Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Kamil zajął drugie miejsce w prestiżowym plebiscycie Davis Cup, w którym wyróżniono zawodników, debiutantów lub tych, którzy zrobili ogromny postęp i znacznie pomogli swojej reprezentacji.
Tytuł Mistrzowski zdobyła reprezentacja RP SPORT Olsztyn, II miejsce zajęły zawodniczki BKT Advantage Bielsko-Biała, III miejsce AT Angelique Kerber Puszczykowo.
Marcel Politowicz (AZS Poznań) odniósł podwójne zwycięstwo w turnieju ProAktiv Eiendomsmegling TE 14 Stavanger w Norwegii. Gratulacje!
Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna AZS Poznań w składzie:Dawid Taczała, Mikołaj Lorens i trener Michał Walków. II m. PKT Pabianice, III m. KS Górnik Bytom. Gratulacje!

Dzięki staraniom działaczy klubu "Return" Zamość blisko 1000 zamojskich dzieci w wieku przedszkolnym uczy się grać w tenisa.
W Zamościu oddana została oddana do użytku ósma już hala tenisowa zbudowana dzięki współpracy Polskiego Związku Tenisowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Aż trzy zawodniczki programu Fed Cup Future dotarły do finału gry podwójnej turnieju MSLTA-ITF Junior Championship. Weronika Falkowska i Zeynep Erman zwyciężyły z Wiktorią Rutkowską i Martyną Kubką.
Maja awansowała do ćwierćfinału juniorskiego Orange Bowl! W meczu o półfinał przegrała w trzech setach z Carson Branstine (USA).
K.S. Górnik Bytom jest organizatorem finałów DMP - Młodzików i Młodziczek w dniach 9-11.12. i Kadetów w dniach 16-18.12. Zapraszamy!