Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Europy

 

rok

 

zawodnik

miejsce

Juniorzy / U18

1984

Ostenda BEL

Renata Wojtkiewicz / Monika Waniek

III podw.

1985

Blois FRA

Wojciech Jamroz / Wojciech Kowalski

III podw.

1992

Berlin GER

Adam Skrzypczak

II poj.

1995

Klosters SUI

Aleksandra Olsza

II poj.

1995

Klosters SUI

Magdalena Grzybowska / Aleksandra Olsza

II podw.

1997

Klosters SUI

Filip Anioła / Jakub Iłowski

II podw.

2003

Klosters SUI

Piotr Banaś / Jakub Nijaki

III podw.

2013

Klosters SUI

Kamil Majchrzak

III poj.

2016

Klosters SUI

Piotr Matuszewski / Kacper Żuk

I podw.

2017

Klosters SUI

Daria Kuczer

III poj.

2017

Klosters SUI

Anna Hertel / Daria Kuczer

III podw.

2018

Klosters SUI

Maja Chwalińska

II poj.

2018

Klosters SUI

Maja Chwalińska / Weronika Falkowska

III podw.

Kadeci / U16

1990

Zagrzeb YUG

Adam Skrzypczak

III poj.

1991

L’Hospitalet ESP

Karolina Bułat / Katarzyna Malec

II podw.

1992

Berlin GER

Aleksandra Olsza / Sylwia Rynarzewska

II podw.

2003

Wiedeń AUT

Mateusz Kowalczyk / Grzegorz Panfil

I podw.

2003

Eeklo BEL

Magdalena Kiszczyńska / Marta Leśniak

III podw.

2004

Orbetello ITA

Grzegorz Panfil

II poj.

2004

Eeklo BEL

Magdalena Kiszczyńska / Agnieszka Radwańska

I podw.

2006

Chieti ITA

Katarzyna Piter

II poj.

2008

Moskwa RUS

Paula Kania / Magda Linette

I podw.

2013

Moskwa RUS

Magdalena Fręch / Oliwia Szymczuch

III podw.

2015

Moskwa RUS

Konrad Fryze / Kacper Żuk

I podw.

2016

Moskwa RUS

Iga Świątek

II poj.

2016

Moskwa RUS

Maja Chwalińska / Iga Świątek

I podw.

2017

Moskwa RUS

Maja Chwalińska

I poj.

Młodzicy / U14

1994

Genewa ITA

Filip Anioła / Jakub Iłowski

I podw.

2002

Vichy FRA

Magdalena Kiszczyńska / Marta Leśniak

I podw.

2003

Vichy FRA

Piotr Styczyński / Mateusz Szmigiel

II podw.

2004

Vichy FRA

Urszula Radwańska / Barbara Sobaszkiewicz

II podw.

2005

Ostrawa CZE

Justyna Jegiołka / Katarzyna Piter

III podw.

2010

Pilzno CZE

Phillip Gresk / Kamil Majchrzak

I podw.

2013

Pilzen CZE

Michał Sikorski / Kacper Żuk

III podw.

2015

Prostejov CZE

Iga Świątek

I poj.

2015

Prostejov CZE

Maja Chwalińska / Iga Świątek

I podw.

2018

Most CZE

Olaf Pieczkowski / Filip Pieczonka

III podw.

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.