Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI

Falubaz partnerem Polskiego Związku Tenisowego

Miło nam poinformować, że nowym partnerem marketingowym Polskiego Związku Tenisowego został Falubaz Zielona Góra. Umowa pomiędzy Falubazem i PZT została podpisana przy okazji promocji turnieju Fed Cup, który odbędzie się w lutym przyszłego roku właśnie w Zielonej Górze. Na zgrupowaniu tenisowej reprezentacji Polski pojawił się indywidualny wicemistrz świata w jeździe na żużlu, na co dzień występujący w barwach Falubazu, Patryk Dudek. Motocykla nie ma zamiaru na razie zamieniać na rakietę tenisową, ale chętnie porozmawiał o czarnym sporcie z wielkim fanem Włókniarza Częstochowa - kapitanem reprezentacji Polski, Dawidem Celtem.

- To jest umowa marketingowa, będziemy wzajemnie wspierać swoje działania. – powiedział podczas konferencji prasowej Mirosław Skrzypczyński, pochodzący z Zielonej Góry prezes PZT. - Dla nas marketing sportowy jest bardzo ważny. Będzie współpraca, pozyskiwanie partnerów, wymiana wspólnych doświadczeń. Nie będziemy zamieniali się dyscyplinami tak, że nasze dziewczyny będą jeździły na żużlu, a Patryk Dudek zagra. Cele są zupełnie inne, to jest typowy marketing sportowy. Z prezesem klubu żużlowego, Adamem Golińskim, znamy się od dawna, także z kortu tenisowego. Uważam, że to bardzo rzetelny partner, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę, która będzie korzystna dla naszego związku i dla klubu.

- Będziemy mieli w Zielonej Górze duże wydarzenie sportowe, organizacyjne, które Falubaz chętnie chciałby promować – mówił Adam Goliński, prezes Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. - Falubaz zawsze stoi za sportem na najwyższym poziomie, dlatego propagowanie tak dużej idei w Zielonej Górze jest nam na rękę. A że mamy doświadczenie w tym zakresie, to po krótkich rozmowach z prezesem Skrzypczyńskim postanowiliśmy podjąć współpracę. W Zielonej Górze już dziś są bardzo dobre warunki dla tenisa, jest wielu zawodników i amatorów. W moim przekonaniu tenis może być kolejną dużą siłą sportową w naszym mieście, dlatego chcemy być przy tenisie i propagować go, na tyle, na ile będziemy w stanie to robić. Nasza umowa przewiduje współpracę przez kilka kolejnych lat.

Facebook

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Partner

Oficjalny Partner - oficjalna woda

Partner Generalny

Partner medialny

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonianie e-ARES Sp. z o.o.