Znajdujesz się: HISTORIA > ROZGRYWKI DRUŻYNOWE > DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI > MŁODZICY
 Drużynowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski Młodzików

Drużynowy Puchar o Mistrzostwo PZT

1991

M

10-12.08

Sopot

KKT I Wrocław

KKT II Wrocław

Legia Warszawa

MKT I Łódź

 

K

10-12.08

Sopot

SKT Sopot

MKT Łódź

Energetyk Gryfino

KKT Wrocław

 



1992

M

25-27.08

AZS Poznań

KKT Energomontaż Wrocław

KKS
Bielsko-Biała

AZS Poznań

CWKS Legia Warszawa

 

K

4-6.09

Goplania Inowrocław

MKT Łódź

KKS Goplania Inowrocław

Slavia
Ruda Śląska

Victoria Częstochowa

1993

M

24-26.09

Legia Warszawa

CWKS Legia Warszawa

KKT Wrocław

SKT Sopot

KKS Olsza Kraków

 

K

24-26.09

Goplania Inowrocław

KKS Goplania Inowrocław

WKT Mera Warszawa

GTT Katowice

KKS
Bielsko-Biała

1994

M

 

KKT Energomontaż Wrocław

ZTT Złotoryja

SKT Sopot

AZS Łódź

 

K

 

WKT Mera Warszawa

KS Mostostal Zabrze

KKS Bielsko-Biała

ŁKS Łódź

1995

M

18-20.09

Legia Warszawa

AZS MKS Łódź

CWKS Legia Warszawa

SKT Sopot

KKT Wrocław

 

K

18-20.09

Mostostal Zabrze

CWKS Legia Warszawa

KS Mostostal Zabrze

SKT Szczecin

MKT Łódź

1996

M

14-16.09

Mostostal Zabrze

KS Mostostal Zabrze

RKS Okęcie Warszawa

KKT Wrocław

AZS MKS Łódź

 

K

14-16.09

Legia Warszawa

CWKS Legia Warszawa

MKT Łódź

ST Olik Gdańsk

KS Mostostal Zabrze

1997

M

12-14.09

Szamotuły

KKT Wrocław

SzKT Szamotuły

KKS Goplania Inowrocław

DTT
Dąbrowa Górnicza

 

K

12-14.09

Kraków KKS Olsza

SKT Sopot

KKT Wrocław

TS Olimpia Poznań

IV m-ce
nie zostało wyznaczone

1998

M

25-27.09

Wrocław

DTT
Dąbrowa Górnicza

MKT Łódź

GTT Lechia Gdańsk

AZS Środowisko Wrocław

 

K

25-27.09

Inowrocław

AZS Środowisko Wrocław

SKT Sopot

KKS Goplania Inowrocław

GSM Posnania Poznań

1999

M

24-26.09

Zielona Góra

GKT Nafta Zielona Góra

SKT Sopot

BKS Polonia Bydgoszcz

ST Tiebreak Warszawa

 

K

24-26.09

Sopot

SKT Sopot

ST Carwald Chrzanów

KS Warszawianka TOP 2000

KKS Goplania Inowrocław

2000

M

22-24.09

Zielona Góra

GKT Nafta Zielona Góra

KS Warszawianka

SKT Sopot

x

 

K

22-24.09

Opalenica

KS Warszawianka

PKT Pabianice

KS Promień Opalenica

x

2001

M

14-16.09

Sopot

SKT Sopot

KS Mostostal Zabrze

UKT Radość 90 Warszawa

KT Topspin Łódź

 

K

14-16.09

Pabianice

KT Masters Szczecin

KKT Wrocław

KKS Olsza Kraków

PKT Pabianice

2002

M

13-15.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KS Mostostal Zabrze

KKT Wrocław

TKS Arka Gdynia

 

K

13-15.09

Sopot

KS Start Wisła Toruń

KKT Wrocław

PKT Pabianice

SKT Sopot

2003

M

19-21.09

Gdynia

AZS Poznań

TKS Arka Gdynia

KS Mostostal Zabrze

KS Budowlani Olsztyn

 

K

19-21.09

Zabrze

KS Nadwiślan Kraków

UKS Sokół Ceradz Koscielny

TKS Arka Gdynia

UKT Radość 90 Warszawa

2004

M

17-19.09

Gdynia

AZS Poznań

TKS Arka Gdynia

MKS Atrii Wałbrzych

UKT Radość 90 Warszawa

 

K

17-19.09

Zabrze

TKS Arka Gdynia

MKT Łódź

KS Warszawianka

ChTT Chorzów

2005

M

16-18.09

Gdynia

AZS Poznań

GKT Nafta Zielona Góra

UKS I GST Gliwice

ST Tiebreak Warszawa

 

K

16-18.09

Poznań

KS Posnania Poznań

ChTT Chorzów

ST Tiebreak Warszawa

TKS Arka Gdynia

2006

M

15-17.09

Radom

WKT Mera Warszawa

KT Return Radom

AZS Poznań

TKS Arka Gdynia

 

K

15-17.09

Chorzów

ChTT Chorzów

TKS Arka Gdynia

MKS Pogoń Siedlce

SKT Sopot

2007

M

14-16.09

Sopot

KS Grzegórzecki Kraków

TKS Arka Gdynia

 

KT Legia Warszawa

KT Return Radom

 

K

14-16.09

Gdynia

TKS Arka Gdynia

 

AZS Poznań

KS Warta Poznań

SKT Centrum Bydgoszcz

2008

M

12-14.09

Warszawa

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

SKT Sopot

KKT Wrocław

 

K

12-14.09

Sopot

SKT Sopot

KS Warszawianka

KT Jelenia Góra

AZS Poznań

2009

M

11-13.09

Sopot

KS Warszawianka

SKT Sopot

Redeco Wrocław

RKS Okęcie Warszawa

 

K

11-13.09

Jelenia Góra

KT Jelenia Góra

SKT Sopot

ChTT Chorzów

KS Warszawianka

2010

M

3-5.09

Bytom

MKS
Szczawno Zdrój

AZS Poznań

STT Fakro
Nowy Sącz

KS Warszawianka

 

K

3-5.09

Bytom

RKT Return Radom

TKS Arka Gdynia

 

KS Górnik Bytom

Promasters Szczecin

2011

M

2-4.09

Gdynia

KS Górnik Bytom

TKS Arka Gdynia

 

SKT Sopot

KS Warszawianka

 

K

2-4.09

Gdynia

TKS Arka Gdynia

 

SKT Sopot

KS Sport Med. Zabrze

KTA Wrocław

2012

M

14-16.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KT Legia Warszawa

AZS Poznań

Promasters Szczecin

 

K

14-16.09

Bytom

KS Górnik Bytom

KS Warszawianka

Promasters Szczecin

AZS Poznań

2013

M

20-22.09

Toruń

KT Legia Warszawa I

KT Legia Warszawa II

AZS Poznań

KTA Wrocław

 

K

20-22.09

Warszawa Legia

AT Promasters Szczecin

KT Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

MKT Łódź

2014

M

12-14.09

Warszawa

KT Legia Warszawa

KS Górnik Bytom

UKS Okęcie Sport Warszawa

SKT Szczecin

 

K

12-14.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała

AZS Poznań

ChTT Chorzów

MKS
Szczawno Zdrój

2015

M

11-13.09

Poznań

AZS Poznań

KS Górnik Bytom

KT Legia Warszawa

WTS DeSki Warszawa

 

K

11-13.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała

ChTT Chorzów

WTS Orzeł Warszawa

KT Legia Warszawa

2016

M

9-11.09

Poznań AZS

AZS Poznań

WKT Mera Warszawa

KS Górnik Bytom

WKS Grunwald Poznań

 

K

9-11.09

Bielsko-Biała

BKT Advantage Bielsko-Biała

UKS RP SPORT Olsztyn

KCT Masters Inowrocław

UKS Krak Tenis Kraków

2017

M

8-10.09

Olsztyn

WKS Flota Gdynia

Krzycki
Klub Tenisowy Wrocław

UKT Radość 90 Warszawa

KS Górnik Bytom

 

K

8-10.09

Poznań Olimpia

BKT Advantage Bielsko-Biała

Krzycki
Klub Tenisowy Wrocław

Park Tenisowy Olimpia Poznań I

KCT Masters Inowrocław

2018

M

14-16.09

Poznań AZS

UKS RP SPORT Olsztyn

Krzycki
Klub Tenisowy Wrocław A

AZS Poznań

Stowarzyszenie Morelowa
Tennis Club Warszawa

 

K

14-16.09

Poznań Olimpia

Park Tenisowy Olimpia
Poznań I

BKT Advantage Bielsko-Biała A

Park Tenisowy Olimpia
Poznań II

BKT Advantage Bielsko-Biała B

2019

M

6-8.09

Poznań AZS

AZS Poznań I

MKS Andrychów

BKT Advantage Bielsko-Biała A

SKF
Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój A

 

K

6-8.09

Gdańsk GAT

Klub Tenisowy GAT 1
Gdańsk

Park Tenisowy Olimpia
Poznań I

KS Górnik Bytom

TS IDEA SPORT Toruń

 

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.