Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Akademia Wzorowego Rodzica (AWR)
ukryj


Kilka lat temu Polski Związek Tenisowy rozpoczął projekt pod nazwą „Akademia Wzorowego Rodzica”. Ideą przyświecającą temu projektowi było edukowanie, wspieranie i doradzanie rodzicom dzieci grających wyczynowo w tenisa. To właśnie rodzice mają kluczowy wpływ na sportowy rozwój dziecka, to oni podejmują decyzje dotyczące wyboru trenera i klubu. Jeśli karierę tenisisty porównać do jazdy samochodem to zawodnik byłby kierowcą, trener wyposaża go w mapę, ale to rodzice zapewniają pojazd, który pozwala wyruszyć w podróż.

Dział Sportu Polskiego Związku Tenisowego podjął decyzję o powrocie do projektu Akademii Wzorowego Rodzica (AWR). W tym celu podjęliśmy współpracę z Fundacją Sportu Pozytywnego, której działalność jest skierowana na rozpowszechnianie i wdrażanie zasad współpracy z zawodnikami i zawodniczkami, ich rodzicami, trenerami, nauczycielami oraz innymi osobami zaangażowanymi w działalność sportową. Pierwsze spotkanie w ramach Akademii odbyło się już pod koniec 2017 roku podczas turnieju Supermasters, kolejne odbędą się podczas Mistrzostw Polski rozgrywanych w styczniu. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej (www.pzt.pl/1_56/akademia-wzorowego-rodzica.aspx"> www.pzt.pl/1_56/akademia-wzorowego-rodzica.aspx) gdzie regularnie będą pojawiać się artykuły adresowane do opiekunów młodych tenisistów.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Rafał Chrzanowski
Szef Wyszkolenia
Polski Związek Tenisowy

Akademia Wzorowego Rodzica - zapraszamy na spotkanie
ukryj

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i trenerów na spotkanie z psychologiem sportowym, p. Martyną Tadzik.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 stycznia o godzinie 18:30 w sali konferencyjnej obiektu OSiR Toruń (ul. Przy Skarpie 4) i będzie kolejną częścią projektu Polskiego Związku Tenisowego pod nazwą „Akademia Wzorowego Rodzica”.

Temat spotkania: „MODEL i7W W DZIAŁANIACH SPORTOWEGO RODZICA”.


Zapraszamy!!!
_______________________________________________________________________________________________________________________________

Martyna Tadzik

Rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego
 (spełnione wymogi Kształcenia Ustawicznego psychologów sportu PKOl) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Certyfikat Psychologa Sportu Klasy I). 
Łączy ze sobą praktyczną i naukową psychologię sportu, pracując z zawodnikami, robiąc badania naukowe w środowisku sportowym oraz prowadząc zajęcia na kierunkach związanych ze sportem i psychologią sportu. Wraz z mężem Wojtkiem, który jest trenerem sportowym, rozwija w Bydgoszczy ideę Sportu Pozytywnego, wspierając swoich zawodników w drodze do mistrzostwa sportowego. 

Zdobyte doświadczenia podczas wielu lat pracy w klubie sportowym oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego doprowadziły ich do zbudowania i kierowania interdyscyplinarnym zespołem specjalistów zajmujących się profesjonalnym doradztwem sportowym. Prywatnie energiczna, szczęśliwa oraz spełniona mama i żona.

Polski Związek Tenisowy

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.