Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
1973 SOSNOWIEC
pokaż
ukryj

16–18 lutego, hala: w Parku Żeromskiego

Paweł Strauss – Zbigniew Górszczak

6:4, 7:6

Małgorzata Rejdych – Małgorzata Bogacka

6:3, 6:1

Kazimierz Gajda / Jerzy Jasiński – Zbigniew Górszczak / Marek Królicki

4:6, 7:5, 6:1

debla dziewcząt nie rozgrywano

 


1974 SOSNOWIEC
pokaż
ukryj

8–10 lutego, hala: w Parku Żeromskiego

Zenon Rode – Maciej Przybylski

6:1, 6:2

Małgorzata Rejdych – Małgorzata Bogacka

6:0, 6:0

Jan Denisiewicz / Zenon Rode – Kazimierz Gajda / Maciej Przybylski

6:4, 6:1

debla dziewcząt nie rozgrywano

 


1975 CHYLICE k. WARSZAWY
pokaż
ukryj

6–9 marca, hala: Stołeczej Federacji Sportu

Włodzimierz Pikulski – Maciej Zoga

4:6, 6:4, 7:6

Małgorzata Rejdych – Barbara Kocyga

6:3, 6:3

debli nie rozgrywano

 


1976 CHORZÓW
pokaż
ukryj

4–7 marca, hala Kwiatów w Parku Kultury i Wypoczynku

Dariusz Kotulski – Michał Niemiec

6:2, 6:2

Marzenna Sieracka – Judyta Słaboszewska

6:2, 6:4

Michał Niemiec / Maciej Zoga – Andrzej Jagielski / Krzysztof Korczak

6:4, 6:4

Paulina Kajetanowicz / Marzenna Sieracka –
Judyta Słaboszewska / Beata Zajączkowska

4:6, 7:5, 6:4


1977 GLIWICE
pokaż
ukryj

6–11 lutego, hala: przy Technikum Chemicznym (1 kort, ziemia)

Mirosław Najfeld – Andrzej Jagielski

7:5, 5:7, 6:0

Iwona Kuczyńska – Dorota Dziekońska

7:6, 6:2

debli nie rozgrywano

 


1978 SOŚNICA
pokaż
ukryj

16–19 lutego, hala: sala ZSZ przy kopalni Sośnica

Tomasz Garliński – Wacław Jarek

6:4, 6:4

Marzenna Sieracka – Iwona Kuczyńska

6:0, 6:1

debli nie rozgrywano

 

1979 ZABRZE
pokaż
ukryj

13–18 lutego, hala: Górnik (ul. Matejki)

Bogdan Hrones – Tomasz Garliński

6:3, 6:4

Dorota Dziekońska – Iwona Kuczyńska

6:2, 6:2

debli nie rozgrywano

 



1980 WESOŁA (dziś: MYSŁOWICE-WESOŁA)
pokaż
ukryj

1-4 marca (dziewczęta) i 4–10 marca (chłopcy)

hale (1-kortowe, o różnych nawierzchniach):

cechownia i nieczynne nadszybie kopalni Wesoła (wówczas: Lenin)

Piotr Serwiński – Marek Owsianka

6:3, 6:2

Dorota Dziekońska – Renata Marcinkowska

6:4, 6:1

Michał Lewandowski / Andrzej Zwierz – Marcin Maziarczyk / Tomasz Kalarus

7:6, 4:6, 6:2

Dorota Dziekońska / Renata Marcinkowska – Barbara Mikita / Hanna Szustakowska

6:2, 6:0


1981 nie rozgrywano
pokaż
ukryj

1982 Katowice
pokaż
ukryj

10–14 marca, hala: Budowlani (3 korty w różnych lokalizacjach)

Lech Bieńkowski – Jarosław Dobrowolski

6:2, 6:2

Katarzyna Ślęczek – Jolanta Kosiec

6:4, 4:6, 6:4

Wojciech Jamroz / Tomasz Maliszewski – Maciej Moszczak / Jakub Strzemiński

6:4, 6:1

Jolanta Gawin / Katarzyna Ślęczek – Beata Gumuła / Ewa Żerdecka

6:2, 6:0

 


1983 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 28 lutego – 6 marca, hala: Mera (3 korty, dywan)

Tomasz Maliszewski – Wojciech Kowalski

6:4, 7:6

Monika Waniek – Ewa Antkiewicz

6:2, 6:2

Wojciech Jamroz / Tomasz Maliszewski – Tomasz Kopczyński / Maciej Kośka

7:6, 6:3

Monika Waniek / Magdalena Witczak – Beata Gumuła / Ewa Żerdecka

5:7, 6:4, 6:4

1984 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 13–18 lutego, hala: Mera (3 korty, dywan)

Wojciech Kowalski – Sławomir Kerber *

walkower

Monika Waniek – Renata Wojtkiewicz

6:3, 6:2

Wojciech Jamroz / Wojciech Kowalski – Sławomir Kerber * / Dawid Skrzypczak

4:1 krecz Kerbera

Monika Waniek / Renata Wojtkiewicz – Beata Niedziałek / Katarzyna Nowak

6:3, 6:4









* Ojciec Angelique Kerber.

1985 BYTOM
pokaż
ukryj
 25 lutego – 4 marca, hala: Barbara w kopalni Bobrek

Marek Kaczyński – Wojciech Jamroz

6:4, 6:1

Ewa Żerdecka – Monika Waniek

7:6, 6:4

Marek Kaczyński / Sławomir Kerber* – Wojciech Jamroz / Tomasz Tarczyński

6:3, 3:6, 6:4

Anna Listowska / Monika Waniek – Beata Gumuła / Ewa Żerdecka

6:1, 7:6









* Ojciec Angelique Kerber.

1986 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 3–9 lutego, hala: Mera (3 korty, dywan)

Krzysztof Gańszczyk – Lech Sidor

7:6, 6:3

Katarzyna Nowak – Sylwia (Karolina) Czopek

6:3, 6:7, 6:1

Krzysztof Gańszczyk / Tomasz Iwański – Mikołaj Łuczak / Szymon Maćkowiak

6:4, 7:6

Sylwia (Karolina) Czopek / Magdalena Mróz – Zyta Jeremin / Katarzyna Nowak

2:6, 7:6, 6:4

1987 WARSZAWA
pokaż
ukryj
9-15 lutego, hala: Mera (3 korty, dywan)

Lech Sidor – Maciej Kost

6:4, 7:6

Katarzyna Nowak – Sylwia (Karolina) Czopek

6:3, 6:1

Paweł Domański / Maciej Kost – Tomasz Lichoń / Robert Wójcik

6:1, 6:4

Sylwia (Karolina) Czopek / Magdalena Mróz – Anna Listowska / Katarzyna Nowak

6:4, 6:2

1988 WARSZAWA
pokaż
ukryj

30 stycznia – 5 lutego, hala: Mera (3 korty, dywan)

Lech Sidor – Grzegorz Garczyński

6:2, 6:4

Sylwia (Karolina) Czopek – Magdalena Mróz

6:3, 6:2

Bartłomiej Dąbrowski / Lech Sidor – Marek Harasymowicz / Tomasz Lichoń

6:4, 5:7, 7:6(0)

Sylwia (Karolina) Czopek / Magdalena Mróz –
Katarzyna Teodorowicz / Agata Werblińska

6:4, 7:5


1989 WARSZAWA
pokaż
ukryj

29 stycznia – 5 lutego, hala: Mera (3 korty, dywan)

Tomasz Lichoń – Robert Wójcik

6:3, 3:6, 6:4

Katarzyna Teodorowicz – Monika Rachalewska

2:6, 6:1, 6:4

Bartłomiej Kuchta / Robert Wójcik – Piotr Baranowski / Grzegorz Malawski

6:1, 6:1

Katarzyna Teodorowicz / Agata Werblińska – Marcela Kowanda / Dorota Ostrowska

nie rozegrano ???


1990 WARSZAWA
pokaż
ukryj

13–18 marca, hala: CWKS Legia Bemowo (3 korty, dywan)

Bartłomiej Kwiatkowski – Adam Skrzypczak

2:6, 6:4, 6:2

Katarzyna Teodorowicz – Monika Starosta

6:3, 7:6

Piotr Baranowski / Grzegorz Malawski – Bartłomiej Kwiatkowski / Adam Skrzypczak

6:4, 7:5

Marcela Kowanda / Katarzyna Teodorowicz – Anna Moll / Monika Rachalewska

6:3, 6:3


1991 WARSZAWA
pokaż
ukryj

18–23 marca, hala: Mera

Adam Skrzypczak – Grzegorz Malawski

3:6, 6:2, 6:2

Anna Dracz – Dominika Gerwin

2:6, 7:5, 6:1

Janusz Siuda / Robert Śliwiński – Michał Gawłowski / Marcin Kamrowski

???

Anna Dracz / Małgorzata Galicka – Karolina Głowacka / Katarzyna Słowińska

6:4, 6:0


1992 BIELSKO-BIAŁA i BYTOM
pokaż
ukryj

18–24 marca, hala: KKS Bielsko-Biała

Robert Śliwiński – Adam Skrzypczak

6:2, 7:5

Beniamin Budziak / Marek Sobel – Janusz Siuda / Robert Śliwiński

6:7, 6:4, 6:1

17–22 marca, hala: „Barbara” w kopalni Bobrek Bytom

 

Katarzyna Malec – Katarzyna Mościńska

6:2, 6:2

Anna Dracz / Katarzyna Malec – Patrycja Gajdzik / Aleksandra Olsza

6:0, 6:2


1993 SOPOT
pokaż
ukryj

1–7 lutego, hala: SKT

Michał Gawłowski – Bernard Kaczorowski

6:3, 6:4

Aleksandra Olsza – Dominika Gerwin

7:5, 7:5

Dariusz Bandurowski / Maciej Lubiak – Michał Gawłowski / Piotr Żurawiecki

6:4, 6:2

Agnieszka Bek / Anna Bek – Magdalena Grzybowska / Sylwia Rynarzewska

6:2, 6:4









*
W niektórych źródłach wynik ten jest podawany jako 6:2, 6:4.


1994 WARSZAWA
pokaż
ukryj

14–18 marca, hala: UNTS

Jan Marcinkowski – Jakub Ulczyński

6:2, 3:6, 6:4

Aleksandra Olsza – Sylwia Rynarzewska

6:3, 6:4

Wojciech Mincberg / Marcel Mizerski – Dariusz Bandurowski / Bartłomiej Sztąpka

6:4, 6:3

Aleksandra Olsza / Sylwia Rynarzewska – Dorota Głowacka / Karolina Głowacka

6:3, 6:1









*
W niektórych źródłach wynik ten jest podawany jako 6:2, 6:1.

1995 SOPOT
pokaż
ukryj

3–8 lutego, hala: SKT

Michał Chmela – Paweł Sebastyański

6:4, 6:3 *

Dominika Gerwin – Dominika Olszewska

7:6(4), 7:5

Bartłomiej Antczak / Michał Chmela – Krzysztof Kluczkowski / Wojciech Piękoś

6:3, 6:2

Joanna Gozdek / Dominika Olszewska – Dorota Głowacka / Karolina Głowacka

2:6, 6:3, 6:4









*
W niektórych źródłach wynik ten jest podawany jako 6:1, 6:3.

1996 ZABRZE
pokaż
ukryj

3–8 lutego, hala: MOSiR

Jakub Iłowski – Krystian Pfeiffer

7:5, 6:4

Agata Odachowska – Magdalena Mrozek

6:0, 6:0

Jakub Iłowski / Borys Czarnecki – Piotr Szczepanik / Krystian Pfeiffer

6:1, 3:6, 7:6(2)

Paulina Janus / Tatiana Wietrzykowska – Agata Odachowska / Justyna Richter

6:2, 5:7, 6:4

 


1997 SIEROSŁAW
pokaż
ukryj

69 marca, hala: Centrum Tenisowe Sierosław

Filip Anioła – Jędrzej Żarski

6:3, 6:1

Marta Jędrzejak – Paulina Janus

7:5, 0:6, 7:5

Maciej Diłaj / Tomasz Wawrzyniak – Filip Anioła / Tomasz Romanowski

7:6(7), 3:6, 7:5

Paulina Janus / Agata Kurowska – Aleksandra Bojzan / Marta Jędrzejak

6:1, 6:3

 


1998 SIEROSŁAW
pokaż
ukryj

711 marca, hala: Centrum Tenisowe Sierosław

Filip Anioła – Krzysztof Kwinta

6:4, 5:7, 6:0

Dorota Żaboklicka – Aleksandra Durska

6:3, 6:3

Bartosz Dąbrowski / Błażej Tondel – Mariusz Fyrstenberg / Krzysztof Kwinta

6:4, 6:4

Aleksandra Durska / Magdalena Marszałek – Paulina Janus / Agata Kurowska

4:6, 7:5, 7:6

 

1999 ZABRZE
pokaż
ukryj

16–20 lutego, hala: MOSiR

Jędrzej Żarski – Tomasz Braniecki

4:6, 6:4, 6:1

Joanna Sakowicz – Monika Gieczys

6:4, 6:3

Aleksander Charpantidis / Błażej Tondel – Michał Kwiecień / Sebastian Rutka

6:4, 6:3

Joanna Sakowicz / Magdalena Wojdyło – Aleksandra Kujawska / Anna Rynarzewska

6:2, 6:4


2000 GRODZISK WLKP.
pokaż
ukryj

28 lutego – 5 marca, hala: Tenis Club Groclin (balon, 3 korty)

Aleksander Charpantidis – Filip Urban

6:3, 4:6, 6:3

Anna Rynarzewska – Weronika Błoczyńska

6:3, 6:4

Marcin Gołąb / Krzysztof Zabłocki – Łukasz Cyrański / Andrzej Grusiecki

6:3, 3:6, 6:1

Natalia Bzdęga / Sylwia Domańska – Patrycja Hubl / Katarzyna Porada

6:4, 7:6


2001 ŁĘCZNA
pokaż
ukryj

20–25 lutego, hala: Górnik (3 korty, sztuczna trawa)

Aleksander Charpantidis – Wojciech Gawlak

6:2, 6:3

Magdalena Tokarska – Katarzyna Siwosz

6:3, 6:4

Aleksander Charpantidis / Alfred Zachwiej – Paweł Diłaj / Piotr Diłaj

6:3, 7:6 (4)

Natalia Bzdęga / Katarzyna Siwosz – Wioletta Kaczmarek / Magdalena Tokarska

6:3, 3:6, 6:4


2002 STALOWA WOLA
pokaż
ukryj

18–25 lutego, hala: MKT

Jakub Nijaki – Filip Szymik

6:3, 7:6(4)

Klaudia Jans – Olga Brózda

6:4, 2:6, 6:0

Paweł Diłaj / Piotr Diłaj – Artur Urzykowski / Marcin Kunicki

6:3, 6:4

Alicja Rosolska / Aleksandra Rosolska – Weronika Błoczyńska / Maria Braniecka

6:4, 6:1


2003 DRZONKÓW
pokaż
ukryj

18–23 lutego, hala: WOSiR

Jakub Nijaki – Przemysław Stęc

6:4, 7:6(6)

Olga Brózda – Anna Powązka

7:5, 4:6, 6:4

Dawid Celt / Mariusz Kunicki – Kacper Owsian / Michał Walków

6:1, 6:4

Alicja Rosolska / Katarzyna Siwosz – Olga Brózda / Marta Marcinkowska

6:4, 6:2

 


2004 SOPOT
pokaż
ukryj
 16–22 lutego, hala: SKT

Mateusz Kowalczyk – Michał Walków

4:6, 6:2, 6:0

Natalia Kołat – Katarzyna Siwosz

6:1, 6:1

Mateusz Kowalczyk / Dawid Piątkowski – Kacper Owsian / Michał Walków

6:1, 7:6(2)

Natalia Kołat / Karolina Kosińska – Magdalena Ekert / Maria Spenceley

6:1, 6:1

2005 SZCZECIN
pokaż
ukryj

13–19 lutego, hala: Szczecińskie Centrum Tenisowe

Marcin Gawron – Mateusz Kowalczyk

6:2, 6:1

Karolina Filipiak – Barbara Sobaszkiewicz

6:2, 6:4

Błażej Koniusz / Piotr Zieliński – Mateusz Kowalczyk / Dawid Piątkowski

6:4, 7:5

Natalia Kołat / Alina Orcholska – Karolina Filipiak / Sylwia Zagórska

6:4, 1:6, 6:4

 

2006 SZCZECIN
pokaż
ukryj

12–18 lutego, hala: Szczecińskie Centrum Tenisowe

Marcin Gawron – Mateusz Szmigiel

6:3, 6:1

Magdalena Kiszczyńska – Sylwia Zagórska

6:1, 6:1

Marcin Gawron / Mateusz Szmigiel – Bartosz Jóźwiak / Marcin Omieciński

6:7(3), 6:4, 6:3

Katarzyna Piter / Sylwia Zagórska – Sylwia Humińska / Hanna Kapustka

6:1, 6:3


2007 SZCZECIN
pokaż
ukryj

18–24 lutego, hala: Szczecińskie Centrum Tenisowe

Jerzy Janowicz – Mateusz Szmigiel

4:6, 6:2, 6:3

Edyta Cieplucha – Sylwia Zagórska

6:2, 3:6, 6:4

Mariusz Jóźwicki / Tomasz Piekart – Marcin Bieniek / Hubert Gąsiorek

7:6(7), 3:6, 10-3

Paula Kania / Sylwia Zagórska – Martyna Majewska / Magdalena Zdun

7:5, 6:0


2008 PUSZCZYKOWO k. POZNANIA
pokaż
ukryj

18–24 lutego, hala: Centrum Tenisowe Angie

Wojciech Lutkowski – Paweł Poziomski

6:3, 5:7, 7:5

Magda Linette – Katarzyna Kawa

6:2, 6:2

Bartłomiej Fedyna / Rafał Gozdur – Mariusz Jóźwicki / Tomasz Piekart

7:6, 6:2

Martyna Darczuk / Magda Linette – Hanna Kapustka / Martyna Majewska

6:2, 6:2


2009 SZCZECIN
pokaż
ukryj

16–22 lutego, hala: Szczecińskie Centrum Tenisowe

Rafał Gozdur – Piotr Gadomski

5:7, 6:2, 7:6(4)

Katarzyna Kaleta – Klaudia Gawlik

7:5, 1:0 krecz

Bartłomiej Fedyna / Rafał Gozdur – Adam Laakel / Wojciech Lutkowski

7:6(5), 6:0

Martyna Darczuk / Katarzyna Kaleta – Agata Bachanek / Adrianna Daszkiewicz

6:1, 6:3


2010 SZCZECIN
pokaż
ukryj

15–21 lutego, hala: Szczecińskie Centrum Tenisowe

Bartosz Sawicki – Maciej Smoła

6:4, 3:6, 6:3

Katarzyna Kaleta – Paulina Czarnik

6:4, 6:2

Bartosz Sawicki / Maciej Smoła – Krzysztof Bartosiewicz / Marcin Hołowiński

7:6(8), 6:3

Paulina Czarnik / Adrianna Rosik – Katarzyna Kaleta / Kinga Kurczbuch

6:7(6), 6:2, 10-5


2011 WROCŁAW
pokaż
ukryj

8–13 lutego, hala: Ślęza

Arkadiusz Kocyła – Piotr Barański

6:0, 6:3

Paulina Czarnik – Magdalena Stencel

6:1, 6:2

Piotr Barański / Arkadiusz Kocyła – Paweł Ciaś / Filip Zbroja

7:5, 6:0

Paulina Czarnik / Justyna Nalborska – Adrianna Rosik / Magdalena Stencel

6:2, 6:1


2012 SOPOT
pokaż
ukryj

6–12 lutego, hala: SKT

Piotr Łomacki – Paweł Ciaś

6:7(6), 7:5, 7:6(3)

Magdalena Stencel – Paulina Czarnik

6:3, 6:1

Kamil Gajewski / Szymon Walków – Karol Drzewiecki / Michał Nispoń

6:3, 6:1

Paulina Czarnik / Bogna Nowicka – Magdalena Fręch / Marta Kowalska

6:4, 7:5


2013 SOBOTA k. POZNANIA
pokaż
ukryj

4–10 lutego, hala: Centrum Tenisowe Sobota

Kamil Gajewski – Szymon Walków

6:4, 6:3

Magdalena Fręch – Agata Borgman

6:0, 6:3

Kamil Gajewski / Szymon Walków – Karol Drzewiecki / Michał Nispoń

6:3, 6:2

Aleksandra Buczyńska / Karolina Śnita – Aleksandra Kozub / Weronika Halicka

7:6(1), 6:2


2014 WROCŁAW
pokaż
ukryj

17–23 lutego, hala: Ślęza

Jan Zieliński – Hubert Hurkacz

6:4, 7:6(3)

Marta Kowalska – Agata Bieńkowska

7:5, 6:4

Hubert Hurkacz / Jan Zieliński – Adrian Andrzejczuk / Paweł Zawisza

4:6, 6:3, 10-5

Marta Kowalska / Zofia Stanisz – Aleksandra Buczyńska / Joanna Zawadzka

6:0, 7:5


2015 ZAWADA k. OPOLA
pokaż
ukryj
 15–22 lutego, hala: Centrum Tenisowe HART

Patryk Królik – Piotr Matuszewski

2:6, 6:2, 6:2

Anastazja Szoszyna – Oliwia Szymczuch

6:0, 6:2

Patryk Królik / Mateusz Smolicki – Piotr Matuszewski / Przemysław Michocki

6:1, 0:6, 10-6

Oliwia Szymczuch / Klaudia Wira – Julia Oczachowska / Klara Siłka

walkower

2016 WARSZAWA
pokaż
ukryj
 7–13 lutego, hala: WTS DeSki

Piotr Śmietana – Konrad Fryze

6:3, 6:1

Weronika Falkowska – Julia Oczachowska

4:6, 6:3, 7:6(2)

Konrad Fryze / Marcin Skowroński – Paweł Jankowiak / Aleksander Pawlicki

6:1, 6:4

Julia Oczachowska / Adrianna Sosnowska – Weronika Foryś / Katarzyna Kubicz

6:2, 6:2

2017 TORUŃ
pokaż
ukryj

9–15 stycznia, hala: MOSiR

Michał Mikuła – Jan Gałka

6:4, 6:7(6), 6:2

Julia Oczachowska – Marcelina Podlińska

7:6(4), 3:1 krecz

Mikołaj Wrzoł / Maciej Ziomber – Paweł Jankowiak / Aleksander Pawlicki

3:6, 6:3, 10-6

Marcelina Podlińska / Wiktoria Rutkowska – Julia Oczachowska / Adrianna Sosnowska

walkower


2018 SZCZECIN
pokaż
ukryj

4–11 lutego, hala: SKT

Piotr Galus – Maciej Ziomber

6:4, 6:2

Wiktoria Rutkowska – Wiktoria Saska

1:6, 7:6(1), 7:6(1)

Krzysztof Wetoszka / Michał Woźniak – Wojciech Kasperski / Marcel Politowicz

6:3, 6:3

Martyna Kubka / Wiktoria Rutkowska – Wiktoria Saska / Aleksandra Wierzbowska

6:3, 6:3


2019 MYSIADŁO k. WARSZAWY
pokaż
ukryj

24 lutego – 2 marca, hala: Europejskie Centrum Tenisa

Szymon Kielan – Gabriel Biliński

6:1, 6:4

Magdalena Hędrzak – Ada Piestrzyńska

6:2, 6:4

Jasza Szajrych / Michał Wargocki – Albert Chudy / Witold Konopko

6:3, 6:4

Zuzanna Szczepańska / Aleksandra Wierzbowska – Laura Duhl / Magdalena Hędrzak

6:1, 6:2

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

Partner PZT

Oficjalny partner turystyczny

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.