Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Gratulacje dla Ani Hertel, która zdobyła w tym tygodniu deblowy tytuł w turnieju ITF Shymkent Open. Ania grała w parze z Kamillą Rakhimovą z Rosji. Gratulacje!
Ada zdobyła tytuł singlowy w turnieju Airok Viljandi Open U16 w Estonii. W finale pokonała rozstawioną z numerem 2. Emiliję Tverijonaite 7:5 6:3. Gratulacje!
Mikołaj Lorens i Luis Gomar Monio zdobyli tytuł deblowy turnieju Marbella Bowl. W grze pojedynczej nasz zawodnik dotarł do półfinału! Gratulacje
Na kortach AZS Poznań zakończyły się DMP młodzików. Najlepszą drużyną byli: Olaf Pieczkowski, Gabriel Matuszewski, Patryk Stankiewicz, Jakub Bojarski i Janek Korczyc. Kolejne miejsca zajęly reprezentacje:
8 MATCHPOINT Żyrardów
Zuzanna Kubacha, Zuzanna Jaschke, Daria Górska i Klara Maciejewska - to skład mistrzowskiej druzyny. Pozostałe miejsca zajęły reprezentacje:
2 BKT Advantage Bielsko-Biała A
3 Park Tenisowy Olimpia Poznań II
4 BKT Advantage Bielsko-Biała B
5 Krzycki Klub Tenisowy Wrocław
6 Klub Tenisowy GAT Gdańsk
7 UKS RP SPORT Olsztyn
Nasza reprezentacja wygrała z Rumunią i awansowała do Grupy I ! Polska-Rumunia 3:2. Brawa i podziękowanie dla całego teamu!
Nasza zawodniczka wygrała kolejny turniej ITF. Tym razem triumfowała w Montreux. W finale pokonała 6:2 6:2 Kimberley Zimmermann z Belgii. Gratulacje!
Zakończyły się finały DMP U12 dziewcząt - 7-9.09.2018, Klub Tenisowy GAT Gdańsk. Kolejność drużyn:
1. TS IDEA SPORT Toruń (Stypuła Laura, Gniewkowska Oriana, Nadajewska Marta, Głowacka Maria, Sawicka Dominika) 2. Klub Tenisowy GAT Gdańsk 3. AZS Poznań I 4. Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa"
5. Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna
6. KS Górnik Bytom
7. Park Tenisowy Olimpia Poznań
8. KS Mostostal Zabrze

Zakończyły się finały DMP U12 chłopców - 7-9.09.2018, KS Górnik Bytom. Kolejność druzyn:
1. BKT Advantage Bielsko-Biała (Jędrzejczak Jakub, Tomasiak Jakub, Migdalski Mikołaj, Michałowski Tadeusz, Socha Kacper) 2. Fundacja Tennis Pro Piaseczno 3. Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe 4. Klub Tenisowy Błonia Kraków 5. SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 6. KS Górnik Bytom 7. Park Tenisowy Olimpia Poznań I 8. Akademia Tenisa Masters Łódź