Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Nasza utalentowana juniorka wywalczyła srebrny medal na IME do lat 18. W dzisiejszym finale nie dała rady pokonać rozstawionej z numerem 1 - Clarą Tauson. Gratulujemy finału!
Katarzyna Piter świetnie zagrała w turnieju ITF w Niemczech, zatrzymana dopiero przez Katharinę Gerlach, ale łatwo się nie poddała i dopiero trzeci set w tie breaku zadecydował o zwycięstwie rywalki.
Iga dotarła do półfinału turnieju Advantage Cars Prague Open 2018 w Czechach. W meczu o finał przegrała po walce z Martiną di Giuseppe.
Pod opieką Pawła Motylewskiego Polskę reprezentują: Ada Piestrzyńska, Rozalia Gruszczyńska, Filip Pieczonka i Olaf Pieczkowski. Filip i Olaf zdobyli brązowy medal w grze podwójnej! Gratulacje
Maja i Weronika zdobyły brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostw Europy do lat 18 w grze podwójnej. Gratulacje!
Nasze dwie reprezentacje zajęły 4. miejsca w eliminacjach do Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 12. Brawo za walkę!
Nasza reprerzentacja walczy w Klosters o medale IME juniorów: Maja Chwalińska, Weronika Falkowska, Daniel Michalski i Wojciech Marek. Trenerzy: Piotr Żurawiecki i Mikołaj Jędruszczak.
Zapraszamy trenerów do udziału w Konferencji Tennis Europe. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest posiadanie licencji trenerskiej LTT. Tematem przewodnim konferencji jest tenis kobiecy.
Iga była zdecydowanie najlepszą zawodniczką juniorskiego Wimbledonu 2018! Gratulacje dla Igi, całej rodziny, trenerów i wszystkich, dzięki którym Iga gra tak świetny tenis!
Na kortach KS Górnik Bytom rozegrano MP do lat 18. Złote medale zdobyli:Weronika Falkowska, Michał Mikuła, Weronika Falkowska i Mikołaj Lorens, Michał Mikuła i Tomasz Dudek, Magda Hędrzak i Laura Duhl.