Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Środki te, będzie można przeznaczyć także na rozliczenie startu kontrolnego (USA, Kanada) poprzedzającego turniej US Open Junior Tennis Championships..
Zachęcamy do zakupu wyjątkowych, tenisowych okularów marki SOLANO. Produkt limitowany, wyprodukowany z okazji Wimbledonu i zwycięstwa Igi Świątek. Więcej informacji..
W Koszalinie dobiega końca turniej ITF Men's Futures 15.000 USD. W drabince deblowej zwyciężyli Jan Zieliński i Kacper Żuk, którzy pokonali w finale kolejny polski debel Paweł Ciaś / Michał Dembek. Fot. Gawłowski Tennis Academy
Turniej odbędzie się w Krakowie w dniach 13-19.08.2018 r. Serdecznie zapraszamy na korty KKS Olsza przy ul. Siedleckiego.
Maja Chwalińska i Daria Kuczer po wyrównanym meczu i super tie-breaku pokonały Stefanię Rogozińską-Dzik i Martynę Kubkę. Wszystkie finalistki są wspierane przez PZT - Stefania, Maja i Martyna należą do programu Fed Cup Future, a Daria do Transition Tour Team. Brawo dziewczyny!
Już 26 sierpnia na kortach SKF KT Szczawno-Zdrój zagrają zawodniczki i zawodnicy w kategorii do lat 12.
Na kortach Lechia Tenis Club zakończył się turniej Tennis Europe do lat 12. W singlu triumfowali: Weronika Ewald i Tomasz Berkieta. Zwycięzcy debla: Weronika Ewald i Oriana Gniewkowska oraz Mateusz Lange i Leon Zaorski!
W Moskwie w dniach 6-12 sierpnia odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Świata w tenisie plażowym. Polsce w pierwszy dzień udało się pokonać Mołdawię, następnie Maroko...
Gabriel Matuszewski dotarł do półfinału singla i w parze z Jakubem Bojarskim półfinału debla, natomiast w deblu tytuł zdobyła Daria Górska w parze z Kristyną Tomaykovą. Zuzanna Frankowska i Aleksandra Węgrzyn doszły do półfinału.
Olimpijski Club we Wrocławiu był organizatorem kolejnych 34. Narodowych Mistrzostw Polski Seniorów i Amatorów. Gratulacje dla wszystkich uczestników, oczywiście podwójne dla zwycięzców.