Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1960-1969
1960
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

   2. Józef Piątek (Warta Poznań)

3-4. Bogdan Maniewski (Legia Warszawa)

       Jan Radzio (Legia)

   5. Józef Orlikowski (Baildon Katowice)

   6. Mieczysław Fige (Gwardia Wrocław)

   7. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

   8. Maciej Rogoziński (Warszawianka)

   9. Kazimierz Kowalczewski (Legia)

 10. Ireneusz Łyżwiński (Piast Gliwice)

   1. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

2-5. Barbara Dańda (Cracovia)

        Danuta Szmidtówna (Broń Radom)

        Danuta Rylska (Legia Warszawa)

        Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

   6. Maria Dowbór (ŁKS Łódź)

   7. Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

   8. Wanda Krystówna (Piast Gliwice)

   9. Marta Sąsała (Piast Gliwice)

 10. Krystyna Dałkowska (Gwardia Wrocław)

1961
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

       1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

       2. Władysław Skonecki (Legia Warszawa)

       3. Bogdan Maniewski (Sparta Warszawa)

       4. Jan Radzio (Legia)

       5. Józef Piątek (Warta Poznań)

       6. Józef Orlikowski (Baildon Katowice)

       7. Piotr Jamroz (Legia)

    8-9. Kazimierz Kowalczewski (Legia)

           Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

10-11. Maciej Rogoziński (Warszawianka)

           Wiesław Biełanowicz (Baildon)

   1. Jadwiga Jędrzejowska (Baildon Katowice)

2-3. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

        Danuta Szmidtówna (Sparta Warszawa)

4-5. Barbara Dańda (Cracovia)

        Krystyna Żmijanka (Baildon)

   6. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

   7. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

   8. Maria Dowbór (ŁKS Łódź)

   9. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)

 10. Wanda Krystówna (Piast Gliwice)

       Hanna Kucharska (Warszawianka)

       Barbara Olszowska (Legia)

1962
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Władysław Skonecki (MKT Łódź)

  3. Józef Orlikowski (Baildon Katowice)

  4. Bogdan Maniewski (Sparta Warszawa)

  5. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  6. Jan Radzio (Legia Warszawa)

  7. Wiesław Biełanowicz (Baildon)

  8. Józef Piątek (Warta Poznań)

  9. Stanisław Szczukiewicz (SKT Sopot)

10. Andrzej Faruzel (Olsza Kraków)

   1. Danuta Rylska (Legia)

2-4. Maria Dowbór (ŁKS Łódź)

       Danuta Szmidtówna (Sparta Warszawa)

       Barbara Olszowska (Legia)

   5. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

   6. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

7-9. Barbara Dracz (Cracovia)

       Krystyna Żmijanka (Baildon Katowice)

       Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

 10. Hanna Kucharska (Warszawianka)

1963
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

   1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

   2. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

   3. Władysław Skonecki (Legia)

4-5. Jan Radzio (Legia)

        Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)
   6. Bogdan Maniewski (Sparta Warszawa)

   7. Józef Osadca (AZS Gliwice)

   8. Józef Piątek (Warta Poznań)

   9. Ireneusz Łyżwiński (AZS Gliwice)

 10. Wielisław Nowicki (Legia)

   1. Danuta Rylska (Legia)

   2. Danuta Calińska (Sparta Warszawa)

3-4. Maria Dowbór- Lewandowska (ŁKS Łódź)

       Barbara Olszowska (Legia)

   5. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

   6. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

   7. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

   8. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

   9. Barbara Panasiuk (Legia)

 10. Teresa Skórkówna (Victoria Częstochowa)


1964
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

     2. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

     3. Wielisław Nowicki (Legia Warszawa)

     4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  5-6. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

         Józef Piątek (Warta Poznań)

7-10. Wiesław Biełanowicz (Baildon Katowice)

         Ireneusz Łyżwiński (AZS Gliwice)

         Bogdan Maniewski (Sparta Warszawa)

         Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

   1. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

   2. Ewa Fogelman (Olsza Kraków)

   3. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

   4. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

5-6. Barbara Olszowska (Sparta Warszawa)

        Barbara Panasiuk (Legia)

   7. Barbara Kral (Górnik Katowice)

   8. Ilona Fudala (SKT Szczecin)

   9. Alina Zdun (SKT Sopot)

 10. Danuta Makulska (Broń Radom)

1965
ukryj

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

  3. Bogdan Maniewski (Spójnia Warszawa)

  4. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  5. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  6. Józef Piątek (Warta Poznań)

  7. Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

  8. Jan Radzio (Legia Warszawa)

  9. Ireneusz Łyżwiński (AZS Gliwice)

10. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)   

  1. Danuta Schmidt-Calińska (Spójnia Warszawa)

  2. Danuta Wieczorek (AKS Chorzów)

  3. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  4. Barbara Kral (Górnik Katowice)

  5. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

  6. Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

  7. Krystyna Żmija-Makowska (Baildon Katowice)

  8. Barbara Białek (Chełmek)

  9. Alina Zdun (SKT Sopot)

10. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

1966
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

2-3. Tadeusz Nowicki (MKT Łódź)

        Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

   4. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław

   5. Bronisław Lewandowski (SKT Sopot)

   6. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

7-8. Mieczysław Kubaty (Nadwiślan Kraków)

       Józef Piątek (Warta Poznań)

   9. Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

 10. Roman Prystrom (Gwardia Wrocław)   

   1. Danuta Wieczorek (Baildon Katowice)

   2. Barbara Kral (Górnik Katowice)

   3. Danuta Calińska (Spójnia Warszawa)

   4. Alina Zdun (SKT Sopot)

   5. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

   6. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

7-8. Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

        Danuta Rylska (Legia)

   9. Danuta Makulska (Broń Radom)

 10. Ilona Fudala (Sparta Szczecin)

1967
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Bronisław Lewandowski (Legia Warszawa)

  3. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  4. Tadeusz Nowicki (Legia)

  5. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  6. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

  7. Jarosław Dąbrowski (Baildon Katowice)

  8. Adam Nowak (Nadwiślan Kraków)

  9. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

10. Bogdan Maniewski (Spójnia Warszawa)

  1. Danuta Wieczorek (Baildon Katowice)

  2. Barbara Kral (GKS Katowice)

  3. Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

  4. Alina Zdun (SKT Sopot)

  5. Danuta Rylska (Legia Warszawa)

  6. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

  7. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

  8. Krystyna Filipówna (Olimpia Poznań)

  9. Barbara Białek (Górnik Bytom)

10. Krystyna Makowska (Baildon Katowice)

1968
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  3. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  4. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

  5. Wielisław Nowicki (MKT)

  6. Wiesław Biełanowicz (Baildon Katowice)

  7. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

  8. Adam Mincberg (Legia)

  9. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

10. Andrzej Andrzejewski (SKT Sopot)

     1. Danuta Wieczorek (Baildon Katowice)

     2. Barbara Kral (GKS Katowice)

     3. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

  4-5. Krystyna Filip (Olimpia Poznań)

          Danuta Rylska (Legia Warszawa)

     6. Alina Zdun (SKT Sopot)

     7. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

     8. Maria Lewandowska (MKT Łódź)

9-10. Hanna Hellich (Warszawianka)

          Barbara Olszowska (Spójnia Warszawa)

1969
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wiesław Gąsiorek (Warta Poznań)

  2. Mieczysław Rybarczyk (Warszawianka)

  3. Tadeusz Nowicki (Legia Warszawa)

  4. Bronisław Lewandowski (Legia)

  5. Józef Orlikowski (MKT Łódź)

  6. Witold Meres (Nadwiślan Kraków)

  7. Jarosław Dąbrowski (Baildon Katowice)

  8. Wielisław Nowicki (MKT Łódź)

  9. Piotr Jamroz (Gwardia Wrocław)

10. Jacek Niedźwiedzki (SKT Sopot)

   1. Barbara Kral (GKS Katowice)

2-3. Barbara Włochowicz (Górnik Świętochłowice)

        Danuta Rylska (Legia Warszawa)

   4. Alina Zdun (SKT Sopot)

5-7. Barbara Dracz (Nadwiślan Kraków)

        Maria Lewandowska (MKT Łódź)

       Jolanta Rozala (Warta Poznań)

  8. Barbara Olszowska-Kowalska (Spójnia Warszawa)

  9. Krystyna Pilżyc (SKT Sopot)

10. Wanda Ostrowska (Piast Gliwice)


Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.