Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1990-1999
1990
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Lech Bieńkowski (nst.)

  3. Bartłomiej Dąbrowski (KS Górnik Bytom)

  4. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  5. Krzysztof Gańszczyk
      (TKS Budowlani Katowice)

  6. Maciej Kost (WKT Mera Warszawa)

  7. Wojciech Jamroz (CWKS Legia)

  8. Lech Sidor (WKT Mera Warszawa)

  9. Paweł Ostrowski (SKS Warszawianka)

10. Tomasz Lichoń (GKS Górnik Wesoła)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Iwona Kuczyńska (NST)

  3. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  4. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  5. Sylwia Czopek (TKS Budowlani Katowice)

  6. Renata Skrzypczyńska (KS Górnik Bytom)

  7. Beata Gumuła (GKS Olimpia Poznań)

  8. Hanna Kuklińska (nst.)

  9. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

10. Dorota Muras (ŁKS Łódź)

 

1991
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Bartłomiej Dąbrowski (KS Górnik Bytom)

  3. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  4. Lech Bieńkowski (NST)

  5. Tomasz Lichoń (GKS Górnik Wesoła)

  6. Lech Sidor (WKT Mera Warszawa)

  7. Siergiej Gruzman (ZKS Stal Stalowa Wola)

  8. Krzysztof Gańszczyk
      (TKS Budowlani Katowice)

  9. Piotr Baranowski (CWKS Legia)

10. Ryszard Major (WKT Mera Warszawa)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  4. Agata Werblińska
      (KKT Energomontaż Wrocław)

  5. Anna Moll (MKT Łódż)

  6. Monika Starosta (WKT Mera Warszawa)

  7. Maryla Madura (NST)

  8. Sylwia Czopek (KS Energetyk Gryfino)

  9. Monika Rachalewska (WKT Mera Warszawa)

10. Katarzyna Malec (Spójnia Warszawa)

1992
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Wojciech Kowalski
       (KKS Goplania Inowrocław)

   2. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

   3. Bartłomiej Dąbrowski (KS Górnik Bytom)

   4. Dariusz Nowicki (nst.)

   5. Paweł Motylewski (MKS Zagłębie Lubin)

   6. Tomasz Lichoń (GKS Górnik Wesoła)

7-9. Aleksander Mierzwiński
      (GKS Naprzód Rydułtowy)

      Lech Sidor (SKS Naprzód Rydułtowy)

      Adam Skrzypczak (GKS Olimpia Poznań)

10. Maciej Kost (WKT Mera Warszawa)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  4. Katarzyna Malec (Spójnia Warszawa)

  5. Monika Starosta (WKT Mera Warszawa)

  6. Karolina Bułat (TS Olimpia Poznań)

  7. Agata Werblińska
      (KKT Energomontaż Wrocław)

  8. Anna Moll (MKT Łódż)

  9. Maryla Madura (NST)

10. Małgorzata Listowska (OTT Olsztyn)

1993
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Bartłomiej Dąbrowski (KS Górnik Bytom)

  3. Adam Skrzypczak (KKS Bielsko-Biała)

  4. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  5. Lech Sidor (SKS Naprzód Rydułtowy)

  6. Robert Śliwiński (SKS Warszawianka)

  7. Grzegorz Zgoła (AZS Poznań)

  8. Maciej Kost (WKT Mera Warszawa)

  9. Tomasz Lichoń (GKS Górnik Wesoła)

10. Robert Wójcik (WKT Mera Warszawa)

  1. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  2. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  4. Monika Starosta (WKT Mera Warszawa)

  5. Katarzyna Malec (Spójnia Warszawa)

  6. Aleksandra Olsza (GTT Katowice)

  7. Izabella Listowska (WKT Mera Warszawa)

  8. Sylwia Rynarzewska (GTT Lechia Gdańsk)

  9. Karolina Bułat (TS Olimpia Poznań)

10. Anna Moll (MKT Łódż)

1994
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

     1. Wojciech Kowalski
        (KKS Goplania Inowrocław)

     2. Bartłomiej Dąbrowski (KS Górnik Bytom)

     3. Adam Skrzypczak (KKS Bielsko-Biała)

     4. Piotr Baranowski (WKT Mera Warszawa)

     5. Aleksander Mierzwiński
        (GKS Górnik Wesoła)

     6. Beniamin Budziak (WKT Mera Warszawa)

     7. Lech Sidor (SKS Naprzód Rydułtowy)

     8. Michał Piękoś (KS Górnik Bytom)

9-11. Michał Gawłowski (SKT Sopot)

        Jurek Stasiak (NST)

        Grzegorz Zgoła (AZS Poznań)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  4. Monika Starosta (WKT Mera Warszawa)

  5. Magdalena Grzybowska (KKS Olsza Kraków)

  6. Sylwia Rynarzewska (SKT Sopot)

  7. Aleksandra Olsza (GTT Katowice)

  8. Katarzyna Malec (Spójnia Warszawa)

  9. Anna Żarska (STKS Kędzierzyn-Koźle)

10. Dominika Gerwin (SKT Sopot)

1995
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

   1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

   2. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

3-4. Piotr Baranowski (WKT Mera Warszawa)

       Michał Piękoś (KS Górnik Bytom)

   5. Michał Jordan (AZS Poznań)

   6. Marcin Rozpędski (CWKS Legia Warszawa)

   7. Jurek Stasiak (nst.)

   8. Aleksander Mierzwiński (GKS Górnik Wesoła)

   9. Adam Skrzypczak (TS Olimpia Poznań)

 10. Piotr Żurawiecki (KKS Olsza Kraków)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Magdalena Grzybowska (KKS Olsza Kraków)

  3. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  4. Aleksandra Olsza (GTT Katowice)

  5. Anna Żarska (STKS Kędzierzyn-Koźle)

  6. Monika Starosta (WKT Mera Warszawa)

  7. Sylwia Rynarzewska (SKT Sopot)

  8. Ewa Radzikowska (KS Energetyk Gryfino)

  9. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

10. Patrycja Gajdzik (SKT Szczecin)

1996
ukryj
 
1997
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Michał Chmela (SKT Sopot)

  2. Bartłomiej Dąbrowski (MKT Łódź)

  3. Paweł Motylewski (MKT Łódź)

  4. Adam Skrzypczak (TS Olimpia Poznań)

  5. Lech Sidor (SKT Sopot)

  6. Mariusz Zieliński (ZTT Złotoryja)

  7. Piotr Szczepanik (KS Warszawianka)

  8. Michał Gawłowski (SKT Sopot)

  9. Beniamin Budziak (WKT Mera Warszawa)

10. Michał Piękoś (KS Górnik Bytom)

  1. Magdalena Grzybowska
      (WKS Wawel Kraków)

  2. Aleksandra Olsza (SKT Sopot)

  3. Katarzyna Mowak (MKT Łódź)

  4. Katarzyna Strączy (KS Nadwiślan Kraków)

  5. Anna Żarska (STKS Kędzierzyn-Koźle)

  6. Magdalena Feistel (SKT Sopot)

  7. Sylwia Rynarzewska (SKT Sopot)

  8. Katarzyna Teodorowicz (KS Górnik Bytom)

  9. Paulina Janus (WKT Mera Warszawa)

10. Dominika Olszewska (PKT MOSiR Pabianice)

1998
ukryj
 
1999
ukryj
 

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.