Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA U12 & U14 > KOMUNIKATY
Kadra U14 wyjazd na turniej TE3 U14 Szwecja/Norrkoping, termin 25-30.11.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 23.11-30.11.2019 organizuje wyjazd na turniej TE3 U14. Wyjazd przeznaczony jest dla zawodników z rocznika 2006.
Powołanych zostanie maksymalnie 6 zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych do turnieju głównego zgodnie z listą akceptacyjną ("acceptance list") z dnia 12.11.2019.
Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener kadry PZT U14 Marcin Krześniak.
Kadra U12 wyjazd na turniej TE12 do Wilna w terminie 25.11 - 1.12 - system szkolenia PZT
pokaż
ukryj
Rodzice, Trenerzy,

w związku ze zbliżającą się akcją szkoleniową PZT w Systemie Szkolenia U12 , czyli wyjazdem na TE U12 do Wilna w terminie 25.11 - 1.12, informujemy o najważniejszych założeniach:

1. Na tym turnieju do składu narodowego wchodzą tylko zawodnicy z rocznika 2008 i 2009. Rocznik 2007 nawet mimo lepszego rankingu PZT nie będzie miał statusu National Team i w związku z tym może liczyć się z grą w eliminacjach.

2. UWAGA: zgłoszenie do tego turnieju w każdym roczniku odbywa się we własnym zakresie. PZT nie zgłasza zawodników na turnieje indywidualne.

3. Koszty wyjazdu, opieka trenera kadry U12 na miejscu, noclegi, wyżywienie oraz treningi w Wilnie są zabezpieczone wyłącznie dla zawodników z rocznika 2008/2009, którzy znajdą się w turnieju głównym (OA).

4. Zawodnicy z rocznika 2007, którzy zechcą się zgłosić i dostaną do eliminacji będą na koszt i pod opieką własną. Jeśli wyrażą potrzebę, to treningowo w miarę dostępności kortów zostaną dołączeni do grupy National Team 2008/09.

5. LIsta akceptacyjna do turnieju ukaże się 4.11 (link do strony: https://www.tenniseurope.org/sport/acceptancelist.aspx?id=C5FADAE1-720B-42F7-A8FE-B3D1A9A74E82)

6. Celem głównym wyjazdu jest integracja wchodzącego do kadry U12 rocznika 2008/09, edukacja w zakresie przygotowania motorycznego (kontynuacja z obozu w Cetniewie), taktycznego i mentalnego (kontynuacja z obozu w Cetniewie oraz przedturniejowych konsultacji tenisowych U12 w Warszawie) oraz oswajanie młodego rocznika ze startami międzynarodowymi.
4. KONSULTACJA TENISOWA U12 (rocznik 2008) W WARSZAWIE W DNIACH 13-17.11.2019
pokaż
ukryj
Dział Sportu Polskiego Związku Tenisowego powołuje niżej wymienione osoby z rocznika 2008/2009 na drugą konsultację tenisową,
która odbędzie się w Warszawie w klubie Deski przy ul. Zaruskiego 8, w terminie 13.11 - 17.11.2019.

Powołane osoby proszone są o potwierdzenie swojego udziału mailowo do dnia 6.11.2019 na adres: wolasewicz@pzt.pl


Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na zgrupowanie na koszt własny.

Zbiórka we środę 13.11.2019 o godzinie 21.00 w hotelu Ibis.

Adres hotelu:

Ibis budget Warszawa

Zagórna 1, 00-441 Warszawa

Telefon: 22 745 36 60


Informacje dotyczące potwierdzeń będą aktualizowane na bieżąco na stronie:
https://www.pzt.pl/1_43/komunikaty.aspx

Na konsultacji przewidziane jest jak zwykle 6 miejsc dla chłopców i 6 miejsc dla dziewcząt, razem 12 osób.
W razie potrzeby uzyskania powołania imiennego proszę o kontakt.

UWAGA ISTOTNA INFORMACJA !
Na sobotę i niedzielę (16 i 17.11) zapraszamy trenerów indywidualnych zawodników.
Zgodnie z planem konsultacji w sobotę oraz niedzielę poprowadzimy wspólny trening, na którym gościem będzie Mark Tennant z angielskiej federacji tenisowej LTA.
Mark jest głównym prelegentem na odbywającej się w tym czasie w Warszawie Ogólnopolskiej Konferencji Tenis 10. Zależało nam na tym, aby mógł wziąć udział w konsultacji Kadry U12 i wspólnie z trenerami zawodników poprowadzić trening - warsztat.
Mamy nadzieję, że z korzyścią dla zawodników i wszystkich trenerów.

Koszt noclegu i wyżywienia (sobota - kolacja, niedziela - śniadanie i obiad) zapewnia PZT.

Proszę o kontakt telefoniczny bezpośrednio zainteresowanych trenerów w celu potwierdzenia zrobionej dla nich rezerwacji w hotelu - do 8.11 (piątek).

Trenerzy prowadzący konsultację:

Jarosław Wołąsewicz - trener kadry U12

Marcin Krześniak - trener PZT

Bolesław Szmyd - trener przygotowanego motorycznego PZT

Pola Weiner - psycholog kadry U12 PZT

Uczestnicy konsultacji:

Dziewczęta:

1. Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze)
2. Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa)
3. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
4. Odrobina Aniela (Miejski Klub Tenisowy Łódź)
5. Kmiecik Anna (UKT Winner Kraków)
6. Matusik Nel (Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe)


Chłopcy:

1. Plenkiewicz Hubert (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu)
2. Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań)
3. Stańczyk Juliusz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
4. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz)
5. Kasperski Antoni (Sport Klub Kryspinów)
6. Litwic Tymon (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
3. KONSULTACJA TENISOWA U14 (rocznik 2007) W WARSZAWIE NA DESKACH W DNIACH 7-10.11.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników/czki z rocznika 2007 na konsultację tenisową, która odbędzie się w Warszawie:
w klubie Deski
ul. Zaruskiego 8
w terminie 7-10.11.2019

Hotel:
Ibis Budget Warszawa
Zagórna 1, 00-441 Warszawa
Telefon:22 745 36 60

Jest to kolejny krok mający na celu podtrzymanie kontaktu z zawodnikami/czkami, którzy w 2020 roku będą młodszym rocznikiem w kategorii U14.
Powołane osoby proszone są o potwierdzenie swojego udziału mailowo do dnia 30.10.2019 na adres mailowy:
motylewski@pzt.pl

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na zgrupowanie na koszt własny. Zbiórka w środę 6.11.2019 o 21.00 w hotelu Ibis.
Na miejsca pierwszych 6 zawodników, którzy nie potwierdzą udziału, przesuwają się zawodnicy rezerwowi.
Na konsultacji przewidzieliśmy 6 miejsc dla chłopców i 6 miejsc dla dziewcząt, razem 12 osób.
Ponieważ generalna aktualizacja listy do 14 lat następuje w grudniu 2019 roku (odejście rocznika 2005 i naliczenie 30% punktów z niższej kategorii U12), na konsultację powołanie nastąpi z listy nr. 10 do 12 lat i dotyczy tylko rocznika 2007, gdyż młodsi mają dwie oddzielne konsultacje w innych terminach.
Powołania następują wg następującego klucza:
4 pierwszych zawodników/czek rocznik 2007 z listy PZT (lista U12 nr. 10). Razem 8 osób.
2 zawodników/czek oraz lista zawodników rezerwowych ustalana jest przez radę trenerów kadry (na podstawie analizy rankingu U12/14, wyników w MPU12 lato, aktywności międzynarodowej, bezpośrednich pojedynków oraz zwycięstw nad zawodnikami ze ścisłej czołówki). Razem 4 osoby.


Dziewczęta:
1. Czajka Antonina (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - odwołana
2. Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
3. Kostka Natalia (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołana
4. Wojtaszczyk Maria (KT Start Łódź) - potwierdzona
5. Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin) - potwierdzona
6. Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa) - potwierdzona
Rezerwowe:
1. Paszun Amelia (AZS Poznań) - potwierdzona
2. Mitrzak Aleksandra (ITT Goplania Inowrocław) - potwierdzona
3. Nieradzik Maja (KS Mostostal Zabrze)
4. Nizio Emilia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)
5. Kulbiej Nadia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)

Chłopcy:
1. Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów) - odwołany
2. Lewandowski Dawid (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - odwołany
3. Słowik Maciej (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - odwołany
4. Downar Jan (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołany
5. Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro) - odwołany
6. Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków) - odwołany
Rezerwowi:
1. Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom) - odwołany
2. Zając Oskar (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony
3. Nowacki Jan (Legia Warszawa (sekcja tenisa)) - potwierdzony
4. Kosiński Filip (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - odwołany
5. Januchowski Jakub (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
6. Kluczyński Jan (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzony
7. Mitoń Mateusz (STT Fakro Nowy Sącz) - powołany

Trenerzy:
Paweł Motylewski trener koordynator kadry U12 i U14
Marcin Krześniak trener kadry PZT
Bolesław Szmyd trener PZT przygotowanie motoryczne
Ewa Serwotka psycholog PZT
2. KONSULTACJA TENISOWA U12 (rocznik 2008/2009) W WARSZAWIE NA DESKACH W DNIACH 31.10 - 3.11.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników z rocznika 2008 i 2009 na konsultację tenisową, która odbędzie się w Warszawie w klubie Deski przy ul. Zaruskiego 8 w terminie 31.10 - 3.11.2019.

Jest to kolejny krok w systemie szkolenia PZT, mający na celu przygotowanie i wyłonienie składów reprezentujących Polskę w Zimowych Mistrzostwach Europy (Winter Cup) w 2020 roku.

Powołane osoby proszone są o potwierdzenie swojego udziału mailowo do dnia 23.10.2019 na adres:
wolasewicz@pzt.pl
tel. 606 439 858

Hotel:
ibis budget Warszawa
Zagórna 1, 00-441 Warszawa
Telefon:22 745 36 60

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na zgrupowanie na koszt własny.
Na miejsca zawodników, którzy nie potwierdzą udziału, przesuwają się zawodnicy rezerwowi.
Na konsultacji przewidzieliśmy 6 miejsc dla chłopców i 6 miejsc dla dziewcząt, razem 12 osób.
Powołania następują wg następującego klucza:
Z rocznika 2008/2009 powołanych jest 6 skrzatów/skrzatki. Razem 12 osób (dwie osoby z sześciu mogą być powołane oceną ekspercką).
Na kolejność powołań rocznika 2008/2009 ma wpływ ranking PZT U12 (lista 10/2019). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Konsultacja w terminie 31.10 - 3.11.2019, rocznik 2008/2009.

Dziewczęta:
1. Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze) – potwierdzona
2. Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa) – potwierdzona
3. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – potwierdzona
4. Odrobina Aniela (Miejski Klub Tenisowy Łódź) – potwierdzona
5. Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – odwołana
6. Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – odwołana
Rezerwowe:
1. Dróżdż Oliwia (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzona
2. Wróbel Maja (Fundacja Tennis Pro) - powołana
3. Kmiecik Anna (UKT Winner Kraków)
4. Matusik Nel (Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe)

Chłopcy:
1. Plenkiewicz Hubert (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) – potwierdzony
2. Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań) – potwierdzony
3. Stańczyk Juliusz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) – potwierdzony
4. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz) – potwierdzony
5. Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – potwierdzony
6. Tryjański Jakub (Klub Tenisowy Błonia Kraków) – potwierdzony
Rezerwowi:
1. Kasperski Antoni (Sport Klub Kryspinów)
2. Litwic Tymon (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
3. Kluj Piotr (GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski)
4. Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)

Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener kadry U12 PZT
Marcin Krześniak - trener PZT
Bolesław Szmyd - trener przygotowania motorycznego PZT
Pola Weiner – psycholog kadry U12 PZT


Jarosław Wołąsewicz
Trener Kadry Polski do lat 12
kom.: +48 606 439 858
wolasewicz@pzt.pl

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
Ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
www.pzt.pl
1. KONSULTACJA TENISOWA U14 (rocznik 2006) W WARSZAWIE NA DESKACH W DNIACH 23-27.10.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników z rocznika 2006 na konsultację tenisową, która odbędzie się w Warszawie w klubie Deski ul. Zaruskiego 8, w terminie 23-27.10.2019.

Jest to kolejny krok w systemie szkolenia PZT, mający na celu przygotowanie i wyłonienie składów reprezentujących Polskę w Zimowych Mistrzostwach Europy (Winter Cup) w 2020 roku.
Powołane osoby proszone są o potwierdzenie swojego udziału mailowo do dnia 14.10.2019 na adres:
motylewski@pzt.pl
tel. 533 375 200

Hotel:
ibis budget Warszawa
Zagórna 1, 00-441 Warszawa
Telefon:22 745 36 60

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na zgrupowanie na koszt własny.
Na miejsca zawodników, którzy nie potwierdzą udziału, przesuwają się zawodnicy rezerwowi.
Na konsultacji przewidzieliśmy 6 miejsc dla chłopców i 6 miejsc dla dziewcząt, razem 12 osób.
Powołania następują wg następującego klucza:
Z rocznika 2006 powołanych jest 6 najlepszych młodzików/czki, razem 12 osób (dwie osoby z sześciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006 ma wpływ ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 10/2019). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.
1 konsultacja termin 24-27.10.2019 rocznik 2006:

Dziewczęta:
1. Weronika Ewald (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołana
2. Monika Stankiewicz (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołana
3. Maria Głowacka (TS IDEA SPORT Toruń) - potwierdzona
4. Laura Stypuła (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) - odwołana
5. Amelia Ciesielczyk (UKS RP SPORT Olsztyn) - odwołana
6. Martyna Mackiewicz (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - potwierdzona
Rezerwowe:
1. Oriana Gniewkowska (Sopot Tenis Klub) - odwołana
2. Dominika Podhajecka (Górzycki KT Smecz w Górzycy) - potwierdzona
3. Karolina Gołda (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) - potwierdzona
4. Barbara Straszewska (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona
5. Jagna Mańkowska (AZS Poznań) - potwierdzona


Chłopcy:
1. Jakub Jędrzejczak (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołany
2. Mikołaj Migdalski (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołany
3. Bruno Kokot (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzony
4. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołany
5. Tomasz Berkieta (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) - potwierdzony
6. Andrzejczak Marcin (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzony
Rezerwowi:
1. Leon Zaorski (Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe) - potwierdzony
2. Mateusz Lange (AZS Poznań) - potwierdzony
3. Sasko Wiktor (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) - potwierdzony
4. Kwaśniewski Hugo (AZS Poznań)


Trenerzy:
Paweł Motylewski trener koordynator kadry U12 i U14
Marcin Krześniak trener kadry PZT
Bolesław Szmyd trener PZT przygotowanie motoryczne
Ewa Serwotka psycholog PZT
Kadra U14 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo jesień 21.9 – 28.9.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz przygotowania motorycznego do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 21.9 – 28.9.2019.
Na obóz powołani są zawodnicy/czki z rocznika 2006 i 2007.
Z rocznika 2006 powołanych jest 4 najlepszych młodzików/czki, razem 8 osób (jedna osoba z czterech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006 ma wpływ ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 9/2019). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.
Z rocznika 2007 powołanych jest 4 najlepszych skrzatów/tki, razem 8 osób (jedna osoba z czterech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2007 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 9/2019). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 8.9.2019 na adres:
Kadra U14: motylewski@pzt.pl, tel. 533 375 200

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• regulamin wyjazdowy PZT
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U14 rocznik 2006 dziewczęta (3+1)
1. Ewald Weronika - (odwołana)
2. Stankiewicz Monika - (odwołana)
3. Głowacka Maria - (potwierdzona)
4. Mackiewicz Martyna - (odwołana)
Rezerwowe
1. Stypuła Laura - (potwierdzona)
2. Ciesielczyk Amelia - (potwierdzona)
3. Gniewkowska Oriana - (potwierdzona)
4. Podhajecka Dominika
5. Mańkowska Jagna
U14 rocznik 2006 chłopcy (3+1)
1. Jędrzejczak Jakub - (odwołany)
2. Tomasiak Jakub - (potwierdzony)
3. Migdalski Mikołaj - (potwierdzony)
4. Berkieta Tomasz - (odwołany)
Rezerwowi
1. Andrzejczak Marcin - (potwierdzony)
2. Kokot Bruno - (potwierdzony)
3. Zorski Leon
4. Lange Mateusz
5. Kwaśniewski Hugo

U12/14 rocznik 2007 dziewczęta (3+1)
1. Czajka Antonina - (odwołana)
2. Wojtaszczyk Maria - (potwierdzona)
3. Nadajewska Marta - (odwołana)
4. Nieradzik Maja - (potwierdzona)
Rezerwowe
1. Kulbiej Nadia - (odwołana)
2. Kostka Natalia - (potwierdzona)
3. Nizio Emilia - (odwołana)
4. Śrutwa Martyna - (potwierdzona)
5. Mitrzak Aleksandra
U12/14 rocznik 2007 chłopcy (3+1)
1. Ważny Alan - (odwołany)
2. Słowik Maciej - (potwierdzony)
3. Lewandowski Dawid - (odwołany)
4. Zemła Grzegorz - (odwołany)
Rezerwowi
1. Wygona Jan - (odwołany)
2. Wieczorek Antoni - (potwierdzony)
3. Downar Jan - (odwołany)
4. Kosiński Filip - (potwierdzony)
5. Zając Oskar - (potwierdzony)



Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener kadry od przygotowania motorycznego,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
• Ewa Serwotka – psycholog PZT kadra U14,
• Pola Weiner – psycholog PZT kadra U12.
Kadra U12 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo jesień 21.9 – 28.9.2019
pokaż
ukryj
Dział Sportu Polskiego Związku Tenisowego powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz przygotowania motorycznego do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 21.9 – 28.9.2019.
Na obóz powołani są zawodnicy/zawodniczki z rocznika 2006, 2007 i 2008/09.

Z rocznika 2008/09 powołanych jest 5 skrzatów/skrzatki, razem 10 osób (jedna osoba z pięciu może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2008/09 ma wpływ ranking PZT U12 (lista 9/2019). Lista rezerwowa wyłaniana jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 8.9.2019 na adres:
wolasewicz@pzt.pl, tel. 606 439 858

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać)
• regulamin wyjazdowy PZT (proszę podpisać)
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U12 rocznik 2008/09 dziewczęta (4+1)
1. Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze) - odwołana
2. Kuszel Oliwia (Toruńska Akademia Tenisowa) - potwierdzona
3. Biełus Zosia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona
4. Michta Emilia (Klub Tenisowy Błonia Kraków) - odwołana
5. Wróbel Maja (Fundacja Tennis Pro) - odwołana

Rezerwowe
1. Skorupska Anna (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - odwołana
2. Dróżdż Oliwia (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzona
3. Odrobina Aniela (Miejski Klub Tenisowy Łódź) - potwierdzona
4. Matusik Nel (Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe )
5. Giżewska Hanna (Sopot Tenis Klub)



U12 rocznik 2008/09 chłopcy (4+1)
1. Stańczyk Juliusz (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzony
2. Plenkiewicz Hubert (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) - potwierdzony
3. Błuś Aleksander (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzony
4. Jeż Wiktor (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony
5. Kasperski Antoni (Sport Klub Kryspinów) - potwierdzony

Rezerwowi
1. Litwic Tymon (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)
2. Kluj Piotr (GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski)
3. Sadzik Jan (Klub Tenisowy Błonia Kraków)
4. Tryjański Jakub (Klub Tenisowy Błonia Kraków)
5. Chłodnicki Jan (KS Górnik Bytom)


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14 PZT
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego PZT
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12 PZT
• Marcin Krześniak – trener PZT
• Ewa Serwotka – psycholog PZT U14
• Pola Weiner – psycholog PZT U12
Wyjazd na turniej TE1 U12 "20. Euroregion Nisa Cup" Czechy 27.5-2.6.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U12 "20. Euroregion Nisa Cup" Czechy 27.5-2.6.2019,
powołane zostają 4 dziewczęta oraz 4 chłopców o najwyższym polskim rankingu U12 zgłoszone do turnieju.
Wyjazd na turniej 25.5.2019.

W tym roku są to:
1. Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź)
2. Kulbiej Nadia (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)
3. Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

1. Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów)
2. Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro)
3. Kosiński Filip (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)
4. Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków)
5. Nowacki Jan (Legia Warszawa - sekcja tenisa)

Opiekunami podczas wyjazdu będą trenerzy PZT Jarosław Wołąsewicz i Bolesław Szmyd.
Wyjazd na turniej TE1 U14 "The 26th Piestany Cup U14 2019" Słowacja 14-19.5.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "The 26th Piestany Cup U14 2019" Słowacja 14-19.5.2019, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Fryderyk Lechno - Wasiutyńskii
2. Oskar Grzegorzewski
3. Jakub Jędrzejczak
4.

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Marcin Krześniak.
Kadra U14 - obóz tenisowy kadry PZT w Żywcu - 14-20.4.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz tenisowy do Żywca w terminie od 14.04.2019 (przyjazd niedziela godzina 14.00) do 20.04.2019 (wyjazd sobota godzina 11).

Kadra U14
Na obóz powołani są 3 zawodnicy i 3 zawodniczki z rocznika 2005, razem 6 osób. Na kolejność powołań rocznika 2005 ma wpływ aktualny ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 3/2019). Lista rezerwowa ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.
Na obóz powołanych jest 4 zawodników i 4 zawodniczki, razem 8 osób z rocznika 2006. Na kolejność powołań rocznika 2006 ma wpływ aktualny ranking międzynarodowy „Tenniseurope” oraz ranking PZT U14 (lista 3/2019). Lista rezerwowa ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.

W przypadku braku potwierdzenia obecności na obozie zawodnika z listy podstawowej, kolejna osoba z listy rezerwowych zostanie powiadomiona przez trenera kadry.

Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 4.4.2019 na adres:
U14: motylewski@pzt.pl, tel. 533 375 200

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać)
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U14 rocznik 2005 dziewczęta (2+1)
1. Górska Daria – (powołana)
2. Popławska Kamila - (powołana)
3. Pawlikowska Zuzanna - (potwierdzona)
Rezerwowe
1. Telżyńska Hanna - (potwierdzona)
2. Pieczyńska Sonia - (powołana)
3. Szczepaniak Natalia - (potwierdzona)
4. Bergler Olivia

U14 rocznik 2005 chłopcy (2+1)
1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk - (potwierdzony)
2. Piekarz Damian - (powołany)
3. Kubalka Igor - (potwierdzony)
Rezerwowi
1. Barcik Nikodem - (potwierdzony)
2. Janzen Szymon
3. Wójcicki Gabriel
4. Surudo Bartosz


U14 rocznik 2006 dziewczęta (3+1)
1. Ciesielczyk Amelia - (potwierdzona)
2. Głowacka Maria - (potwierdzona)
3. Mackiewicz Martyna - (potwierdzona)
4. Stypuła Laura - (potwierdzona)
Rezerwowe
1. Gniewkowska Oriana
2. Podhajecka Dominika
3. Stankiewicz Monika
4. Piotrowska Julia

U14 rocznik 2006 chłopcy (3+1)
1. Berkieta Tomasz - (powołany)
2. Jędrzejczak Jakub - (powołany)
3. Migdalski Mikołaj - (potwierdzony)
4. Andrzejczak Marcin - (potwierdzony)
Rezerwowi
1. Tomasiak Jakub - (potwierdzony)
2. Kokot Bruno - (potwierdzony)
3. Kwaśniewski Hugo
4. Lange Mateusz
5. Zaorski Leon



Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
• Krzysztof Guzowski – fizjoterapeuta,
• Ewa Serwotka – psycholog PZT U14
Kadra U12 - obóz tenisowy kadry PZT w Żywcu - 14-20.4.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz tenisowy do Żywca w terminie od 14.04 (niedziela godzina 14.00) do 20.04.2019 (sobota).

Kadra U12
Z rocznika 2007/2008 powołanych jest 5 najlepszych skrzatów/tki, razem 10 osób (dwie osoby z pięciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2007/08 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 3/2019).
Lista zawodników/czek rezerwowych ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.

Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 4.04.2019 na adres:
Kadra U12: wolasewicz@pzt.pl

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać)
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą

Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U12 rocznik 2007/08 dziewczęta (3+2)
1. Nizio Emilia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
2. Czajka Antonia (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona
3. Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź) - potwierdzona
4. Kulbiej Nadia (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa") - potwierdzona
5. Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
Rezerwowe:
1. Nieradzik Maja (KS Mostostal Zabrze)
2. Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze)
3. Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa)
4. Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)
5. Zając Milena (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna)

U12 rocznik 2007/08 chłopcy (3+2)
1. Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów) - powołany
2. Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro) - powołany
3. Lewandowski Dawid (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - powołany
4. Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków) - powołany
5. Downar Jan (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - powołany
Rezerwowi:
1. Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom) - potwierdzony
2. Kosiński Filip (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzony
3. Nowacki Jan (Legia Warszawa (sekcja tenisa)) - potwierdzony
4. Słowik Maciej (Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa”) - potwierdzony
5. Zając Oskar (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego
• Marcin Krześniak – trener kadry
• Pola Weiner – psycholog PZT U12
Kadra U14 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo wiosna 23-30.3.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz motoryczny do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie,
w terminie 23.03– 30.03.2019.
Na obóz powołani są zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2005, 2006, 2007/08.
Z rocznika 2005 powołanych jest 4 najlepszych młodzików, razem 8 osób (jedna osoba z czterech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2005 ma wpływ aktualny ranking PZT U14 (lista 3/2019) oraz ranking międzynarodowy „Tenniseurope” (10-2019).
Z rocznika 2006 powołanych jest 3 najlepszych młodzików, razem 6 osób (jedna osoba z trzech może być powołana oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2006 ma wpływ aktualny ranking PZT U14 (lista 3/2019) oraz ranking międzynarodowy „Tenniseurope” (10-2019).
Lista zawodników rezerwowych ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej. W przypadku nie potwierdzenia obecności na obozie zawodnika z listy podstawowej, kolejna osoba z listy rezerwowych zostanie powiadomiona przez trenera kadry.
Powołane osoby zobowiązane są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 12.03.2019 na adres:
Kadra U14: motylewski@pzt.pl, tel. 533 375 200

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U14 rocznik 2005 dziewczęta (3+1)
1. Rowińska Malwina - odwołana
2. Bednarz Zuzanna - odwołana
3. Górska Daria - odwołana
4. Popławska Kamila - odwołana

Rezerwowe
1. Pawlikowska Zuzanna - potwierdzona
2. Witkowska Zuzanna - potwierdzona
3. Telżyńska Hanna - potwierdzona
4. Pieczyńska Sonia - odwołana
5. Szczepaniak Natalia - potwierdzona
6. Bergler Olivia

U14 rocznik 2005 chłopcy (3+1)
1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk - potwierdzony
2. Grzegorzewski Oskar - odwołany
3. Zgoła Goran - odwołany
4. Piekarz Damian - odwołany

Rezerwowi
1. Kubalka Igor - odwołany
2. Barcik Nikodem - potwierdzony
3. Majchrzak Adam - odwołany
4. Janzen Szymon - potwierdzony
5. Wójcicki Gabriel - odwołany
6. Surudo Bartosz - potwierdzony

U14 rocznik 2006 dziewczęta (2+1)
1. Ewald Weronika - odwołana
2. Ciesielczyk Amelia - potwierdzona
3. Głowacka Maria - potwierdzona

Rezerwowe
1. Mackiewicz Martyna - odwołana
2. Stypuła Laura - potwierdzona
3. Gniewkowska Oriana
4. Podhajecka Dominika
5. Stankiewicz Monika
6. Piotrowska Julia

U14 rocznik 2006 chłopcy (2+1)
1. Berkieta Tomasz - odwołany
2. Jędrzejczak Jakub - potwierdzony
3. Migdalski Mikołaj - potwierdzony

Rezerwowi
1. Andrzejczak Marcin - potwierdzony
2. Tomasiak Jakub - potwierdzony
3. Kokot Bruno
4. Kwaśniewski Hugo
5. Lange Mateusz
6. Zaorski Leon


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
• Ewa Serwotka – psycholog PZT U14

Kadra U12 - obóz przygotowania motorycznego Cetniewo wiosna 23-30.3.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje niżej wymienionych zawodników na obóz motoryczny do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w terminie 23.03– 30.03.2019.
Na obóz powołani są zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2005, 2006, 2007/08.
Z rocznika 2007/08 powołanych jest 5 najlepszych skrzatów/tki, razem10 osób (dwie osoby z pięciu mogą być powołane oceną ekspercką). Na kolejność powołań rocznika 2007/08 ma wpływ aktualny ranking PZT U12 (lista 3/2019).
Lista zawodników/czek rezerwowych ustalona jest na podstawie decyzji eksperckiej.
Powołane osoby z proszone są do potwierdzenia swojego udziału mailowo do dnia 13.03.2019 na adres:
Kadra U12: wolasewicz@pzt.pl, tel. 606 439 858

Sprawy formalne:
• mailowe potwierdzenie udziału,
• aktualna książeczka zdrowia (zabrać ze sobą na obóz)
• regulamin obozowy PZT (proszę się zapoznać),
• co zawodnik powinien zabrać ze sobą.
Koszty hotelu, wyżywienia oraz wszystkich zajęć pokrywa PZT. Dojazd na obóz na koszt własny.

U12 rocznik 2007/08 dziewczęta (3+2)
1. Nizio Emilia (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - odwołana
2. Czajka Antonia (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona
3. Wojtaszczyk Maria (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź) - potwierdzona
4. Kulbiej Nadia (Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa") - potwierdzona
5. Nadajewska Marta (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
Rezerwowe:
1. Nieradzik Maja (KS Mostostal Zabrze) - potwierdzona
2. Pawelska Maja (KS Mostostal Zabrze)
3. Koczocik Alicja (WTS Orzeł Warszawa)
4. Śrutwa Martyna (Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin)

U12 rocznik 2007/08 chłopcy (3+2)
1. Ważny Alan (KS Czarni Rzeszów) - potwierdzony
2. Zemła Grzegorz (Fundacja Tennis Pro) - odwołany
3. Lewandowski Dawid (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - odwołany
4. Wygona Jan (KS Grzegórzecki Kraków) - potwierdzony
5. Kluczyński Jan (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - odwołany
Rezerwowi:
1. Downar Jan (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołany
2. Wieczorek Antoni (KS Górnik Bytom) - potwierdzony
3. Kosiński Filip (SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - odwołany
4. Nowacki Jan (Legia Warszawa (sekcja tenisa) - potwierdzony


Skład trenerski:
• Paweł Motylewski - trener i koordynator kadry do lat 12 i 14,
• Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego,
• Jarosław Wołąsewicz – trener kadry do lat 12,
• Marcin Krześniak – trener kadry,
• Pola Weiner – psycholog PZT U12

Wyjazd na turniej TE1 U14 "Tim Essonne" Francja 3-10.3.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "Tim Essonne" Francja/Paryż 3-10.3.2019, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Fryderyk Lechno - Wasiutyńskii
2. Malwina Rowińska
3. Daria Górska
4. Kamila Popławska
5. Zuzanna Bednarz

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Paweł Motylewski.
Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy U14 eliminacje chłopców 1-3.2.2019 "Winter Cup"
pokaż
ukryj
Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy 2019 (Winter Cup).
Termin turnieju to 1-3.2.2019, a ewentualne finały 15-17.02.2019.
Drużyna chłopców leci 30.01 z Warszawy do Koloni pod opieką
trenera kadry U14 PZT Pawła Motylewskiego.

Oficjalny skład drużyny wygląda następująco:

chłopcy U14
1. Tomasz Berkieta
2. Fryderyk Lechno-Wasiutyński
3. Goran Zgoła

Polacy do grupy wylosowali Francja, Niemcy, Łotwa, Luksemburg, Norwegia, Hiszpania i Ukraina.

Gratulujemy zawodnikom, rodzicom i trenerom!
Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy U14 eliminacje dziewcząt 1-3.2.2019 "Winter Cup"
pokaż
ukryj
Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy 2019 (Winter Cup).
Termin turnieju to 1-3.2.2019, a ewentualne finały 15-17.02.2019.
Drużyna dziewcząt jedzie 30.01 z Warszawy do Budapesztu pod opieką trenera PZT Marcina Krześniaka.

Oficjalny skład drużyny wygląda następująco:

dziewczęta U14
1. Zuzanna Bednarz
2. Weronika Ewald
3. Daria Górska

Polki do grupy wylosowały Austria, Chorwacja, Finlandia, Wielka Brytania, Węgry, Portugalia i Rosja

Gratulujemy zawodnikom, rodzicom i trenerom!
Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy U12 eliminacje chłopców 25-27.1.2019 "Winter Cup"
pokaż
ukryj
W najbliższy piątek rozpoczynają się eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy 2019 (Winter Cup).
Termin turnieju to 25-27.01.2019, a ewentualne finały 08-10.02.2019.

Drużyna chłopców leci 23.01 z Warszawy do Zagrzebia (docelowo do Ogulina) pod opieką
trenera kadry U12 PZT Jarosława Wołąsewicza.

chłopcy U12
1. Alan Ważny
2. Grzegorz Zemła
3. Dawid Lewandowski

Polacy do grupy wylosowali Słowację, Słowenię, Szwajcarię, Włochy, Chorwację, Mołdawię i Serbię.

Gratulujemy zawodnikom, rodzicom i trenerom!
Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy U12 eliminacje dziewcząt 25-27.1.2019 "Winter Cup"
pokaż
ukryj
W najbliższy piątek rozpoczynają się eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy 2019 (Winter Cup).
Termin turnieju to 25-27.01.2019, a ewentualne finały 08-10.02.2019.
Drużyna dziewcząt leci 23.01 z Warszawy do Tallina pod opieką trenera PZT Michała Kolarczyka.

Oficjalny skład drużyny wygląda następująco:

dziewczęta U12
1. Antonina Czajka
2. Nadia Kulbiej
3. Emilia Nizio

Polki do grupy wylosowały Białoruś, Estonię, Finlandię, Francję, Łotwę, Litwę i Rosję

Gratulujemy zawodnikom, rodzicom i trenerom!
Wyjazd na turniej TE1 U14 "Les petits as" 17-27.1.2019
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE1 U14 "Les petits as" Francja/Tarbes, w dniach 17-27.1.2019, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Oskar Grzegorzewski
2. Tomasz Berkieta
3. Fryderyk Lechno - Wasiutyński
4. Malwina Rowińska
5. Daria Górska
6. Weronika Ewald
7. Zuzanna Bednarz
8. Kamila Popławska

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Paweł Motylewski i trener Sergii Mikhailov.
Kryteria rankingowe Programu Tennis Europe Tour 2019
pokaż
ukryj
Wyjazd na turniej TE3 U14 "Norrkoping Elite Hotels Junior Open" Szwecja/Norrkoping 26-30.11
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że na wyjazd na turniej TE3 U14 "Norrkoping Elite Hotels Junior Open" Szwecja/Norrkoping, w dniach 26-30.11.2018, powołani zostają następujący zawodnicy:
1. Oskar Grzegorzewski
2. Fryderyk Lechno - Wasiutyński
3. Malwina Rowińska
4. Daria Górska
5. Kamila Popławska
6. Zuzia Witkowska

Opiekunem podczas wyjazdu będzie trener PZT Marcin Krześniak.

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.