Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > LISTY KLASYFIKACYJNE > 1980-1989
1980
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (GKS Olimpia Poznań)

  2. Henryk Drzymalski (GKS Polonia Bydgoszcz)

  3. Janusz Gąsior (Górnik Zabrze)

  4. Marek Królicki (GKS Górnik Wesoła)

  5. Czesław Dobrowolski (Gwardia Wrocław)

  6. Wiesław Gąsiorek (GKS Olimpia Poznań)

  7. Tadeusz Nowicki (CWKS Legia Warszawa)

  8. Aleksander Harasym (KS Piast Gliwice)

  9. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

10. Jerzy Płotkowiak (GKS Olimpia Poznań)

  1. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

  2. Marzenna Sieracka (Gwardia Wrocław)

  3. Gabriela Turkowska
      (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  4. Elżbieta Ślesicka (AZS Warszawa)

  5. Barbara Królicka (GKS Górnik Wesoła)

  6. Barbara Kocyga (Błękitni Kielce)

  7. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  8. Jolanta Rozala (GKS Polonia Bydgoszcz)

  9. Wanda Diłaj (SKT Sopot)

10. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

1981
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (GKS Olimpia Poznań)

  2. Marek Królicki (GKS Górnik Wesoła)

  3. Henryk Drzymalski (GKS Polonia Bydgoszcz)

  4. Tadeusz Nowicki (CWKS Legia Warszawa)

  5. Zenon Rode (CWKS Legia Warszawa)

  6. Aleksander Harasym (KS Piast Gliwice)

  7. Czesław Dobrowolski (Gwardia Wrocław)

  8. Dariusz Wieczorek (MZKS Mera Warszawa)

  9. Andrzej Wiśniewski (Baildon Katowice)

10. Franciszek Andrzejczuk (Gwardia Wrocław)

  1. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  2. Iwona Kuczyńska (Gwardia Wrocław)

  3. Wanda Diłaj (SKT Sopot)

  4. Elżbieta Ślesicka (AZS PW Warszawa)

  5. Marzenna Sieracka (Gwardia Wrocław)

  6. Barbara Królicka (GKS Górnik Wesoła)

  7. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  8. Małgorzata Żydek (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  9. Jolanta Rozala (GKS Polonia Bydgoszcz)

10. Gabriela Turkowska
     (GKS Zagłębie Wałbrzych)

1982
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (GKS Olimpia Poznań)

  2. Henryk Drzymalski (GKS Polonia Bydgoszcz)

  3. Witold Meres (SKS Nadwiślan Kraków)

  4. Aleksander Harasym (KS Piast Gliwice)

  5. Marek Królicki (GKS Górnik Wesoła)

  6. Alfred Chrobok (TKS Budowlani Katowice)

  7. Jerzy Jasiński (KS Zagłębie Wałbrzych)

  8. Andrzej Jagielski (CWKS Legia Warszawa)

  9. Waldemar Rogowski (GKS Górnik Wesoła)

10. Andrzej Mierzwiński (GKS Górnik Wesoła)

  1. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  2. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  3. Wanda Diłaj (SKT Sopot)

  4. Małgorzata Żydek (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  5. Magdalena Witczak (GKS Olimpia Poznań)

  6. Teresa Czekańska (GKS Katowice)

  7. Elżbieta Ślesicka (AZS PW Warszawa)

  8. Elżbieta Baranowska-Żaboklicka
      (CWKS Legia Warszawa)

  9. Jolanta Rozala (GKS Polonia Bydgoszcz)

10. Katarzyna Ślęczek (SKS Nadwiślan Kraków)

1983
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Henryk Drzymalski (GKS Polonia Bydgoszcz)

  2. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  3. Alfred Chrobok (TKS Budowlani Katowice)

  4. Zenon Rode (GKS Katowice)

  5. Tomasz Ulatowski (SKS Warszawianka)

  6. Marcin Maziarczyk (MKS Mera Warszawa)

  7. Andrzej Jagielski (CWKS Legia Warszawa)

  8. Aleksander Harasym (KS Piast Gliwice)

  9. Andrzej Michałek (TKS Budowlani Katowice)

10. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  1. Małgorzata Żydek (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  2. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  3. Marzenna Sieracka (GKS Polonia Bydgoszcz)

  4. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  5. Wanda Diłaj (SKT Sopot)

  6. Teresa Czekańska (GKS Katowice)

  7. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  8. Elżbieta Ślesicka (AZS PW Warszawa)

  9. Jolanta Rozala (GKS Polonia Bydgoszcz)

10. Katarzyna Ślęczek (SKS Nadwiślan Kraków)

1984
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (nst.)

  2. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  3. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  4. Tomasz Maliszewski
      (KKT Energomontaż Wrocław)

  5. Alfred Chrobok (TKS Budowlani Katowice)

  6. Bogdan Hrones (KS Górnik Zabrze)

  7. Maciej Kośka (CWKS Legia Warszawa)

  8. Marcin Maziarczyk (MKS Mera Warszawa)

  9. Marek Królicki (GKS Górnik Wesoła)

10. Andrzej Michałek (TKS Budowlani Katowice)

  1. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  2. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  3. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  4. Marzenna Sieracka (GKS Polonia Bydgoszcz)

  5. Katarzyna Ślęczek (SKS Nadwiślan Kraków)

  6. Judyta Słaboszewska
      (CWKS Legia
Warszawa)

  7. Monika Waniek (TKS Budowlani Katowice)

  8. Katarzyna Łapińska (CWKS Legia Warszawa)

  9. Małgorzata Kaczyńska (MKS Aurum Złotoryja)

10. Małgorzata Serwińska
      (KKT Energomontaż Wrocław)

1985
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (nst.)

  2. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  3. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  4. Michał Lewandowski (MKT Łódź)

  5. Tomasz Maliszewski
      (KKT Energomontaż Wrocław)

  6. Maciej Kośka (CWKS Legia Warszawa)

  7. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  8. Alfred Chrobok (TKS Budowlani Katowice)

  9. Wojciech Jamroz
      (KKT Energomontaż Wrocław)

10. Maciej Przybylski (KS Górnik Bytom)

  1. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  2. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  3. Małgorzata Żydek (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  4. Monika Waniek (TKS Budowlani Katowice)

  5. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  6. Sylwia Czopek (SKS Nadwiślan Kraków)

  7. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  8. Renata Wojtkiewicz (GKT Nafta Zielona Góra)

  9. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

10. Marzenna Sieracka (GKS Polonia Bydgoszcz)

1986
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Fibak (nst.)

  2. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  3. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  4. Maciej Kośka (CWKS Legia Warszawa)

  5. Tomasz Maliszewski (nst.)

  6. Ryszard Major (WKT Mera Warszawa)

  7. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  8. Wojciech Jamroz (nst.)

  9. Maciej Przybylski (KS Górnik Bytom)

10. Marek Kaczyński (KS Górnik Bytom)

  1. Renata Wojtkiewicz (KS Górnik Bytom)

  2. Monika Waniek (TKS Budowlani Katowice)

  3. Dorota Dziekońska (KS Piast Gliwice)

  4. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  5. Ewa Żerdecka (ZKS Stal Stalowa Wola)

  6. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

  7. Danuta Szwaj (KS Piast Gliwice)

  8. Izabela Listowska (WKT Mera Warszawa)

  9. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

10. Beata Gumuła (KKS Goplania Inowrocław)

1987
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Lech Bieńkowski (SKT Sopot)

  3. Ryszard Major (WKT Mera Warszawa)

  4. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  5. Marek Kaczyński (KS Górnik Bytom)

  6. Tomasz Maliszewski
      (MKS Zagłębie Wałbrzych)

  7. Michał Klak (GKS Olimpia Poznań)

  8. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  9. Olgierd Hoffman (CWKS Legia Warszawa)

10. Maciej Przybylski (KS Górnik Bytom)

  1. Ewa Żerdecka (ZKS Stal Stalowa Wola)

  2. Renata Wojtkiewicz (KS Górnik Bytom)

  3. Sylwia Czopek (TKS Budowlani Katowice)

  4. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

  5. Małgorzata Żydek (GKS Zagłębie Wałbrzych)

  6. Anna Listowska (WKT Mera Warszawa)

  7. Dorota Dziekońska (GKS Piast Gliwice)

  8. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  9. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

10. Zyta Rogowska (KS Górnik Bytom)

1988
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  3. Tomasz Maliszewski
      (MKS Zagłębie Wałbrzych)

  4. Krzysztof Gańszczyk
      (TKS Budowlani Katowice)

  5. Wojciech Jamroz (nst.)

  6. Ryszard Major (WKT Mera Warszawa)

  7. Maciej Kośka (MKT Łódź)

  8. Waldemar Rogowski (KS Górnik Bytom)

  9. Mikołaj Łuczak (GKS Olimpia Poznań)

10. Olgierd Hoffman (CWKS Legia Warszawa)

  1. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  2. Ewa Żerdecka (ZKS Stal Stalowa Wola)

  3. Renata Wojtkiewicz (KS Górnik Bytom)

  4. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  5. Sylwia Czopek (TKS Budowlani Katowice)

  6. Anna Listowska (WKT Mera Warszawa)

  7. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

  8. Beata Gumuła (GKS Olimpia Poznań)

  9. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

10. Jolanta Harasym (ZKS Stal Stalowa Wola)

1989
ukryj
 

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wojciech Kowalski
      (KKS Goplania Inowrocław)

  2. Tomasz Iwański (MKT Łódź)

  3. Lech Sidor (WKT Mera Warszawa)

  4. Lech Bieńkowski (nst.)

  5. Wojciech Jamroz (CWKS Legia Warszawa)

  6. Krzysztof Gańszczyk
      (TKS Budowlani Katowice)

  7. Maciej Kost (WKT Mera Warszawa)

  8. Mikołaj Łuczak (GKS Olimpia Poznań)

  9. Robert Gołębiowski (MKS Zagłębie Lubin)

10. Grzegorz Zambok (TKS Budowlani Katowice)

  1. Iwona Kuczyńska (nst.)

  2. Renata Barańska (nst.)

  3. Katarzyna Nowak (MKT Łódź)

  4. Magdalena Mróz (SKT Sopot)

  5. Sylwia Czopek (TKS Budowlani Katowice)

  6. Ewa Żerdecka (ZKS Stal Stalowa Wola)

  7. Anna Gabzdyl (GKS Górnik Wesoła)

  8. Renata Wojtkiewicz (KS Górnik Bytom)

  9. Beata Gumuła (GKS Olimpia Poznań)

10. Elżbieta Żaboklicka (CWKS Legia Warszawa)

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.