)

     5. Ada Pozowska (AZS Kraków)

     6. Maria Orzechowska (LTK Lwów)

     7. Maria Boniecka (AZS Kraków)

8-12. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

         Antonina Neumanówna (Legia)

         Edeltruda Pająkówna (Pogoń)

         Elżbieta Stephanówna (KKT)

         Marja Wełeszczukowa (LKT)

1931
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

     2. Max Stolarow (ŁKLT Łódź)

     3. Józef Hebda (LKT Lwów)

     4. Ernest Wittmann (KKT Kraków)

     5. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

6-10. Witold Horain (AZS Kraków)

         Stefan Kołcz (LKT)     

         Otto Liebling (Cracovia)

         Włodzimierz Marszewski (WLTK)

         Leonard Popławski (WLTK) 

   1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

   2. Gertruda Volkmer (KKT Kraków)

   3. Wanda Dubieńska (Legia Warszawa)

4-5. Anna Posseltówna (WLTK Warszawa)

        Maria Rudowska

   6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

   7. Ada Pozowska (AZS Kraków)

   8. Marja Wełeszczukowa (LKT Lwów)

   9. Antonina Neumanówna (Legia)       

1932
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Józef Hebda (LKT Lwów)

  2. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

  3. Max Stolarow (ŁKLT Łódź)

  4. Ernest Wittmann (KKT Kraków)

  5. Leonard Popławski (WLTK Warszawa) 

  6. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  7. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  8. Kazimierz Tarłowski (Sokół Kraków)

  9. Witold Horain (AZS Kraków)

10. Otto Liebling (Cracovia)       

   1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

2-3. Wanda Dubieńska (Legia Warszawa)

       Gertruda Volkmer (KKT Kraków)

   4. Elżbieta Stephanówna (KKT)

5-6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

       Ada Pozowska (AZS Kraków)

7-9. Maria Boniecka (AZS Kraków)

       Antonina Neumanówna (Legia)

       Maria Rudowska (Legia)

 10. Marja Wełeszczukowa (LKT Lwów)

1933
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1-2. Józef Hebda (LKT Lwów)

             Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

        3. Ernest Wittmann (Legia)

        4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

     5-6. Leonard Popławski (WLTK Warszawa) 

            Jerzy Stolarow (ŁKLT Łódź)

    7-8. Czesław Spychała (WLTK)

            Kazimierz Tarłowski (AZS Kraków)

       9. Walenty Bratek (AZS Poznań)
10-11. Witold Horain (AZS Kraków)

            Otto Liebling (Cracovia)       

   1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

   2. Wanda Dubieńska (Legia Warszawa)

   3. Ada Pozowska (AZS Kraków)

   4. Elżbieta Stephanówna (KKT Kraków)

   5. Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

   6. Maria Orzechowska (LKT Lwów)

   7. Antonina Neumanówna (Legia)

8-9. Maria Boniecka (AZS Kraków)

        Marja Wełeszczukowa (LKT)

1934
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

       Józef Hebda (LKT Lwów)

3-4. Kazimierz Tarłowski (AZS Kraków)

        Ernest Wittmann (Legia)

5-6. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

        Czesław Spychała (WLTK Warszawa)

   7. Jerzy Stolarow (Legia)

   8. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

   9. Leonard Popławski (WLTK) 

10. Andrzej Majewski (Legia)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia Warszawa)

2. Gertruda Volkmer (KKT Kraków)

3. Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

4. Antonina Neumanówna (Legia)

5. Maria Rudowska (Legia)

6. Maria Orzechowska (LKT Lwów)

7. Marja Wełeszczukowa (LKT)

1935
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

    1. Józef Hebda (LKT Lwów)

    2. Kazimierz Tarłowski (Pogoń Katowice)

    3. Ernest Wittmann (KKT Kraków)

4-6. Czesław Spychała (WLTK Warszawa)

        Andrzej Majewski (Legia Warszawa)

        Leonard Popławski (Legia) 

7-8. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

        Tadeusz Kołcz (LKT)

   9. Wiktor Horain (AZS Kraków)

 10. Stefan Kołcz (LKT)

   1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia Warszawa)

   2. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT Kraków)

3-4. Zofia Jędrzejowska (Legia)

        Antonina Neumanówna (Legia)

   5. Maria Rudowska (Legia)

   6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

1936
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Józef Hebda (LKT Lwów)

        Kazimierz Tarłowski (Pogoń Katowice)

   3. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

   4. Ernest Wittmann (Legia)

   5. Czesław Spychała (WLTK Warszawa)

   6. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

   7. J. Pfahl (KKT Kraków)

   8. Zbigniew Bełdowski (Legia)

   9. Wiktor Horain (AZS Kraków)

 10. Andrzej Majewski (Legia)

   1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia Warszawa)

   2. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT Kraków)

   3. Maria Rudowska (Pogoń Katowice)

4-7. Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

       Zofia Jędrzejowska (Legia)

       Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

       Antonina Neumanówna (Legia)

   8. Helena Łuniewska (Legia)

   9. Bronisława Jaśkowiakówna (AZS Poznań)

 10. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

1937
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Józef Hebda (LKT Lwów)

   2. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

3-4. Czesław Spychała (WLTK Warszawa)

        Ernest Wittmann (Legia)

   5. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

   6. Witold Horain (AZS Kraków)

   7. L. Czajkowski (Legia)

   8. Ksawery Tłoczyński (Legia)

   9. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

 10. Roman Niestrój (Pogoń Katowice)  

   1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia Warszawa)

   2. Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

   3. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

4-5. Zofia Jędrzejowska (Legia)

        Helena Łuniewska (Legia)

   6. M. Fryszczynowa (TKLT Toruń)

   7. Zofia Siodówna (BKS Bydgoszcz)

   8. Elżbieta Lilpopówna (WLTK Warszawa)

   9. Antonina Neumanówna (Legia)

 10. Halina Matuszewska (WLTK)

1938
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Ignacy Tłoczyński (Legia Warszawa)

   2. Adam Baworowski (Legia)

   3. Józef Hebda (LKT Lwów)

   4. Czesław Spychała (WLTK Warszawa)

   5. Ernest Wittmann (Legia)

   6. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

7-8. Jerzy Gotschalk (Legia)

        Ksawery Tłoczyński (Legia)

   9. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

 10. L. Czajkowski (Legia)

   1. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT Kraków)

   2. Zofia Jędrzejowska (Legia Warszawa)

   3. Helena Łuniewska (Legia)

   4. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

   5. Adela Bemówna (Pogoń Katowice)

6-7. Anna Andrutowa (Grudziądz)

        Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

   8. Zofia Siodówna (BKS Bydgoszcz)

   9. Maria Rudowska (Pogoń Katowice)

 10. Antonina Neumanówna (Legia)

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.