Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Łukasz i Marcelo Melo w finale TURNIEJU MISTRZÓW ATP World Tour! "Nasza" para wygrała z Ryanem Harrisonem i Michaelem Venus 6:1 6:4. BRAWO ŁUKASZ!
Wszystkie informacje, których Państwo udzielicie, będą stosowane wyłącznie w celu przygotowania raportu zbiorczego na temat funkcjonowania Programu „Tenis 10” w Polsce oraz ustalenia kierunków jego rozwoju.
Jest nam miło poinformować, że od 1 stycznia 2018 reprezentację Polski w Pucharze Federacji będzie prowadził Dawid Celt. Jednocześnie bardzo dziękujemy Klaudii Jans-Ignacik za dotychczasową współpracę.
Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z dziennikarką redakcji sportowej telewizji Polsat, Justyną Kostyrą, która od 1 grudnia będzie konsultantem Polskiego Związku Tenisowego ds. mediów.
Gratulacje! Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali kolejny mecz w grupie i awansowali do półfinału Nitto ATP World Tour Finals 2017!
Szymon i Marek Gengel zwyciężyli w grze podwójnej futuresa ITF Pro Circuit w Czechach. W finale pokonali parę Duda/Konecny, w półfinale Karola Drzewieckiego i Macieja Smołę. Gratulacje!
Tomasz Bednarek i David Pela dotarli do finału turnieju w Mouilleron-le-Captif. W finale "nasza para" przegrała z rozstawionymi z numerem 2. Andre Begemannem i Jonathanem Eysseric 3:6 4:6. Gratulujemy finału!
Życzymy zdrowia, samych wygranych meczboli! Sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Spełnienia marzeń!
Oferty można składać do dnia 21 listopada 2017r. godz.15:30. Ich otwarcie odbędzie się tego samego dnia o godz.16:00.
Arek był wielokrotnym Mistrzem Polski, zawodnikiem SiKT Płock. Zmarł nagle w swoim domu w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pogrzeb odbędzie się 16.11.2017 o 14:00 na Cmentarzu Komunalnym.