Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1945-1959
1945
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Józef Hebda (Legia Warszawa)

  2. Władysław Skonecki (Cracovia)

  3. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

  4. Włodzimierz Olejniszyn (Cracovia)

  5. Krzysztof Herbst (Cracovia)

  6. Wiktor Horain (Krakus)

  7. A. Łebużek (Cracovia)

  8. L. Adamczak (ŁKS Łódź)

  9. Zbigniew Bełdowski (Legia)

10. W. Kewman (Krakus)

1. Jadwiga Jędrzejowska (BKS Bydgoszcz)

2. Zofia Jędrzejowska (Legia Warszawa)

3. Maria Rudowska (Pogoń Katowice)

4. Helena Szeraucówna (Cracovia)

5. Bronisława Jaśkowiakówna (Zjednoczeni Poznań)

6. H. Potuczkowa (Cracovia)

7. M. Lilpopówna (Legia)

8. Genowefa Wiewiórowska (Gdynia)

1946
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Władysław Skonecki (Legia Warszawa)

  2. Józef Hebda (Legia)

  3. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

  4. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

  5. Włodzimierz Olejniszyn (Cracovia)

  6. Zbigniew Bełdowski (Legia)

  7. Jan Chytrowski (Pogoń Katowice)

  8. Jerzy Olszowski (Legia)

  9. Józef Piątek (Zjednoczeni Poznań)

10. Bronisław Fraszewski (Zjednoczeni Poznań)

1. Jadwiga Jędrzejowska (BKS Bydgoszcz)

2. Zofia Jędrzejowska (Legia Warszawa)

3. Maria Rudowska (Legia)

4. Bronisława Jaśkowiakówna (Zjednoczeni Poznań)

5. Irmina Popławska (Piast Gliwice)

6. Helena Szeraucówna (Cracovia)

7. Halina Hojanówna (HCP Poznań)

8. Bronisława Kołczowa (Krakus)

1947
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Władysław Skonecki (Legia Warszawa)

  2. Józef Hebda (Legia)

  3. Leon Kończak (Pogoń Katowice)

  4. Roman Niestrój (Pogoń Katowice)

  5. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

  6. Włodzimierz Olejniszyn (Cracovia)

  7. Jan Chytrowski (Pogoń Katowice)

  8. Zbigniew Bełdowski (MKS Sopot)

  9. Ksawery Tłoczyński (Cracovia)

10. Józef Piątek (Zjednoczeni Poznań)

1. Jadwiga Jędrzejowska (MKS Bydgoszcz)

2. Maria Rudowska (Legia Warszawa)

3. Irmina Popławska (Piast Gliwice)

4. Halina Hojanówna (HCP Poznań)

5. Bronisława Jaśkowiakówna (Zjednoczeni Poznań)

6. Stefania Okrzesik-Kamińska (Solali Żywiec)

7. Helena Szeraucówna (Cracovia)

8. Bronisława Kołczowa (Krakus)

1948
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

  1. Władysław Skonecki (Legia Warszawa)

  2. Józef Hebda (Legia)

  3. Walenty Bratek (Pogoń Katowice)

  4. Józef Piątek (HCP Poznań)

  5. Zbigniew Bełdowski (Legia)

  6. Włodzimierz Olejniszyn (Legia)

  7. Ksawery Tłoczyński (Ogniwo Szczecin)

  8. Jan Chytrowski (Pogoń Katowice)

  9. Henryk Skonecki (Wima Łódź)

10. Alfred Buchalik (Ogniwo Bielsko)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Gwardia Bydgoszcz)

2. Irmina Popławska (Piast Gliwice)

3. Maria Rudowska (Legia Warszawa)

4. Bronisława Jaśkowiakówna (Zjednoczeni Poznań)

5. Helena Szeraucówna (Cracovia)

6. Maria Krawczykówna (Unia Tarnów)


1949
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Władysław Skonecki (Legia Warszawa)

  2. Józef Piątek (Stal Poznań)

  3. Jan Chytrowski (Stal Katowice)

  4. Włodzimierz Olejniszyn (Legia)

  5. Ksawery Tłoczyński (Ogniwo Szczecin)

  6. Zbigniew Bełdowski (Legia)

  7. Roman Niestrój (Stal Katowice)

  8. Walenty Bratek (Stal Katowice)

  9. Alfred Buchalik (Ogniwo Bielsko)

10. Henryk Skonecki (Wima Łódź)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

3. Stefania Okrzesik-Kamińska (Ogniwo Bielsko)

4. Helena Szeraucówna-Tłoczyńska (Ogniwo Szczecin)

5. Bronisława Jaśkowiakówna (Zjednoczeni Poznań)

6. Maria Rudowska (Legia Warszawa)


1950
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

  1. Władysław Skonecki (CWKS Warszawa)

  2. Józef Piątek (Stal Poznań)

  3. Włodzimierz Olejniszyn (CWKS)

  4. Jan Chytrowski (Stal Katowice)

  5. Ksawery Tłoczyński (Ogniwo Szczecin)

  6. Henryk Skonecki (Stal Katowice)

  7. Alfred Buchalik (Stal Gliwice)

  8. Roman Niestrój (Górnik Katowice)

  9. Jan Radzio (CWKS)

10. Walenty Bratek (Stal Katowice)

  1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

  2. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

  3. Maria Rudowska (CWKS Warszawa)

  4. Bronisława Jaśkowiakówna (Stal Poznań)

  5. Alfreda Lamperska (AZS Poznań)

  6. Helena Tłoczyńska (Ogniwo Szczecin)

  7. Edyta Piątkowa (Stal Katowice)

  8. Zofia Siódówna-Stępkowska (Ogniwo Sopot)

  9. Hanna Mikicka (Ogniwo Sopot)

10. Zofia Ryczkówna (Stal Gliwice)


1951
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Włodzimierz Olejniszyn (CWKS Warszawa)

  2. Józef Hebda (CWKS)

  3. Józef Piątek (Stal Poznań)

  4. Jan Radzio (CWKS)

  5. Andrzej Licis (Stal Katowice)

  6. Roman Niestrój (Stal Katowice)

  7. Alfred Buchalik (Stal Gliwice)

  8. Ksawery Tłoczyński (Ogniwo Szczecin)

  9. Zbigniew Bełdowski (CWKS)

10. Jan Chytrowski (Stal Katowice)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

3. Bronisława Jaśkowiakówna (Stal Poznań)

4. Maria Rudowska (CWKS Warszawa)

5. Maria Krawczykówna (Unia Tarnów)

 

1952
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Jan Radzio (CWKS Warszawa)

  2. Włodzimierz Olejniszyn (CWKS)

  3. Alfred Buchalik (Stal Gliwice)

  4. Roman Niestrój (Ogniwo Katowice)

  5. Józef Piątek (Stal Poznań)

  6. Jan Chytrowski (Wisła Kraków)

  7. Walenty Bratek (Stal Katowice)

  8. Andrzej Licis (Stal Katowice)

  9. Zbigniew Bełdowski (CWKS)

10. Henryk Sebrala (Stal Gliwice)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Zofia Ryczkówna (Stal Gliwice)

3. Anna Andrótowa (Ogniwo Szczecin)

4. Helena Tłoczyńska (Gwardia Poznań)

5. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

6. Maria Krawczykówna (Ogniwo Tarnów)

7. Edyta Piątkowa (Gwardia Poznań)

 

 

1953
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1. Józef Piątek (Stal Poznań)

     2. Andrzej Licis (Stal Katowice)

     3. Jan Radzio (CWKS Warszawa)

     4. Włodzimierz Olejniszyn (Gwardia Warszawa)

     5. Ksawery Tłoczyński (Gwardia Poznań)

     6. Jan Chytrowski (Gwardia Katowice)

     7. Roman Niestrój (Górnik Katowice)

     8. Janusz Kwiatek (CWKS)

9-11. Zbigniew Bełdowski (Spójnia Warszawa)

         Alfred Buchalik (Górnik Katowice)

         Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

  1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

  2. Zofia Ryczkówna (Stal Gliwice)

  3. Maria Rudowska (CWKS Warszawa)

  4. Anna Andrótowa (Ogniwo Szczecin)

  5. Bronisława Jaśkowiakówna (Stal Poznań)

  6. Helena Tłoczyńska (Ogniwo Szczecin)

  7. Edyta Piątkowa (Stal Katowice)

  8. Maria Krawczykówna (Ogniwo Tarnów)

  9. Zofia Sióda-Stępkowska (Ogniwo Sopot)

10. Ewa Fogelman (Kolejarz Kraków)

      Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

1954
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (CWKS)

2. Józef Piątek (Stal Poznań)

3. Andrzej Licis (Stal Katowice)

4. Włodzimierz Olejniszyn (Gwardia Warszawa)

5. Janusz Kwiatek (CWKS)

6. Tadeusz Piotrowski (CWKS)

7. Bogdan Maniewski (CWKS)

8. Alfred Buchalik (Górnik Katowice)

9. Renisław Kramer (Gwardia Poznań)

10-11. Ksawery Tłoczyński (Gwardia Poznań)

    Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Zofia Ryczkówna (Stal Gliwice)

3. Lidia Licisówna (Stal Katowice)

4. Maria Rudowska (CWKS)

5. Helena Tłoczyńska (Gwardia Poznań)

6. Barbara Panasiuk (CWKS)

7-10. Anna Andrótowa (Ogniwo Szczecin)

    Edyta Piątkowa (Stal Katowice)

    Danuta Szmidt (Stal Radom)

    Krystyna Jelnicka (Gwardia Warszawa)

    Alfreda Lamperska-Prymińska (AZS Poznań)

    Paulina Zimorek (Górnik Katowice)

1955
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Jan Radzio (CWKS)

2. Andrzej Licis (Stal Katowice)

3. Józef Piątek (Stal Poznań)

4. Henryk Skonecki (CWKS)

5. Henryk Sebrala (CWKS)

6. Alfred Buchalik (Górnik Katowice)

7. Janusz Kwiatek (CWKS)

8. Ksawery Tłoczyński (Gwardia Poznań)

9. Bogdan Maniewski (Ogniwo Sopot)

10. Helmut Majewski (Ogniwo Sopot)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Zofia Ryczkówna (Stal Gliwice)

3. Helena Tłoczyńska (Gwardia Poznań)

4. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

5. Katarzyna Gerigkówna (Ogniwo Sopot)

6. Barbara Panasiuk (CWKS)

7. Maria Rudowska (CWKS)

8. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

9. Paulina Zimorek (Górnik Katowice)

10. Barbara Dańda (Kolejarz Kraków)

1956
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Andrzej Licis (Stal Katowice)

2. Władysław Skonecki (CWKS)

3. Józef Piątek (Stal Poznań)

4. Jan Radzio (CWKS)

5. Janusz Kwiatek (CWKS)

6. Tadeusz Piotrowski (CWKS)

7. Bogdan Maniewski (CWKS)

8. Henryk Sebrala (Ursus)

9. Henryk Skonecki (Stal Katowice)

10. Helmut Majewski (Sparta Sopot)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Stal Katowice)

2. Zofia Ryczkówna (CWKS)

3. Katarzyna Gerigkówna (Sparta Sopot)

4. Krystyna Filipówna (Gwardia Poznań)

5. Danuta Szmidtówna (Stal Radom)

6. Barbara Panasiuk (CWKS)

7. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

8. Irmina Popławska (Stal Gliwice)

9. Paulina Zimorek (Górnik Katowice)

10. Barbara Dańda (Olsza Kraków)

1957
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Władysław Skonecki (Legia)

2. Andrzej Licis (Stal Katowice)

3. Józef Piątek (Stal Poznań)

4. Jan Radzio (Legia)

5. Bogdan Maniewski (Sparta Sopot)

6. Janusz Kwiatek (Legia)

7-8. Tadeusz Piotrowski (Legia)

    Helmut Majewski (Sparta Sopot)

9. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

10. Renisław Kramer (Gwardia Poznąń)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Baildon Katowice)

2. Katarzyna Gerigkówna (SKT Sopot)

3. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

4-6. Barbara Panasiuk (Legia)

    Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

    Danuta Szmidtówna (Broń Radom)

7. Barbara Dańda (Olsza Kraków)

8-9. Paulina Zimorek (Baildon Katowice)

    Lidia Licisówna (Baildon Katowice)

10-11. Gertruda Hajokówna (Górnik Katowice)

    Irmina Popławska (Piast Gliwice)

1958
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Władysław Skonecki (Legia)

2. Andrzej Licis (Baildon Katowice)

3. Jan Radzio (Legia)

4-5. Bogdan Maniewski (Sparta Sopot)

    Józef Piątek (Stal Poznań)

6. Wiesław Gąsiorek (Stal Poznań)

7. Henryk Skonecki

8. Piotr Jamroz (Broń Radom)

9. Renisław Kramer (Gwardia Poznąń)

10. Helmut Majewski (Sparta Sopot)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Baildon Katowice)

2. Barbara Panasiuk (Legia)

3. Danuta Szmidtówna (Sparta Warszawa)

4. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

5. Barbara Dańda (Cracovia)

6. Maria Dowbór (ŁKS Łódź)

7. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

8. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

9. Marta Sąsała (GKT Gliwice)

10. Bronisława Jaśkowiakówna (Warta Poznań)

1959
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

1. Władysław Skonecki (Legia)

2. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

3-4. Andrzej Licis (Baildon Katowice)

    Józef Piątek (Warta Poznań)

5. Bogdan Maniewski (Legia)

6. Jan Radzio (Legia)

7. Piotr Jamroz (Broń Radom)

8. Henryk Skonecki (Stal Sosnowiec)

9. Józef Orlikowski (SKT Sopot)

10. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

1. Jadwiga Jędrzejowska (Baildon Katowice)

2. Danuta Szmidtówna (Broń Radom)

3. Maria Dowbór (ŁKS Łódź)

4-7. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

    Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

    Danuta Rylska (Legia)

    Barbara Dańda (Cracovia)

8. Barbara Panasiuk (Legia)

9. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

10. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.