Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
WPROWADZENIE
ukryj

Poniżej po raz pierwszy prezentujemy unikalny
KOMPLET wyników finałów Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 18).
Jest to efekt pracy Komisji Historycznej PZT w składzie: Wojciech Andrzejewski,
Zbigniew Chmielewski, Henryk Dondajewski, Andrzej Faruzel, Andrzej Fąfara, Piotr Gąsiorek, Mirosław Ginter, Henryk Hoffman, Barbara Kowalska, Adam Królak, Czesław Ludwiczek, Tadeusz Nowicki, Roman Prystrom, Magdalena Rejniak-Romer, Antoni Swiłło, Stanisław Szczukiewicz i Tomasz Wolfke.
Mimo najstaranniej – jak się to wydawało możliwe – przeprowadzonych weryfikacji, nie udało się ustalić wszystkich szczegółowych wyników ze stuprocentową pewnością (za każdym razem jest to zaznaczone odpowiednim przypisem), a także rozwinąć niektórych inicjałów imion. Jeśli zatem ktoś pamięta lub dysponuje odpowiednimi źródłami „z epoki”, które pozwoliłyby rozwiać te wątpliwości – prosimy o kontakt. Ponadto, Komisja nie uzurpuje sobie prawa do nieomylności –
prosimy również o wskazywanie ew. błędów.
1927 KRAKÓW
pokaż
ukryj
 11–16 sierpnia, korty: AZS

Ernest Wittman – Gustaw Weinthal

6:1, 6:3

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1928 KATOWICE
pokaż
ukryj
 6–12 września, korty: Katowicki Klub Tenisowy

Witold Horain – Stefan Pohorylles

6:2, 6:3

Zygmunt Czyżowski / Witold Horain – ??? Feltman / ??? Mohr

6:3, 6:0

dziewczęta nie grały

1929 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 21–28 sierpnia, korty AZS

Zygmunt Czyżowski – Jan Małcużyński

6:1, 3:6, 6:4

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1930 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 27 sierpnia – 3 września, korty: Warszawski Lawn Tennis Klub

Karol Altschueller – Samsch Hollaender

6:0, 6:1

Karol Altschueller / Jan Małcużyński –
Samsch Hollaender / ??? Rubin (Samson Tarnów)

6:3, 6:3

dziewczęta nie grały

1931 LWÓW
pokaż
ukryj
 25 sierpnia – 1 września, korty: Lwowski Klub Tennisowy

Samsch Hollaender – Józef Pfahl

6:1, 6:4

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1932 KRAKÓW
pokaż
ukryj
 30 sierpnia – 6 września, korty: AZS

Kazimierz Tarłowski – Zbigniew Bełdowski

6:1, 6:3

Zbigniew Bełdowski / Walenty Bratek – ??? Bednarek / ??? Napierała

walkower

dziewczęta nie grały

1933 KATOWICE
pokaż
ukryj
 14–19 sierpnia, korty: Pogoń

Czesław Spychała – Walenty Bratek

4:6, 4:2 krecz

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1934 POZNAŃ
pokaż
ukryj

11–18 czerwca, korty: AZS

singla chłopców nie rozegrano*

 

debla chłopców nie roz3grano

 

dziewczęta nie grały

* Mistrzostwa nie odbyły się (nie było minimalnej liczby zgłoszeń).


1935 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 10–16 czerwca, korty: Warszawski Lawn Tennis Klub

Czesław Spychała – Jerzy Gottschalk

6:4, 6:2

Jerzy Gottschalk / Jan Strzelecki – Jerzy Połoński / Ksawery Tłoczyński

8:6, 1:6, 6:4

dziewczęta nie grały

1936 LWÓW
pokaż
ukryj

8–16 czerwca, korty: Lwowski Klub Tenisowy

Leon Kończak – Lubomir Czajkowski

6:1. 7:9, 6:3

Jerzy Gottschalk / Jan Strzelecki – Lubomir Czajkowski / Ksawery Tłoczyński

6:3, 6:3

dziewczęta nie grały

1937 KRAKÓW
pokaż
ukryj

14–21 czerwca, korty: AZS

Ksawery Tłoczyński – Jan Strzelecki

6:3, 6:1

Władysław Borowczak / Ksawery Tłoczyński – Jan Strzelecki / Bohdan Tomaszewski

6:3, 6:1

dziewczęta nie grały


1938 KATOWICE
pokaż
ukryj
 14–19 czerwca, korty: Pogoń

Władysław Skonecki – Włodzimierz Olejniszyn

6:3,6:0

Jan Chytrowski / Władysław Skonecki – Andrzej Jurasz / Bohdan Tomaszewski

6:2,6:4

dziewczęta nie grały

1939 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 30 maja – 4 czerwca, korty: AZS

Eryk Ślusarz – Józef Piątek

1:6, 6:1, 6:4

Henryk Sioda * / Bohdan Tomaszewski – Zdzisław Jeżewski / Józef Piątek

6:1, 6:3

dziewczęta nie grały

* startował pod pseudonimem „Zborowski” (brat Zofii Siody)

1945 KRAKÓW
pokaż
ukryj
 12–18 września, korty: Cracovia

Zygmunt Rosada – Bronisław Fraszewski

6:8, 7:5, 7:5

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1946 KATOWICE
pokaż
ukryj
 27 sierpnia – 1 września, korty: Pogoń

Zygmunt Krzyżanowski – Romuald Kudliński

4:6, 6:3, 6:3

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1947 SOPOT
pokaż
ukryj
 7–13 lipca, korty: Miejski Klub Sportowy

Romuald Kudliński – Jan Radzio

4:6, 6:3, 6:3

debla chłopców nie rozgrywano

 

dziewczęta nie grały

1948 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 1-6 lipca*, korty: Legia

Jan Radzio – Romuald Kudliński

6:2, 6:4

Krystyna Kubalanka – Zuzanna Ryczkówna

6:3, 6:4

Romuald Kudliński / Jan Radzio – Ryszard Christ / Janusz Kwiatek

6:3, 6:0

debla dziewcząt nie rozgrywano

 

miksta nie rozgrywano

 

*Turniej skończył się we wtorek.

1949 BIELSKO
pokaż
ukryj

30 czerwca – 4 lipca, korty: Ogniwo

Ryszard Christ – Janusz Kwiatek

6:1, 6:1

Krystyna Kubalanka – Zuzanna Ryczkówna

6:1, 6:2

Ryszard Christ / Jerzy Kozłowski – Janusz Kwiatek / Zdzisław Żyznowski

przez losowanie*

debla dziewcząt nie rozgrywano

 

miksta nie rozgrywano

 










* W finale debla para Kwiatek / Żyznowski prowadziła z Christem i Kozłowskim w pierwszym secie 4:3 kiedy grę przerwał deszcz i już jej nie wznowiono. Losowanie dało pierwsze miejsce parze Christ / Kozłowski.


1950 SOPOT
pokaż
ukryj

1720 sierpnia, korty: Ogniwo

Andrzej Licis – Henryk Sebrala

15:13, 6:3

Zuzanna Ryczkówna – Krystyna Kubalanka

6:2, 3:6, 6:3

Andrzej Licis / Teofil Kulawik – Ryszard Boni / Henryk Sebrala

9:7, 7:5

debla dziewcząt nie rozgrywano

 

miksta nie rozgrywano

 


1951 ZABRZE
pokaż
ukryj

2226 sierpnia, korty: Górnik

Teofil Kulawik – Tadeusz Riedl

6:1, 6:0

Zuzanna Ryczkówna – Krystyna Kubalanka

6:4, 7:5

Janusz Łuckiewicz / Marek Sawaszkiewicz –
J. Barda (Ogniwo Szczecin) / Jerzy Tomaszewski

6:3, 6:4

Lidia Licisówna - Zuzanna Ryczkówna / Krystyna Gerigkówna - Lidia Wilbikówna

walkower

Krystyna Kubalanka / Marek Sawaszkiewicz – Zuzanna Ryczkówna / Henryk Wilczek

6:4, 8:6


1952 OPOLE
pokaż
ukryj

712 sierpnia, korty: Budowlani

Henryk Wilczek – Gerard Dietrich

6:4, 5:7, 6:4

Barbara Panasiuk – Zuzanna Ryczkówna

6:4, 6:3

Gerard Dietrich / Henryk Wilczek – Janusz Łuckiewicz / Marek Sawaszkiewicz

2:6, 6:4, 7:5

Lidia Licisówna / Zuzanna Ryczkówna Jolanta ??? Moraczewska / Barbara Panasiuk

6:2, 6:3

Zuzanna Ryczkówna / Henryk Wilczek Ewa Fogelman / Stanisław Pieczonka

6:0, 6:0


1953 RADOM
pokaż
ukryj

24-30 sierpnia, korty: Broń

Hubert Majewski – Gerard Dietrich

6:3, 6:4

Krystyna Gerigkówna – Danuta Szmidtówna

6:3, 1:6, 6:3

Gerard Dietrich / Wiesław Gąsiorek – Janusz Łuckiewicz / Hubert Majewski

6:4, 6:4

debla dziewcząt nie rozgrywano

 

Krystyna Gerigkówna / Janusz Łuckiewicz – Ewa Fogelman / Andrzej Zofiński

6:2, 4:6, 6:2


1954 KRAKÓW
pokaż
ukryj

1823 sierpnia, korty: Ogniwo

Hubert Majewski – Wiesław Gąsiorek

3:6, 6:3, 8:6

Barbara Panasiuk – Lidia Licisówna

7:5, 3:6, 6:4

Wiesław Gąsiorek / Ryszard Roszkiewicz – Hubert Majewski / Janusz Wójcik

6:2, 6:4

Barbara Dańda / Krystyna Filipówna Barbara Panasiuk / Jolanta ??? Moraczewska

11:9, 6:2

Barbara Panasiuk / Hubert Majewski Krystyna Szerankowska / Ryszard Roszkiewicz

3:6, 7:5, 6:2


1955 WROCŁAW
pokaż
ukryj

2328 sierpnia, korty: przy Stadionie Olimpijskim

Andrzej Zennegg – Jerzy Gruszczyński

6:1, 6:2

Krystyna Filipówna – Barbara Dańda

7:5, 6:3

Tadeusz Hadrych / Michał Nowicki – Ernest Dietrich / Eugeniusz Siedlecki

6:1, 6:2

Barbara Dańda / Ewa Fogelman Krystyna Filipówna / Barbara Panasiuk

6:1, 6:2

Krystyna Filipówna / Michał Nowicki Ewa Fogelman / Stanisław Kopacz

6:4, 4:6, 6:3


1956 SZCZECIN
pokaż
ukryj

6–12 sierpnia korty: Sparta (później SKT)

Andrzej Zennegg – Piotr Jamroz

6:1, 10:8

Barbara Dańda – Bogna Banaś

6:2, 3:6, 6:3

Józef Białecki / Andrzej Zennegg – Jerzy Gruszczyński / Tadeusz Krzywda

6:4, 6:1

Barbara Dańda / Krystyna Szerankowska – Bogna Banaś / Krystyna Żmijanka

6:1, 6:4

Barbara Dańda / Andrzej Zennegg – Krystyna Szerankowska / Piotr Jamroz

6:4, 6:3


1957 OPOLE
pokaż
ukryj
 1318 sierpnia, korty: Budowlani

Andrzej Faruzel – Wojciech Kossin

6:1, 6:4*

Maria Dowborówna – Wanda Krystówna

6:4, 6:3**

Zbigniew Lutkowski / Maciej Rogoziński –
Witold Joachimowski / Stanisław Szczukiewicz

6:1, 6:2

Wanda Krystówna / Krystyna Żmijanka – Maria Dowborówna / Hanna Kunertówna

6:3 6:2

Krystyna Żmijanka / Witold Trytko – Maria Dowborówna / Wojciech Kossin

8:6, 6:4











* według innych źródeł 6:1, 6:3
**
według innych źródeł 6:2, 6:3

1958 WROCŁAW
pokaż
ukryj
 410 sierpnia, korty: ???

Piotr Jamroz C Witold Joachimowski

6:3, 6:2

Krystyna Żmijanka – Ewa Czuprykówna

6:2, 6:2

Piotr Jamroz / Andrzej Jopkiewicz – Andrzej Grudziński / Zbigniew Ornowski

7:5, 6:2

Wanda Krystówna / Krystyna Żmijanka – Krystyna Popławska / Teresa Skórkówna

6:2, 6:3

Krystyna Popławska / Piotr Jamroz – Krystyna Żmijanka / Eryk Bratek

6:3, 6:4

1959 KRAKÓW
pokaż
ukryj

39 sierpnia, korty: Cracovia

Witold Joachimowski – Zbigniew Ornowski

2:6, 6:0, 6:4

Teresa Skórkówna – Wanda Krystówna

6:3, 6:1

Wielisław Nowicki / Andrzej Szary – Zbigniew Ornowski / Mieczysław Rybarczyk

6:2, 9:7

Wanda Krystówna / Teresa Skórkówna – Maria Nowopolska / Krystyna Popławska

7:5, 6:4

Ewa Nowopolska / Wielisław Nowicki – Krystyna Popławska / Augustyn Mach

6:3, 6:4

1960 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 27 sierpnia, korty: AZS

Wielisław Nowicki – Roman Prystrom

6:3, 6:2

Hanna Kucharska – Hanna Kunertówna

6:4, 6:4

Wiesław Biełanowicz / Eryk Bratek – Jerzy Mierczyński / Wielisław Nowicki

6:3, 6:3

Hanna Kunertówna / Teresa Skórkówna – Hanna Kucharska / Danuta Makulska

4:6, 6:3, 6:3*

Barbara Ryziewicz / Wielisław Nowicki – Hanna Kucharska / Roman Prystrom

6:2 6:8 7:5










* wg sprawozdania Zarządu PZT
6:4, 7:5

1961 ZABRZE
pokaż
ukryj
 16 sierpnia, korty: Górnik

Wiesław Biełanowicz – Mieczysław Kubaty

6:1, 4:6, 6:2

Danuta Makulska – Danuta Wieczorkówna

6:3, 2:6, 6:4

Mieczysław Kubaty / Roman Prystrom – Wiesław Biełanowicz / Eryk Bratek

6:1, 6:2

Alicja Sowianka / Danuta Wieczorkówna – Danuta Makulska / Maria Szmidtówna

9:7, 6:2

Danuta Wieczorkówna / Wiesław Biełanowicz – Danuta Makulska / Mieczysław Kubaty

6:4, 1:6, 6:4

1962 SOPOT
pokaż
ukryj
 15 sierpnia, korty: SKT

Tadeusz Nowicki – Jarosław Dąbrowski

4:6, 6:1, 8:6

Danuta Makulska – Danuta Wieczorkówna

6:2, 6:4

Edward Gawłowski / Mieczysław Kubaty – Krzysztof Depta / Krystian Pokładek

6:4, 6:2

Danuta Wieczorkówna / Alina Zdunówna – Danuta Makulska / Maria Szmidtówna

6:1, 6:3

Danuta Makulska / Mieczysław Kubaty – Danuta Wieczorkówna / Jacek Orzeł

6:2, 6:3

1963 BIAŁYSTOK
pokaż
ukryj

31 lipca – 4 sierpnia, korty: Sandecji

Tadeusz Nowicki – Jacek Supryn

6:2, 6:2

Danuta Wieczorkówna – Barbara Kralówna

9:7, 6:3

Tadeusz Nowicki / Ryszard Rosiński – Edward Lewandowski / Jacek Supryn

5:7, 6:3, 6:2

Danuta Makulska / Danuta Wieczorkówna –Barbara Kralówna / Alina Zdunówna

6:2, 6:1

Danuta Makulska / Tadeusz Nowicki – Irena Bulińska / Andrzej Niziołek

6:0 7:5


1964 ZABRZE
pokaż
ukryj
 19 sierpnia, korty: Górnik

Bronisław Lewandowski – Andrzej Andrzejewski

6:1, 6:4

Danuta Wieczorkówna – Barbara Kralówna

7:5, 6:3

Andrzej Andrzejewski / Bronisław Lewandowski
– Andrzej Czapracki / Leszek Stępowski

6:2, 2:6, 6:1

Ilona Fudalówna / Danuta Wieczorkówna – Barbara Kralówna / Alina Zdunówna

4:6, 6:3, 6:4

Ilona Fudalówna / Konrad Fudala – Alina Zdunówna / Bronisław Lewandowski

7:5, 7:5

1965 BYDGOSZCZ
pokaż
ukryj
 6–9 sierpnia, korty: Polonia

Bronisław Lewandowski – Andrzej Czapracki

6:0, 6:3

Danuta Wieczorkówna – Barbara Kralówna

6:2, 8:6

Bronisław Lewandowski / Czesław Szewczyk – Marek Graczyk / Wiesław Mogiłko

6:3, 6:1

Barbara Kralówna / Danuta Wieczorkówna – Ilona Fudalówna / Alina Zdunówna

2:6, 7:5, 6:1

Alina Zdunówna / Bronisław Lewandowski – Ilona Fudalówna / Krzysztof Juchnicki

8:6, 8:6

1966 SOPOT
pokaż
ukryj
 9-14 sierpnia, korty: SKT

Mirosław Chmela – Jacek Niedźwiedzki

9:7, 2:6, 6:4

Barbara Kralówna – Alina Zdunówna

6:2, 6:4

Andrzej Czapracki / Krzysztof Juchnicki – Stanisław Kończak / Zbigniew Tywonek

6:3, 6:3

Ilona Fudalówna / Alina Zdunówna – Elżbieta Ciepka / Grażyna Torowska

6:1, 6:0

Ilona Fudalówna / Krzysztof Juchnicki – Barbara Kralówna / Andrzej Czapracki

9:7, 3:6, 6:0

1967 WARSZAWA
pokaż
ukryj

9-13 sierpnia, korty Agrykola

Witold Meres – Mirosław Chmela

6:4, 4:6, 6:2

Jolanta Rozalanka – Elżbieta Kidoniówna

6:4, 6:4

Andrzej Kidoń / Jerzy Lewandowski – Krzysztof Krauss / Zbigniew Tywonek

6:2, 6:3

Ewa Garbaczówna / Jolanta Rozalanka – Elżbieta Kidoniówna / Krystyna Pilżycówna

6:3, 6:0

Ewa Garbaczówna / Witold Meres – Krystyna Pilżycówna / Jacek Niedźwiedzki

10:8, 6:4


1968 KRAKÓW
pokaż
ukryj
 29 lipca 4 sierpnia, korty: Nadwiślan

Witold Meres Jacek Niedźwiedzki

5:7, 6:1, 6:2

Krystyna Pilżyc – Jolanta Rozala

2:6, 6:4, 7:5

Jerzy Lewandowski / Jacek Niedźwiedzki – Witold Meres / Bogdan Rogulski

6:3, 9:7

Elżbieta Ciepka / Grażyna Torowska – Ewa Garbacz / Jolanta Rozala

6:4, 6:4

Jolanta Rozala / Witold Meres – Krystyna Pilżyc / Jacek Niedźwiedzki

6:4, 5:7, 7:5

1969 WROCŁAW
pokaż
ukryj
 1–6 sierpnia, korty: przy Stadionie Olimpijskim 

Jacek Niedźwiedzki – Wojciech Fibak

6:4, 6:4

Elżbieta Ciepka – Jolanta Rozala

6:3, 6:0

Andrzej Nawrocki / Jacek Niedźwiedzki – Bogdan Rogulski / Stanisław Zbonikowski

2:6, 6:3, 6:1

Hanna Mogilnicka / Jolanta Rozala – Elżbieta Ciepka / Grażyna Torowska

1:6, 6:4, 6:3

Jolanta Rozala / Wojciech Fibak – Wanda Rybarczyk / Jacek Niedźwiedzki

6:2, 6:2

1970 SOPOT
pokaż
ukryj
 69 sierpnia, korty: SKT

Wojciech Fibak – Janusz Gąsior

6:0, 3:6, 6:2

Jolanta Rozala – Maria Wojdała

6:4, 6:4

Janusz Gąsior / Andrzej Tyro – Wojciech Fibak / Roman Palmowski

4:6, 8:6, 6:4

Monika Banaszak / Jolanta Rozala – Ewa Bruchman / Wanda Rybarczyk

6:3, 6:2

Jolanta Rozala / Wojciech Fibak Renata Kozłowska* / Zbigniew Wiśniewski

6:4, 7:5











* po wyjściu za mąz Sokołowska
działacz tenisowy, m.in. członek Zarządu PZT; obecnie prezes Kujawsko-Pomorskiego ZT

1971 KATOWICE
pokaż
ukryj
 20–28 lipca, korty: GKS Katowice

Romuald Szczepanik – Janusz Gąsior

6:4, 6:0

Wanda Rybarczyk – Małgorzata Rejdych

6:2, 6:0

Janusz Gąsior / Andrzej Tyro – Krzysztof Kidoń / Romuald Szczepanik

6:3, 1:6, 6:3

Ewa Bruchman / Wanda Rybarczyk – Elżbieta Ślesicka / Ewa Trzos

6:2, 6:2

Barbara Dyrda / Janusz Gąsior – Elżbieta Ślesicka / Piotr Burczyński

6:4, 5:7, 6:4

1972 SZCZECIN
pokaż
ukryj
 2–6 sierpnia, korty: SKT

Romuald Szczepanik – Włodzimierz Turkowski

6:1, 6:3

Elżbieta Ślesicka – Małgorzata Rejdych

0:6, 6:3, 6:4

Krzysztof Kidoń / Romuald Szczepanik – Jerzy Dobrzański / Andrzej Tyro

6:4, 6:0

Bożena Para / Małgorzata Rejdych – Elżbieta Ślesicka / Ewa Trzos

6:1, 7:5

Małgorzata Rejdych / Jerzy Jasiński - Elżbieta Ślesicka / Błażej Załuska

6:4 5:7 6:4

1973 TORUŃ
pokaż
ukryj
 1–5 sierpnia, korty: Start-Wisła

Zbigniew Górszczak – Jerzy Jasiński

7:5, 2:6, 6:3

Małgorzata Rejdych – Paulina Kajetanowicz

6:4, 6:1

Zbigniew Górszczak / Jerzy Jasiński – Jerzy Giczewski / Zenon Rode

6:1, 6:3

Paulina Kajetanowicz / Małgorzata Rejdych – Teresa Ćwierz / Kamila Jednaka

6:1, 6:1

Małgorzata Rejdych / Jerzy Jasiński – Ilona Perko / Zenon Rode

6:4, 6:4

1974 SOPOT
pokaż
ukryj
 29 lipca – 4 sierpnia, korty: SKT

Zenon Rode – Dariusz Wieczorek

6:2, 6:2

Małgorzata Rejdych – Małgorzata Bogacka

4:6, 6:0, 6:2

Jan Denisiewicz / Zenon Rode – Kazimierz Gajda / Dariusz Kotulski

6:2, 6:4

Paulina Kajetanowicz / Małgorzata Rejdych – Małgorzata Bogacka / Barbara Kocyga

4:6, 6:0, 8:6

Małgorzata Rejdych / Zenon Rode – Paulina Kajetanowicz / Dariusz Kotulski

6:3, 7:5

1975 TORUŃ
pokaż
ukryj
 28 lipca – 3 sierpnia, korty: Start Wisła

Dariusz Wieczorek – Witold Osoliński

6:0, 6:1

Małgorzata Rejdych – Marzenna Sieracka

6:2, 6:3

Marek Górny / Dariusz Wieczorek – Robert Brzozowski / Dariusz Kotulski

7:5, 6:3

Paulina Kajetanowicz / Małgorzata Rejdych – Ewa Garlińska / Judyta Słaboszewska

6:2, 6:0

Małgorzata Rejdych / Dariusz Kotulski – Barbara Kocyga / Marek Górny

6:4, 6:2

1976 WARSZAWA
pokaż
ukryj
21–25 sierpnia, korty Legii

Maciej Zoga – Michał Niemiec

2:6, 6:3, 6:3

Judyta Słaboszewska – Marzenna Sieracka

1:6, 6:3, 6:2

Mirosław Najfeld / Witold Osoliński – Andrzej Jagielski / Dariusz Kotulski

9:11, 7:5, 6:2

Paulina Kajetanowicz / Marzenna Sieracka – Urszula Chmielnicka / Barbara Sikorska

6:1, 6:2

Judyta Słaboszewska / Michał Niemiec – Paulina Kajetanowicz / Dariusz Kotulski

9:7, 3:6, 6:2

1977 SOPOT
pokaż
ukryj
 22–26 sierpnia, korty: SKT

Michał Niemiec – Robert Brzozowski

6:4, 6:1

Marzenna Sieracka – Gabriela Jarosz

3:6, 6:4, 6:3

Robert Brzozowski / Jarosław Krajowski – Andrzej Jagielski / Michał Niemiec

2:6, 7:5, 9:7

Urszula Chmielnicka / Marzenna Sieracka – Dorota Dziekońska / Gabriela Jarosz

3:6, 6:4, 6:3

miksta nie rozgrywano

 

1978 SZCZECIN
pokaż
ukryj
 23–27 sierpnia, korty: SKT

Wacław Jarek – Grzegorz Klak

6:2, 6:2

Dorota Dziekońska – Gabriela Jarosz

7:6, 1:0 wo

Alfred Chrobok / Wacław Jarek – Andrzej Jagielski / Tomasz Garliński

6:5, 6:4

Dorota Dziekońska / Gabriela Jarosz – Iwona Kuczyńska / Marzena Sieracka

7:5, 4:6, 6:1

Marzenna Sieracka / Andrzej Jagielski – Małgorzata Kaczyńska / Tomasz Garliński

6:3, 6:3


1979 BYDGOSZCZ
pokaż
ukryj
 25–29 lipca, korty: Polonia

Tomasz Garliński – Zbigniew Rzepka

3:6, 6:2, 6:4

Dorota Dziekońska – Iwona Kuczyńska

7:5, 6:1

Piotr Benski / Bogdan Hrones – Wojciech Bartłomiejczyk / Krzysztof Korczak

6:4, 6:2

Barbara Gardynik / Iwona Kuczyńska – Małgorzata Harań / Monika Sikora

6:1, 6:2

miksta nie rozgrywano

 

1980 KATOWICE
pokaż
ukryj
 17–24 czerwca, korty: ???

Marek Owsianka – Piotr Serwiński

6:2, 6:2

Dorota Dziekońska – Teresa Czekańska

6:0, 6:3

Dariusz Hrynkiewicz / Robert Radwański – Gabriel Kilanowski / Andrzej Zwierz

7:6, 6:4

Teresa Czekańska / Dorota Dziekońska – Monika Lech / Katarzyna Ślęczek

6:1, 6:2

Dorota Dziekońska / Marek Owsianka – Katarzyna Ślęczek / Robert Radwański

6:2, 6:0

1981 CHORZÓW
pokaż
ukryj
 25–30 sierpnia, korty: Budowlani

Gabriel Kilanowski – Waldemar Rogowski

6:3, 6:1

Renata Marcinkowska – Magdalena Witczak

6:1, 6:4

Lech Bieńkowski / Andrzej Jagielski – Robert Rudnicki / Tomasz Ulatowski

7:5, 3:6, 6:2

Monika Lech / Katarzyna Ślęczek – Renata Marcinkowska / Monika Waniek

6:7, 6:2, 6:2

Monika Lech / Lech Bieńkowski – Katarzyna Ślęczek / Marcin Moszczak

???

1982 SOPOT
pokaż
ukryj
 26 sierpnia – 1 września, korty: SKT

Waldemar Rogowski – Lech Bieńkowski

7:6, 6:3

Monika Waniek – Magdalena Witczak

4:6, 7:6, 6:1

Michał Lewandowski / Waldemar Rogowski – Wojciech Jamroz / Tomasz Maliszewski

1:6, 6:3, 6:2

Jolanta Gawin / Katarzyna Ślęczek – Beata Bustowicz / Bożena Odachowska

4:6, 6:1, 6:2

Magdalena Witczak / Lech Bieńkowski – Monika Waniek / Waldemar Rogowski

???

1983 JELENIA GÓRA
pokaż
ukryj
 14–21 sierpnia, korty: Spartakus

Tomasz Maliszewski – Wojciech Jamroz

7:5, 4:6, 6:2

Monika Waniek – Joanna Sokołowska

6:2, 6:0

Piotr Andrzejeszczak / Olgierd Hoffman – Wojciech Jamroz / Tomasz Maliszewski

6:4, 6:3

Zofia Maliszewska / Małgorzata Serwińska – Dorota Symerjak / Renata Wojtkiewicz

7:5, 6:1

Magdalena Witczak / Sławomir Kerber – Monika Waniek / Jacek Kasperowski

6:2, 1:6, 6:2









* ojciec Angelique Kerber

1984 WROCŁAW
pokaż
ukryj
 28 sierpnia – 2 września, korty: KKT

Wojciech Kowalski – Wojciech Jamroz

7:6, 3:6, 6:2

Monika Waniek – Renata Wojtkiewicz

6:0, 7:6

Robert Gołębiowski / Dariusz Skrzypczak – Wojciech Jamroz / Tomasz Maliszewski

7:6, 3:6, 7:5

Małgorzata Wittwer / Ewa Żerdecka – Anna Listowska / Beata Niedziałek

2:6, 6:1, 6:4

Beata Gumuła / Wojciech Kowalski – Małgorzata Serwińska / Wojciech Jamroz

6:0 wo


1985 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 26–31 sierpnia, korty: GKS Olimpia

Wojciech Jamroz – Krzysztof Gańszczyk

???

Monika Waniek – Ewa Żerdecka

6:3, 7:5

Marek Kaczyński / Maciej Mikita – Grzegorz Garczyński / Wojciech Schefke

6:4, 6:3

Anna Listowska / Beata Niedziałek – Ewa Gaszewska / Monika Waniek

6:3, 6:3

Małgorzata Serwińska / Wojciech Jamroz – Monika Waniek / Krzysztof Gańszczyk

6:7, 6:4, 7:5

1986 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
pokaż
ukryj
 7–14 sierpnia, korty: MOSiR

Krzysztof Gańszczyk – Tomasz Iwański

6:7, 6:3, 6:3

Katarzyna Nowak – Magdalena Mróz

6:3, 6:1

Mikołaj Łuczak / Szymon Maćkowiak – Grzegorz Garczyński / Tomasz Schefke

6:7, 7:5, 6:4

Anna Listowska / Beata Niedziałek – Iwona Dołęga / Małgorzata Wittwer

6:1, 6:1

Katarzyna Nowak / Tomasz Iwański – Sylwia (Karolina) Czopek / Krzysztof Gańszczyk

???

1987 CHEŁMEK
pokaż
ukryj
 17–23 sierpnia, korty: KS Chełmek

Lech Sidor – Paweł Domański

6:1, 6:4

Katarzyna Nowak – Anna Listowska

6:3, 6:3

Maciej Kost / Lech Sidor – Paweł Domański / Marek Harasymowicz

6:1, 6:0

Anna Listowska / Beata Niedziałek – Justyna Międzybłocka / Katarzyna Nowak

6:0, 6:2

Anna Listowska / Lech Sidor – Izabela Wasiutyńska / Michał Wasiutyński

6:2, 6:0

1988 PIŁA
pokaż
ukryj
 1–6 sierpnia, korty: MOSiR i WOSS

Artur Szostaczko – Paweł Domański

7:5, 6:1

Magdalena Mróz – Sylwia (Karolina) Czopek

6:2, 6:4

Paweł Domański / Marek Harasymowicz – Paweł Stadniczenko / Artur Szostaczko

6:2, 6:4

Sylwia (Karolina) Czopek / Katarzyna Smolik –
Joanna Nazarewicz / Katarzyna Teodorowicz

6:2, 6:1

Sylwia (Karolina) Czopek / Bartłomiej Dąbrowski – Magdalena Mróz / Maciej Pieczonka

6:3, 6:3

1989 KIELCE
pokaż
ukryj
 1–6 sierpnia, korty: TS Tęcza

Tomasz Lichoń – Bartłomiej Kwiatkowski

6:4, 6:3

Monika Starosta – Katarzyna Teodorowicz

3:6, 6:2, 6:4

Rafał Rachalewski / Robert Wójcik – Michał Baczyński / Marcin Wieczorek

6:7 6:4 7:5

Marcela Kowanda / Katarzyna Teodorowicz – Danuta Herda / Hanna Kuklińska

6:1, 6:3

Małgorzata Listowska / Cezary Zawal – Iwona Jurowska / Dariusz Kowal

6:3 3:2 kr


1990 GRYFINO
pokaż
ukryj
 11–16 lipca, korty: Energetyk

Bartłomiej Dąbrowski – Adam Skrzypczak

6:3, 6;3

Anna Moll – Małgorzata Listowska

7:5, 6:4

Piotr Baranowski / Grzegorz Malawski – Przemysław Branicki / Paweł Meres

6:2, 7:5

Barbara Hladiak / Agata Werblińska – Iwona Arkuszewska / Anna Moll

6:2, 6:1

Małgorzata Suchoń / Bartłomiej Kwiatkowski – Agata Bednarska/Rafał Paluch

6:4, 6:1


1991 KATOWICE
pokaż
ukryj
 13–18 sierpnia, korty: Giszowieckie TT

Grzegorz Badurowicz – Adam Skrzypczak

6:3, 7:6(6)

Barbara Kozyra – Małgorzata Listowska

6:3, 6:4

Piotr Baranowski / Grzegorz Malawski – Rafał Paluch / Dariusz Wesołowski

6:3, 5:7, 6:2

Małgorzata Listowska / Małgorzata Suchoń – Barbara Kozyra / Katarzyna Mościńska

6:2, 2:6, 6:3

Katarzyna Malec / Piotr Baranowski – Monika Drumlak / Tomasz Bobecki

6:1, 6:0

1992 KATOWICE
pokaż
ukryj
 17–22 sierpnia, korty: Giszowieckie TT

Michał Gawłowski – Piotr Żurawiecki

6:2, 6:2

Karolina Bułat – Sylwia Rynarzewska

6:4, 6:3

Bernard Kaczorowski / Adam Skrzypczak – Michał Gawłowski / Piotr Żurawiecki

6:3, 6:1

Karolina Bułat / Małgorzata Galicka – Agnieszka Bek / Anna Bek

6:3, 6:4

Anna Moll / Bernard Kaczorowski – Sylwia Rynarzewska / Michał Gawłowski

4:6, 6:1, 6:0

1993 SOPOT
pokaż
ukryj
 10–14 sierpnia, korty: SKT

Michał Gawłowski – Wojtek Stasiak

6:3, 6:7(6), 6:1

Karolina Bułat – Dominika Olszewska

6:4, 6:1

Dariusz Bandurowski / Michał Gawłowski – Bernard Kaczorowski / Piotr Żurawiecki

7:6(3), 6:3

Karolina Bułat / Małgorzata Galicka – Dominika Olszewska / Joanna Gozdek

6:2, 1:6, 6:4

Karolina Bułat / Michał Gawłowski – Sylwia Rynarzewska / Maciej Lubiak

7:6(4), 6:2


1994 ŁÓDŹ
pokaż
ukryj
 23–27 sierpnia, korty: MKT

Łukasz Glasser – Jan Marcinkowski

7:5, 4:6, 6:4

Katarzyna Strączy – Ewa Radzikowska

2:6, 6:1, 6:3

Wojciech Mincberg / Marcel Mizerski – Rafał Jurowski / Krystian Pfeiffer

6:4, 6:1

Zuzanna Borucka / Ewa Radzikowska – Monika Gibaszek / Monika Kasianiuk

6:4, 6:4

Monika Kasianiuk / Piotr Chmielewski – Dominika Olszewska / Krzysztof Możyszek

6:2, 6:4

1995 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 11–16 lipca, korty: TS Olimpia

Michał Chmela - Piotr Szczepanik 6:3, 6:0

Monika Kasianiuk – Dominika Gerwin

6:2, 6:3

Maciej Domka / Piotr Szczepanik – Filip Anioła / Marek Durski

6:3, 6:4

Monika Gibaszek / Monika Kasianiuk – Dorota Głowacka / Karolina Głowacka

6:2, 7:5

Dominika Gerwin / Michał Chmela - Monika Kasianiuk / Krystian Pfeiffer

6:2, 4:6, 6:3


1996 BYDGOSZCZ
pokaż
ukryj
 1318 sierpnia, korty: BKS Polonia

Krystian Pfeiffer – Filip Anioła

7:6(4), 6:7(1), 6:1

Olga Rejniak – Marta Jędrzejak

7:6, 6:3

Filip Anioła / Marek Durski - Bartosz Kołdej / Kamil Lewandowicz

6:4, 6:3

Aleksandra Bojzan / Marta Jędrzejak – Agnieszka Babicka / Dorota Falęta

6:1, 5:7, 6:3

Paulina Janus / Kamil Lewandowicz – Tatiana Wietrzykowska / Filip Anioła

6:4, 7:5

1997 KRAKÓW
pokaż
ukryj
 1824 lipca, korty: KS Nadwiślan, KS Wawel, KS Alka, Krakowskie Towarzystwo Tenisowe

Maciej Diłaj – Tomasz Wawrzyniak

6:3, 2:6, 7:5

Marta Jędrzejak – Ewelina Augustyniak

7:5, 7:6

Maciej Diłaj / Tomasz Wawrzyniak – Adam Bukiel / Krzysztof Długi

7:5, 5:7, 7:5

Aleksandra Durska / Marlena Maciołek Aleksandra Bojzan / Marta Jędrzejak

5:7, 6:4, 6:3

Marta Jędrzejak / Tomasz Romanowski / Katarzyna Finkowska – Kamil Lewandowicz

walkower

1998 BYDGOSZCZ
pokaż
ukryj
 5-12 września, korty: BKS Polonia

Jakub Iłowski – Marcin Matkowski

6:0, 6:2

Dorota Żaboklicka – Marta Jędrzejak

6:2, 6:7, 7:5

Mariusz Fyrstenberg / Sebastian Rutka – Krzysztof Kwinta / Marcin Matkowski

6:2, 6:4

Monika Schneider / Magdalena Wojdyło – Paulina Janus / Dorota Żaboklicka

walkower

Patrycja Hubl / Krzysztof Kwinta – Dorota Żaboklicka / Mariusz Fyrstenberg

7:6(3), 6:2

 

1999 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 15 września, korty: TS Olimpia

Marcin Matkowski – Sebastian Rutka

6:4, 6:4

Monika Schneider – Monika Gieczys

4:6, 6:3, 6:3

Marcin Matkowski / Sebastian Rutka – Łukasz Pelowski / Filip Urban

4:6, 6:2, 6:4

Dagmara Bednarczyk / Anna Dolińska – Joanna Furdyna / Aleksandra Kujawska

4:6, 6:2, 6:4

Dorota Żaboklicka / Andrzej Grusiecki – Dagmara Bednarczyk / Łukasz Cyrański

6:2, 6:2

2000 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 30 sierpnia – 3 września, korty: TS Olimpia

Dawid Olejniczak – Tomasz Braniecki

7:6(5), 6:3

Magdalena Tokarska – Aleksandra Kujawska

6:3, 6:2

Andrzej Grusiecki / Radosław Nijaki – Łukasz Pelowski / Filip Urban

6:1, 6:1

Wioletta Kaczmarek / Katarzyna Porada – Weronika Błoczyńska / Anna Powąska

6:3, 7:6(8)

Magdalena Wojdyło / Łukasz Pelowski – Anna Rynarzewska / Radosław Nijaki

6:3, 7:5

2001 OPALENICA
pokaż
ukryj
 1520 lipca, korty: KS Promień Opalenica

Przemysław Leśniewski – Maciej Borowiak

1:6, 6:2, 6:1

Marta Domachowska – Katarzyna Pągowska

6:2, 6:1

Wojciech Gawlak / Marcin Maszczyk – Paweł Diłaj / Piotr Diłaj

6:2, 6:1

Natalia Bzdęga / Wioletta Kaczmarek – Katarzyna Krasińska / Urszula Matusiak

6:1, 6:3

Marta Domachowska / Michał Piotrowski – Natalia Bzdęga / Aleksander Charpantidis

6:3, 6:1

2002 BYDGOSZCZ
pokaż
ukryj
 1419 lipca, korty: BKS Polonia

Przemysław Leśniewski – Tomasz Malmiga

6:3, 6:3

Katarzyna Siwosz – Alicja Rosolska

6:3, 6:2

Paweł Diłaj / Piotr Diłaj – Marek Gębicki / Dawid Kuczer

7:6(3), 6:4

Alicja Rosolska / Aleksandra Rosolska – Weronika Błoczyńska / Maria Braniecka

6:2, 6:1

Alicja Rosolska / Dawid Kuczer – Anna Powąska / Michał Piotrowski

6:4, 6:1

2003 ZAMOŚĆ
pokaż
ukryj
 1318 lipca, korty: KT Return

Piotr Banaś – Dawid Celt

6:4, 6:4

Anna Korzeniak – Kinga Kozłowska

6:1, 6:4

Piotr Banaś / Dawid Celt – Maciej Bogusz / Jakub Dybała

6:0, 7:5

Anna Korzeniak / Katarzyna Mielczarek – Patrycja Komarska / Aneta Turaj

4:6, 6:4, 6:3

Patrycja Sanduska / Jakub Dybała – Marta Marcinkowska / Piotr Zalewski

6:3, 7:6(3)

2004 POZNAŃ
pokaż
ukryj
 10–16 lipca, korty: AZS

Karol Urbański – Paweł Syrewicz

7:6, 6:2

Patrycja Sanduska – Karolina Filipiak

6:2, 6:3

Mateusz Kowalczyk / Przemysław Stęc – Kacper Owsian / Michał Walków

3:6, 6:4, 6:2

Klaudyna Kasztelaniec / Agnieszka Radwańska – Natalia Bubień / Kinga Kozłowska

6:4, 2:6, 6:4

Karolina Filipiak / Kacper Owsian Kinga Kozłowska / Michał Walków

6:4, 6:3

2005 PABIANICE
pokaż
ukryj
 10–16 lipca, korty: Pabianicki KT

Błażej Koniusz – Piotr Olechowski

6:2, 6:3

Magdalena Tokarczyk – Sylwia Humińska

6:2, 6:3

Błażej Koniusz / Piotr Zieliński – Maciej Ochociński / Dawid Piątkowski

6:4, 7:5

Dominika Koćwin / Alina Orcholska – Ewa Szatkowska / Magdalena Tokarczyk

2:6, 7:5, 7:6(4)

Magdalena Tokarczyk / Jakub Żurawski – Ewa Szatkowska / Michał Sekuła

6:0, 6:4

2006 ZABRZE
pokaż
ukryj
 17–21 lipca, korty: KS Mostostal

Wojciech Starakiewicz – Michał Sekuła

6:3, 6:4

Katarzyna Piter – Sylwia Zagórska

7:5, 6:1

Kacper Procki / Wojciech Starakiewicz – Bartosz Jóźwiak / Marcin Omieciński

7:5, 6:0

Katarzyna Piter / Sylwia Zagórska – Marta Jeż / Dominika Koćwin

6:0, 6:0

Marta Jeż / Marek Mrozek – Agnieszka Żak / Michał Sekuła

6:2, 6:4

2007 ZABRZE
pokaż
ukryj
 16–20 lipca, korty: KS Mostostal

Szymon Tatarczyk – Hubert Gąsiorek

6:4, 6:0

Paula Kania – Hanna Kapustka

6:1, 3:1 krecz

Paweł Poziomski / Szymon Tatarczyk – Mariusz Jóźwicki / Tomasz Piekart

6:3, 6:3

Paula Kania / Sylwia Zagórska – Hanna Kapustka / Martyna Majewska

6:3, 6:0

Sylwia Zagórska / Hubert Gąsiorek – Maja Kazimieruk / Mariusz Jóźwicki

6:4, 6:2

2008 WROCŁAW
pokaż
ukryj
 12–18 lipca, korty: ???

Rafał Gozdur – Tomasz Olfans

6:2, 6:3

Sandra Zaniewska – Justyna Jegiołka

6:1, 7:5

Bartłomiej Fedyna / Rafał Gozdur – Mariusz Jóźwicki / Tomasz Piekart

7:5, 6:2

Martyna Darczuk / Marika Teledzińska – Julia Jagodzińska / Maja Kazimieruk

7:6(2), 6:4

Sandra Podolak / Tomasz Piekart – Martyna Darczuk / Bartosz Rosłoński

6:1, 6:2

2009 CZĘSTOCHOWA
pokaż
ukryj
 11–17 lipca, korty: Victoria

Maciej Rajski – Tomasz Olfans

6:2, 6:2

Katarzyna Kaleta – Karolina Zamiela

6:3, 3:0 krecz

Patryk Janik / Marcel Stach – Bartosz Sawicki / Wojciech Urban

4:6, 6:3, 10-8

Natalia Kozel / Sylwia Mikołajczuk – Barbara Pietrkiewicz / Patrycja Przybylska

6:3, 7:5

Katarzyna Kaleta / Bartosz Sawicki – Martyna Darczuk / Wojciech Lutkowski

6:3, 7:5

2010 SOPOT
pokaż
ukryj
 11–16 lipca, korty: SKT

Wojciech Lutkowski – Krzysztof Bartosiewicz

0:6, 7:5, 6:3

Klaudia Gawlik – Sylwia Mikołajczuk

6:4, 7:6(3)

Krzysztof Bartosiewicz / Marcin Hołowiński – Piotr Barański / Jakub Tokarz

6:1, 6:1

Natalia Kozel / Sylwia Mikołajczuk – Paulina Czarnik / Katarzyna Kaleta

6:7(4), 6:3, 10-3

Katarzyna Kaleta / Krzysztof Bartosiewicz – Sylwia Mikołajczuk / Wojciech Lutkowski

6:2, 6:7(3), 12-10

2011 WROCŁAW
pokaż
ukryj
 10–15 lipca, korty: ???

Arkadiusz Kocyła – Piotr Barański

7:6(3), 7:5

Paulina Lewandowska – Zuzanna Maciejewska

6:4, 7:6(7)

Patryk Pydyszewski / Zbyszko Siekierczak – Tomasz Sołtyka / Jakub Tokarz

6:1, 4:6, 10:8

Zuzanna Maciejewska / Bogna Nowicka – Justyna Pająk / Magdalena Stencel

6:2, 6:1

Bogna Nowicka / Zbyszko Siekierczak – Joanna Nalborska / Arkadiusz Kocyła

1:6, 6:4, 10-4

2012 BYTOM
pokaż
ukryj
 10–15 lipca, korty: Górnik

Piotr Łomacki – Paweł Ciaś

7:6(8), 4:6, 6:2

Paulina Czarnik – Zofia Stanisz

6:3, 6:1

Kamil Gajewski / Szymon Walków – Julian Turosiński / Jan Zieliński

6:3, 6:4

Justyna Pająk / Magdalena Stencel – Iga Odrzywołek / Adrianna Rosik

6:1, 7:6(6)

Magdalena Stencel / Jan Zieliński – Iga Odrzywołek / Paweł Ciaś

6:3, 6:3

2013 LEGNICA
pokaż
ukryj
 9–14 lipca, korty: Sinet Klub

Kamil Majchrzak – Phillip Gresk

6:2, 6:4

Magdalena Fręch – Marta Kowalska

6:3, 6:1

Phillip Gresk / Kamil Majchrzak – Piotr Łomacki / Szymon Walków

4:6, 6:2, 10-7

Marta Kowalska / Katarzyna Pyka – Iga Odrzywołek / Zofia Stanisz

6:4, 6:1

Iga Odrzywołek / Phillip Gresk – Karolina Snita / Kamil Majchrzak

4:6, 7:5, 10-2

2014 SOPOT
pokaż
ukryj
 8–13 lipca, korty: SKT

Mateusz Terczyński – Michał Dembek

6:1, 3:6, 7:6(2)

Wiktoria Kulik – Agata Bieńkowska

6:1, 4:6, 6:3

Michał Dembek / Patryk Królik – Mateusz Piątek / Łukasz Zapała

6:4, 6:0

Patrycja Maślanka / Joanna Zawadzka – Wiktoria Kulik / Karolina Silwanowicz

1:6, 7:6(7), 10-4

Oliwia Szymczuch / Mateusz Smolicki – Agata Borgman / Karol Krawczyński

6:3, 6:1

2015 SOPOT
pokaż
ukryj
 7–12 lipca, korty: SKT

Kacper Żuk – Piotr Matuszewski

6:1, 6:1

Daria Kuczer – Wiktoria Kulik

7:6(4), 6:2

Piotr Matuszewski / Kacper Żuk – Patryk Królik / Mateusz Smolicki

6:2, 6:4

Daria Kuczer / Wiktoria Kulik – Sonia Grzywocz / Patrycja Maślanka

4:6, 6:1, 10-8

Constanze Stepan / Patryk Królik – Alicja Sierzputowska / Kacper Żuk

6:4, 4:6, 10-7

2016 SOPOT
pokaż
ukryj
 14–19 czerwca, korty: Sopot Tenis Klub

Piotr Matuszewski – Kacper Żuk

6:4, 2:0 krecz

Daria Kuczer – Marcelina Podlińska

7:5, 4:6, 7:6(3)

Piotr Matuszewski / Kacper Żuk – Jakub Grzegorczyk / Michał Sikorski

3:1 krecz

Daria Kuczer / Adrianna Sosnowska – Dominika Paczena / Marcelina Podlińska

6:1, 6:2

Oliwia Szymczuch / Piotr Śmietana – Dorota Szczygielska / Paweł Jankowiak

5:7, 6:0, 10-4

2017 CHORZÓW
pokaż
ukryj
 10–16 czerwca, korty: Sport Park Budowlani

Wojciech Marek – Daniel Michalski

2:6, 7:6(1), 6:3

Anna Hertel – Julia Oczachowska

7:5, 6:2

Tomasz Dudek / Daniel Michalski – Mikołaj Lorens / Dawid Taczała

7:6(4), 6:0

Marcelina Podlińska / Karolina Wiśniewska – Karolina Jaśkiewicz / Adrianna Sosnowska

6:4, 7:6(3)

Adrianna Sosnowska / Dawid Taczała – Zuzanna Wilk / Michał Sikorski

6:1, 6:2

2018 BYTOM
pokaż
ukryj
 8–13 lipca, korty: Górnik

Michał Mikuła – Piotr Galus

6:3, 6:2

Weronika Falkowska – Weronika Baszak

6:3, 4:6, 7:6(5)

Tomasz Dudek / Michał Mikuła – Piotr Galus / Krzysztof Wetoszka

6:3, 6:4

Laura Duhl / Magdalena Hędrzak – Zofia Podbioł / Julia Wędrocha

6:2, 6:3

Weronika Falkowska / Mikołaj Lorens – Marta Jaśkiewicz / Piotr Galus

6:2, 6:3

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.