Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1925-1938
1925
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

1. Stanisław Czetwertyński (WLTK)

2. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

3. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

4. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

5. Jan Loth (WLTK)

1. Wera Richter (ŁKTL)

2. Jadwiga Poradowska (WLTK)

3. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

4. Józefina Kowalewska (WLTK)

5. Zuzanna Kozakowa (LTK)


1926
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

  1. Stanisław Czetwertyński (WLTK)

  2. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  3. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  5. Alfons Foerster (AZS Poznań)

  6. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  7. Wacław Kuchar (LTK)

  8. Max Stolarow (ŁKLT)

  9. Witold Potuczek (AZS Kraków)

10. Otto Liebling (Cracovia)

1. Wera Richter (ŁKTL)

2. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

3. Jadwiga Poradowska (WLTK)

4. Maria Boniecka (AZS Kraków)

5. Stanisława Groblewska (LTK)

6. Zuzanna Kozakowa (LTK)

7. Ksenia Richter (ŁKLT)


1927
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  2. Stanisław Czetwertyński (WLTK)

  3. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  4. Max Stolarow (ŁKLT)

  5. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  6. Alfons Foerster (AZS Poznań)

  7. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  8. Wacław Kuchar (LTK)

  9. Andrzej Tarnowski WLTK)

10. Jan Loth (WLTK)

1. Wera Richter (ŁKTL)

2. Wanda Dubieńska (AZS Kraków)

3. Maria Boniecka AZS Kraków)

4. Józefina Kowalewska (WLTK)

5. J. Wenclowa (SKG Warszawa)

6. J. Halicka (WKN)

7. Sława Warmińska (AZS Poznań)

8. Ksenia Richter (ŁKLT)

9. Stanisława Groblewska (LTK)

 

1928
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Max Stolarow (ŁKLT)

  2. Stanisław Czetwertyński (WLTK)

  3. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

  4. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

  5. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

  6. Jan Loth (WLTK)

  7. Alfons Foerster (KKT)

  8. Eugeniusz Kruszewski (WLTK)

  9. Andrzej Tarnowski WLTK)

10. Andrzej Miziewicz (WLTK)

1. Wanda Dubieńska (KKT)

2. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

3. Wera Richter (ŁKTL)

4. Jadwiga Poradowska (WLTK)

 

1929
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

    1. Max Stolarow (ŁKLT)

    2. Alfons Foerster (KKT)

    3. Włodzimierz Marszewski (WLTK)

    4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

5-6. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

        Ignacy Tłoczyński

7-8. Andrzej Tarnowski WLTK)

        Jan Loth (WLTK)

    9. Witold Horain (Cracovia)

  10. Antoni Jurczyński (Sokół Kraków)

      1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

      2. Anna Posseltówna (WLTK)

  3-4. Maria Orzechowska (LTK)

          Ada Pozowska (Sokół Kraków)

      5. Jadwiga Raciborska (WLTK)

  6-8. Maria Boniecka (AZS Kraków)

          Helena Scarpowa (AZS Poznań)

          Gertruda Volkmer (KKT)
9-10. Stanisława Bielecka (Sokół Kraków)

          Martyna Jużanka (WLTK)

1930
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

      1. Ignacy Tłoczyński (Legia)

      2. Max Stolarow (ŁKLT)

      3. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

      4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

   5-8. Alfons Foerster (KKT)

          Józef Hebda (LKT)

          Włodzimierz Marszewski (WLTK)

          Ernest Wittmann (KKT)

9-11. Witold Horain (AZS)

 Antoni Jurczyński (Legia)

          Otto Liebling (Cracovia)

     1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

     2. Wanda Dubieńska (Legia)

     3. Gertruda Volkmer (KKT)

     4. Greta Syropowa (Legia)

     5. Ada Pozowska (AZS Kraków)

     6. Maria Orzechowska (LTK)

     7. Maria Boniecka (AZS Kraków)

8-12. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

         Antonina Neumanówna (Legia)

         Edeltruda Pająkówna (Pogoń)

         Elżbieta Stephanówna (KKT)

         Marja Wełeszczukowa (LKT)

1931
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1. Ignacy Tłoczyński (Legia)

     2. Max Stolarow (ŁKLT)

     3. Józef Hebda (LKT)

     4. Ernest Wittmann (KKT)

     5. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

6-10. Witold Horain (AZS)

         Stefan Kołcz (LKT)     

         Otto Liebling (Cracovia)

         Włodzimierz Marszewski (WLTK)

         Leonard Popławski (WLTK) 

   1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

   2. Gertruda Volkmer (KKT)

   3. Wanda Dubieńska (Legia)

4-5. Anna Posseltówna (WLTK)

        Maria Rudowska

   6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

   7. Ada Pozowska (AZS Kraków)

   8. Marja Wełeszczukowa (LKT)

   9. Antonina Neumanówna (Legia)       

1932
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Józef Hebda (LKT)

2. Ignacy Tłoczyński (Legia)

3. Max Stolarow (ŁKLT)

4. Ernest Wittmann (KKT)

5. Leonard Popławski (WLTK) 

6. Jerzy Stolarow (ŁKLT)

7. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

8. Kazimierz Tarłowski (Sokół Kraków)

9. Witold Horain (AZS Kraków)

10. Otto Liebling (Cracovia)       

1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

2-3. Wanda Dubieńska (Legia)

       Gertruda Volkmer (KKT)

4. Elżbieta Stephanówna (KKT)

5-6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

       Ada Pozowska (AZS Kraków)

7-9. Maria Boniecka (AZS Kraków)

       Antonina Neumanówna (Legia)

       Maria Rudowska (Legia)

10. Marja Wełeszczukowa (LKT)

1933
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Józef Hebda (LKT)

       Ignacy Tłoczyński (Legia)

3. Ernest Wittmann (Legia)

4. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

5-6. Leonard Popławski (WLTK) 

      Jerzy Stolarow (ŁKLT)

7-8. Czesław Spychała (WLTK)

      Kazimierz Tarłowski (AZS Kraków)

9. Walenty Bratek (AZS Poznań)

10-11. Witold Horain (AZS Kraków)

      Otto Liebling (Cracovia)       

1. Jadwiga Jędrzejowska (AZS Kraków)

2. Wanda Dubieńska (Legia)

3. Ada Pozowska (AZS Kraków)

4. Elżbieta Stephanówna (KKT)

5. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

6. Maria Orzechowska (LKT)

7. Antonina Neumanówna (Legia)

8-9. Maria Boniecka (AZS Kraków)

       Marja Wełeszczukowa (LKT)

1934
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Ignacy Tłoczyński (Legia)

      Józef Hebda (LKT)

3-4. Kazimierz Tarłowski (AZS Kraków)

      Ernest Wittmann (Legia)

5-6. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

      Czesław Spychała (WLTK)

7. Jerzy Stolarow (Legia)

8. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

9. Leonard Popławski (WLTK) 

10. Andrzej Majewski (Legia)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia)

2. Gertruda Volkmer (KKT)

3. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

4. Antonina Neumanówna (Legia)

5. Maria Rudowska (Legia)

6. Maria Orzechowska (LKT)

7. Marja Wełeszczukowa (LKT)

1935
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Józef Hebda (LKT)

2. Kazimierz Tarłowski (Pogoń Katowice)

3. Ernest Wittmann (KKT)

4-6. Czesław Spychała (WLTK)

    Andrzej Majewski (Legia)

    Leonard Popławski (Legia) 

7-8. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

    Tadeusz Kołcz (LKT)

9. Wiktor Horain (AZS Kraków)

10. Stefan Kołcz (LKT)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia)

2. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT)

3-4. Zofia Jędrzejowska (Legia)

    Antonina Neumanówna (Legia)

5. Maria Rudowska (Legia)

6. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

1936
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1-2. Józef Hebda (LKT)

    Kazimierz Tarłowski (Pogoń Katowice)

3. Ignacy Tłoczyński (Legia)

4. Ernest Wittmann (Legia)

5. Czesław Spychała (WLTK)

6. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

7. J. Pfahl (KKT)

8. Zbigniew Bełdowski (Legia)

9. Wiktor Horain (AZS Kraków)

10. Andrzej Majewski (Legia)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia)

2. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT)

3. Maria Rudowska (Pogoń Katowice)

4-7. Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

    Zofia Jędrzejowska (Legia)

    Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

    Antonina Neumanówna (Legia)

8. Helena Łuniewska (Legia)

9. Bronisława Jaśkowiakówna (AZS Poznań)

10. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

1937
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Józef Hebda (LKT)

2. Ignacy Tłoczyński (Legia)

3-4. Czesław Spychała (WLTK)

    Ernest Wittmann (Legia)

5. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

6. Witold Horain (AZS Kraków)

7. L. Czajkowski (Legia)

8. Ksawery Tłoczyński (Legia)

9. Przemysław Warmiński (AZS Poznań)

10. Roman Niestrój (Pogoń Katowice)  

1. Jadwiga Jędrzejowska (Legia)

2. Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

3. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

4-5. Zofia Jędrzejowska (Legia)

     Helena Łuniewska (Legia)

6. M. Fryszczynowa (TKLT Toruń)

7. Zofia Siodówna (BKS Bydgoszcz)

8. Elżbieta Lilpopówna (WLTK)

9. Antonina Neumanówna (Legia)

10. Halina Matuszewska (WLTK)

1938
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1.Ignacy Tłoczyński (Legia)

2. Adam Baworowski (Legia)

3. Józef Hebda (LKT)

4. Czesław Spychała (WLTK)

5. Ernest Wittmann (Legia)

6. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

7-8. Jerzy Gotschalk (Legia)

    Ksawery Tłoczyński (Legia)

9. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

10. L. Czajkowski (Legia)

1. Gertruda Volkmer-Jacobsen (KKT)

2. Zofia Jędrzejowska (Legia)

3. Helena Łuniewska (Legia)

4. Maria Gajdzianka (Pogoń Katowice)

5. Adela Bemówna (Pogoń Katowice)

6-7. Anna Andrutowa (Grudziądz)

    Alina Głowacka (BKS Bydgoszcz)

8. Zofia Siodówna (BKS Bydgoszcz)

9. Maria Rudowska (Pogoń Katowice)

10. Antonina Neumanówna (Legia)

Polski Związek Tenisowy

Oficjalny Napój Izotoniczny

Oficjalna Woda

Partnerzy i Sponsorzy

Partner Medyczny

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.