Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
W F8 Future tytuł singlowy zdobył Paweł Ciaś (Uczniowski Klub Sportowy "Beskidy" Ustroń), debla wygrała para Michał Dembek (WKT Mera Warszawa) i Maciej Smoła (Sekcja tenisowa AZS Poznań). Gratulacje!
Wybitny działacz i organizator życia tenisowego,członek Zarządu PZT, Prezes Krakowskiego OZT, Honorowy Prezes K.S. Nadwiślan Kraków. Składamy rodzinie serdeczne wyrazy współczucia.
Paulina Czarnik (KS Górnik Bytom) i partnerująca jej Cristina Adamescu (Rumunia) zdobyły tytuł deblowy turnieju ITF Pro Circuit Merko Estonian Open w miejscowości Parnu! Gratulacje!
Nasza ekipa wróciła z Moskwy, gdzie Maja zdobyła tytuł Mistrzyni Europy kadetek. Gratulacje!
Brawa dla naszych juniorek, które wracają ze Szwajcarii z medalami IME 2017. Daria Kuczer zdobyła brąz w singlu i w parze z Anną Hertel brąz w grze podwójnej. Gratulacje!
Gratulacje dla naszych zawodników, którzy dotarli wspólnie do półfinału gry podwójnej, Dawid zdobył również brąz w grze pojedynczej.
W parze z Rosjaninem Leonidem Shevchikiem w finale gry podwójnej turnieju we Florencji ITF pokonał debel Banci/Pellegrina 4:6 6:3 (10-7). Gratulacje!
Jest nam bardzo miło poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą Polska Woda. Dziękujemy za wsparcie imprez mistrzowskich PZT we wszystkich kategoriach wiekowych!
W dniach 12-13 sierpnia na kortach MOSiR w Suwałkach odbędzie się trzecia edycja turnieju dla amatorów Recman Cup. Firma Recman jest tym razem nie tylko Sponsorem ale i organizatorem imprezy. Powodzenia!
Zuzanna Bednarz i Zuzanna Witkowska wygrały w finale z Chorwatkami Koriną Martincic i Emą Midzic 7:6(5) 6:1. Gratulacje dla zawodniczek, trenerów i rodziców!