Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Marta Leśniak nie zdołała awansować do półfinału imprezy ITF z pulą nagród 15 tysięcy dolarów. Polka, dla której był to już jedenasty mecz w Turcji, w trzech setach przegrała z Agnes Buktą.
W czwartek w ćwierćfinale turnieju ITF z pulą nagród 25 tysięcy dolarów walczyły dwie reprezentantki Polski. Do najlepszej czwórki zawodów awansowała Katarzyna Piter. W jej ślady nie poszła niestety Katarzyna Kawa.
Hubert Hurkacz nie zagra w półfinale prestiżowych zawodów Next Gen ATP Finals. Polak w ostatnim spotkaniu grupy A przegrał w trzech setach z najwyżej rozstawionym Stefanosem Tsitsipasem.
Polski Związek Tenisowy zaprasza wszystkich zawodników do udziału w turnieju Puchar
Polski Kobiet i Mężczyzn w terminie 1-3 grudnia. Pula nagród w turnieju wynosi 6500 złotych.
Hubert Hurkacz wciąż zachowuje szanse na wyjście z grupy w Next Gen ATP Finals. W drugim meczu Polak pokonał w pięciu setach Jaume Munara.
Hubert Hurkacz zaczął Next Gen ATP Finals od czterosetowej porażki z Francesem Tiafoe. Amerykanin był górą 4:1, 4:2, 2:4, 4:3 (10).
Hubert Hurkacz poznał grupowych przeciwników w rozpoczynających się we wtorek Finałach Next Gen ATP w Mediolanie. Polak zainauguruje zmagania pojedynkiem z Francesem Tiafoe.
Wczoraj zakończyły się finały Drużynowych Mistrzostw Polski dziewcząt do lat 18. Odbywały się w Centrum Tenisowym Sobota. W rozgrywkach brało udział 7 drużyn. Zwyciężył KS "Górnik" Bytom.
Marta Leśniak okazała się bezkonkurencyjna w turnieju rangi ITF z pulą nagród 15 tysięcy. W niedzielę Polka nie dała żadnych szans Franzisce Sziedat i zdobyła pierwszy tytuł na kortach twardych.
Kadra U12 (rocznik 2007) rozpoczęła fazę konsultacji tenisowych w Warszawie. Zbliżamy się do końca okresu przygotowawczego. Zawodnicy przechodzą szkolenie z zakresu taktyki singlowej i deblowej, integrują się, rywalizują i jednocześnie dobrze się bawią.