Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Prezes Mirosław Skrzypczyński, Dariusz Łukaszewski, Tomasz Wolfke, Jarosław Kowalewski, Sławomir Kimaszewski, Kamilla Morawska, Dariusz Saletra, Ryszard Robaszkiewicz, Mikołaj Franas
Zwyciężył Adam Kinowski (IKS Spartakus Koźmin Wlkp.), pokonując w finale Stefana Dobaczewskiego (SIKT Płock) 60 62. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe numery startowe oraz medale.
Łukasz i Marcelo Melo wygrali turniej ATP MUTUA MADRID OPEN 2017! W finale pokonali parę Nicolas Mahut i Edourado Roger-Vasselin 7:5 6:3. Gratulacje!
2017-05-08
W dniach 17-18 czerwca na kortach AZS Poznań odbędzie się finał Talentiady 2017!
Michał Kwiecień, aktualny Mistrz Polski SiA wygrywa turniej ITF Seniors w Bari 9th International Senior Championships of Puglia (ITF Seniors Grade 2 w kategorii MS35). Gratulacje!
15-letnia Iga Świątek zdobyła kolejny tytuł na zawodowych kortach. W finale turnieju ITF na Węgrzech pokonała Gabrielę Horackovą. Gratulacje!
Zapraszamy do Krakowa.
Konferencja odbędzie się w najbliższy czwartek 11 maja br. w olsztyńskiej Aquasferze o godzinie 11:00.
2017-05-04
Polskie Stowarzyszenie Trenerów Tenisa ogłasza nabór na kurs na stopień TRENERA TENISA. Każdy, kto ukończy kurs z wynikiem pozytywnym otrzyma legitymację TRENERA TENISA i licencję PZT.