Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM - U12 > KOMUNIKATY U14 - U16 dziewczęta
Zgrupowanie szkoleniowe PZT - OPO COS Cetniewo, 10 - 18 kwietnia 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki KN PZT U14, U16 w dniach 10-18.04.2021 na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie.

Zgrupowanie w OPO COS w Cetniewie ma na celu przygotowanie motoryczno-tenisowe zawodników Kadry Polski U14 i U16 do sezonu letniego, poprzez doskonalenie techniki poruszania się po korcie, treningi funkcjonalne oraz odnowę biologiczną.

U14
KULBIEJ NADIA - (FUNDACJA SZCZECIŃSKI KLUB TENISOWY PROMASTERS) - potwierdzona
CZAJKA ANTONINA - (AT ANGELIQUE KERBER PUSZCZYKOWO) - potwierdzona
KUSZEL OLIWIA - (TORUŃSKA AKADEMIA TENISOWA) - potwierdzona
PAWELSKA MAJA - (KS GÓRNIK BYTOM) - potwierdzona

Oczekujące zawodniczki:
PASZUN AMELIA - (AZS POZNAŃ)

U16
EWALD WERONIKA - (KT GAT GDAŃSK) - odwołana, turnieje ITF
GÓRSKA DARIA - (CKT GRODZISK MAZOWICKI) - potwierdzona
BOZOVA ANASTASIA - (AZS ŁÓDŻ) - potwierdzona
PAWLIKOWSKA ZUZANNA - (CKT GRODZISK MAZOWICKI) - odwołana,kontuzja
BEDNARZ ZUZANNA - (KS CZARNI RZESZÓW) - potwierdzona
ROWIŃSKA MALWINA - (KS GÓRNIK BYTOM)
STANKIEWICZ MONIKA - (KT GAT GDAŃSK) - potwierdzona

Oczekujące zawodniczki:
PODHAJECKA DOMINIKA - (GÓRZYCKI KT SMECZ W GÓRZYCY)


Miejsce: COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo. Tel. (+48 58) 674 63 00

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny. Zawodnicy muszą mieć ze sobą sprzęt tenisowy i ubrania łącznie z odnową biologiczną.

Przyjazd: 10.04.2021o godzinie 11:00

Wyjazd: 18.04.2021 o godzinie 12:00

Trenerzy:
PAWEŁ BOJARSKI trener główny KN U14 i U16 PZT
KATERINA URBANOVA trener główny KN U14 i U16 PZT
STAVROS WAWRZOS trener PZT

MIECZYSŁAW BOGUSŁAWSKI trener Główny Przygotowania Motorycznego PZT
JOLANTA RUSIN trener przygotowania motorycznego U14 i U16

TERESA DOBIJA trener przygotowania motorycznego U14 i U16

Zawodnicy otrzymają powołania drogą mailową.
Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 25-28 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 25.03 -28.03.2021 w Warszawie (DeSki) odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostali powołani:

1.Rowińska Malwina- (KS Górnik Bytom) - odwołana
2.Ewald Weronka - (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołana
3.Górska Daria - (CKT Grodzisk Mazowiecki) - odwołana, Turniej ITF U18
4.Telżyńska Hanna - ( Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa ) - potwierdzona
5.Bednarz Zuzanna - (Klub Sportowy Czarni ) - odwołana, chora
6.Bozova Anastasia - ( Akademicki Związek Sportowy Łódź ) - odwołana
Oczekujący :
7. Pawlikowska Zuzanna(CKT Grodzisk Mazowiecki) - odwołana
8. Bergler Olivia ( KS Górnik Bytom ) - potwierdzona
9. Stankiewicz Monika -( Klub Tenisowy GAT Gdańsk ) - potwierdzona
10. Stypuła Laurą (CKT Grodzisk Mazowiecki) - potwierdzona
11. Podhajecka Dominika - ( Górzycki KT Smecz w Górzycy ) - potwierdzona
12. Witkowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki) - potwierdzona



Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin

Miejsce treningów: WTS DeSki ul. Zaruskiego 8, 00-468 Warszawa
4 korty Decoturf – HALA

Hotel: IBIS ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa
Pokoje: dwuosobowe

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Przyjazd: 25.03.2021 do godz. 11:00 do hotelu – zostawienie rzeczy w pokojach, przebranie się i wzięcie rzeczy na treningi sprawnościowe i tenisowe,

Wyjazd: 25.03.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)
Trening: 25.03.2021 godzina 13:00 (hala DeSki) Godzina 14:00 – 16:00 tenis (hala DeSki)

Skład: 6 zawodniczek

Cel to doskonalenie:
- Nauka kroku biegowego i stabilizacja ciała w dynamice
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i specjalnej
- skuteczności gry punktowej
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.03.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ- Centrum Tenisowe Toruń odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT.

1. KULBIEJ NADIA (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona
2. NIERADZIK MAJA (Klub Tenisowy Zabrze) - powołana
3. PASZUN AMELIA (AZS Poznań) potwierdzona
4. CZAJKA ANTONINA (AT Angelique Kerber Puszczykowo) - odwołana
5. KOSTKA NATALIA (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołana
6. KUSZEL OLIWIA (Toruńska Akademia Tenisowa) - potwierdzona
7. PAWELSKA MAJA (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
8. KMIECIK ANNA (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona

Oczekujący:

1. HUSAR SARA (UKS Beskidy Ustroń) - potwierdzona
2. NADAJEWSKA MARTA (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołana
3. WAHL-MANIECKA KINGA (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
4. WOJTASZCZYK MARIA (KT Start Łódź)
5. BIEŁUS ZOSIA (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)

Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin

Miejsce treningów:
CENTRUM TENISA TORUŃ ,Ul. Przy Skarpie 4,81-100 Toruń
4 korty – HALA

Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Przyjazd: 18.03.2021 do godz. 11:00 do Centrum Tenisa Toruń Godzina 12:00 obiad w Centrum Tenisa (hala)

Zakończenie konsultacji - 21.03.2021 godzina 12:30 (po obiedzie)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18.02 -21.02.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT, na które zostały powołane następujące zawodniczki:

1. KULBIEJ NADIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - odwołana
2. KOSTKA NATALIA BKT Advantage Bielsko-Biała - odwołany
3. WOJTASZCZYK MARIA KT Start Łódź - potwierdzona
4. NIERADZIK MAJA Klub Tenisowy Zabrze - odwołana
5. CZAJKA ANTONINA AT Angelique Kerber Puszczykowo - potwierdzona
6. PASZUN AMELIA AZS Poznań - potwierdzona
7. NADAJEWSKA MARTA BKT Advantage Bielsko-Biała - potwierdzona
8. PAWELSKA MAJA KS Górnik Bytom - potwierdzona


Oczekujący:

1. KUSZEL OLIWIA Toruńska Akademia Tenisowa - potwierdzona
2. KMIECIK ANNA Park Tenisowy Olimpia Poznań - potwierdzona
3. BIEŁUS ZOSIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - potwierdzona
4. HUSAR SARA UKS Beskidy Ustroń


INFORMACJE :


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin
Miejsce treningów:
MOSiR Hala Tenisowa , ul.Szosa Chełmińska 75B, 87-100 Toruń
3 korty – HALA
Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt
Przyjazd: 18.02.2021 do godz. 11:30 do hotelu
Obiad : 12.00 Hotel
Przejazd do klubu o godzinie 12:45

Zakończenie konsultacji - 21.02.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej

Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 11 - 14 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 11.02 -14.02.2021 w Warszawie - klub WTS DeSki Warszawa odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostały powołani:

1. Rowińska Malwina - (Niezrzeszony) - rezygnacja
2. Ewald Weronka - (KT GAT Gdańsk) - powołana na konsultację U18
3. Górska Daria - (CKT Grodzisk Maz.) - powołana na konsultację U18
4. Telżyńska Hanna - ( Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona
5. Bednarz Zuzanna - (KS Czarni Rzeszów) - rezygnacja
6. Bozova Anastasia - (AZS Łódź) - potwierdzona

Oczekujący:

7. Stypuła Laurą - (CKT Grodzisk Maz.) - potwierdzona
8. Podhajecka Dominika - (GKT Smecz Górzyce) - potwierdzona
9. Stankiewicz Monika - (KT GAT Gdańsk) - potwierdzona
10. Straszewska Barbara - (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona

INFORMACJE :

Trenerzy:
1. Katerina Urbanova
2. Paweł Bojarski

Trener przygotowania motorycznego:
1. Jolanta Rusin

Miejsce treningów: WTS DeSki ul. Zaruskiego 8, 00-468 Warszawa, 4 korty Decoturf – HALA

Hotel: IBIS ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa
Pokoje: dwuosobowe

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Cel to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i specjalnej
- skuteczności gry punktowej
Program "Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista"
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu kolejnej odsłony Programu „Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista" realizowanego w ramach projektu „Mały wieki Polak – nadzieje olimpijskie” Ministerstwa Sportu.

Celem programu jest wspieranie procesu szkolenia sportowego w najniższych kategoriach wiekowych oraz wyselekcjonowanie utalentowanych sportowo zawodników do dalszego szkolenia w kadrach narodowych w wyższych kategoriach wiekowych.

Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:

I GRUPA (rocznik 2010)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 60 h x 65,00 PLN = 3.900,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 4.600,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Snochowska Antonina – KS Start-Wisła Toruń
2. Mazur Iga – Toruńska Akademia Tenisowa
3. Sobiesiak Maja – Krzycka Park Wrocaw
4. Wojciechowska Adela – niestowarzyszona
5. Grobelna Pola – FairPlayce Poznań
6. Pankowski Ignacy – KT Szczawno Zdrój
7. Kowalczyk Tomasz – AZS Łódź
8. Wieczorek Roch – TMTC Piaseczno
9. Matuszewski Mateusz – TMTC Piaseczno
10. Paradowski Jan – KS Nadwiślan Kraków

II GRUPA (rocznik 2008-2009)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 80 h x 65,00 PLN = 5.200,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 5.900,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Kasperski Antoni – KT Błonia Kraków
2. Jeż Wiktor – STT Fakro Nowy Sącz
3. Kowal Patryk – KT Błonia Kraków
4. Kluj Patryk – GOD-POL Szkoła Tenisa Robert Godlewski
5. Kiełb Dawid – KS Elektrowni.pl
6. Chrzanowski Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
7. Gewert Konstanty – SKT Centrum Bydgoszcz
8. Płocharczyk Tomasz – TT Score Elbląg
9. Tejerina Sebastian- Kostrzyński Klub Tenisowy
10. Kmiecik Anna – PT Olimpia Poznań
11. Bajorek Małgorzata – UKT Winner Kraków
12. Giżewska Hanna – Sopot Tennis Klub
13. Rajca Lena – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Michta Emilia – KT Błonia Kraków
15. Wróbel Maja – Klub Tenisowy Zabrze
16. Afelt Nadia – Toruńska Akademia Tenisowa
17. Kołek Hanna – UKT Winner Kraków
18. Janusz Zofia – AZS Poznań
19. Dehmel Daria – Szczecińskie Centrum Prawobrzeże Szczecin
20. Markowska Lena – KS Górnik Bytom

III GRUPA (rocznik 2004-2007)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.200,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Sasko Wiktor – TMTC Piaseczno
2. Lange Mateusz – AZS Poznań
3. Kowal Mikołaj – AZS Poznań
4. Zaorski Leon – TUKS Leo Trąbki Małe
5. Hrynkiewicz Jakub – AG Tenis Chorzowska Radom
6. Czyrek Kacper – BKT Advantage Bielsko-Biała
7. Michałowski Tadeusz – BKT Advantage Bielsko-Biała
8. Januchowski Jakub – Fundacja KT Astra Książenice
9. Struski Igor – KS Tęcza Społem Kielce
10. Wieczorek Antoni – KS Górnik Bytom
11. Głowacka Maria – TS IDEA SPORT Toruń
12. Gniewkowska Oriana – Sopot Tenis Klub
13. Koprowska Hanna – KT GAT Gdańsk
14. Straszewska Barbara – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
15. Jędrzejak Oliwia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
16. Mańkowska Jagna – TS IDEA SPORT Toruń
17. Paszun Amelia – AZS Poznań
18. Kłys Natalia – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
19. Mitrzak Aleksandra – ITT Goplania Inowrocław
20. Wahl-Maniecka Kinga – KS Górnik Bytom
21. Zając Milena – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
22. Dzieło Marcel – KKT Wrocław
23. Szymkowiak Kacper – KKT Wrocław
24. Stankiewicz Patryk – AZS Poznań
25. Biedermann Mikołaj – KKS Włókniarz 1925 Kalisz
26. Barcik Nikodem – KS Górnik Bytom
27. Durska Emila – AZS Łódź
28. Orlińska Oliwia – KKT Wrocław
29. Witkowska Zuzanna – CKT Grodzisk Mazowiecki
30. Pieczyńska Sonia – WKS Grunwald Poznań


Kryteria kwalifikacji do Programu „Tenisowa Zima” w ramach projektu „Mały wielki Polak – nadzieje olimpijskie”

KLUCZ:
Rocznik 2010 (dziesięć lat) – zgłoszonych przez Metodyka – 10 osób
Rocznik 2009 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2008 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2007 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2006 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2005 – do 15 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Rocznik 2004 – do 10 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Decyzja ekspercka: Wieczorek A, Durska E, Barcik N

Uwaga: Program dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy nie otrzymali dofinansowania z Programu „Tenisowa Zima” dla młodzieżowych kadr narodowych.
Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
I GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Plenkiewicz Hubert – Stow. AG Tenis Chorzowska Radom
2. Błuś Aleksander – PT Olimpia Poznań
3. Litwic Tymon – STT Fakro Nowy Sącz
4. Sadzik Jan – KT Błonia Kraków
5. Tryjański Jakub – KT Błonia Kraków
6. Chłodnicki Jan – KS Górnik Bytom
7. Tejerina Ignacio – Kostrzyński Klub Tenisowy
8. Stańczyk Juliusz – STT Fakro Nowy Sącz
9. Urbański Jan – Fundacja KT Astra Książenice
10. Skrzyński Jan – KS Nadwiślan Kraków
11. Fletcher Vincent – Fundacja KT Astra Książenice
12. Kwiatkowski Maksymilian – WTS DeSki Warszawa
13. Kuszel Oliwia – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Pawelska Maja – Klub Sportowy Zabrze
15. Dróżdż Oliwia – Sopot Tennis Klub
16. Biełus Zofia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
17. Husar Sara – UKS Beskidy Ustroń
18. Wawrzkiewicz Inka – Sopot Tennis Klub
19. Odrobina Aniela – MKT Łódź
20. Skorupska Anna – PT Olimpia Poznań
21. Sybicka Oliwia – MKT Stalowa Wola
22. Kostecka Barbara – UKT Winner Kraków
23. Zemła Grzegorz - Fundacja Tennis Pro Piaseczno
24. Migdalski Mikołaj – BKT Advantage Bielsko-Biała
25. Kokot Bruno – KS KT Szczawno Zdrój
26. Andrzejczak Marcin – TUKS LEO Trąbki Małe
27. Tomasiak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
28. Lewandowski Dawid – KS KT Szczawno-Zdrój
29. Ważny Alan – KS Czarni Rzeszów
30. Mitoń Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
31. Kluczyński Jan – KS KT Szczawno-Zdrój
32. Downar Jan – KT GAT Gdańsk
33. Kosiński Filip – KS KT Szczawno-Zdrój
34. Mackiewicz Martyna – KT GAT Gdańsk
35. Stankiewicz Monika – KT GAT Gdańsk
36. Gołda Karolina – AT MASTERS Radom
37. Stypuła Laura – CKT Grodzisk Mazowiecki
38. Ciesielczyk Amelia – UKS RP SPORT Olsztyn
39. Podhajecka Dominika – Górzycki KT Smecz Górzyce
40. Kostka Natalia – BKT Advantage Bielsko-Biała
41. Kulbiej Nadia – Fundacja Szczecinski Klub Tenisowy Promasters
42. Czajka Antonina – PT Olimpia Poznań
43. Nadajewska Marta – BKT Advantage Bielsko-Biała
44. Wojtaszczyk Maria – KT Start Łódź
45. Nieradzik Maja – Klub Tenisowy Zabrze
46. Zgoła Goran – AZS Poznań
47. Grzegorzewski Oskar – BKT Advantage Bielsko-Biała
48. Kubalka Igor – MKS Andrychów
49. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – PR-S FairPlayce Poznań
50. Piekarz Damian – KT Warszawianka Warszawa
51. Pawelski Martyna – KS Górnik Bytom
52. Matuszewski Gabriel – CKT Grodzisk Mazowiecki
53. Zgoła Borys – AZS Poznań
54. Kusiewicz Piotr - niezrzeszony
55. Taczała Dawid – PR-S FairPlayce Poznań
56. Kos Maciej – KT GAT Gdańsk
57. Koralnik Laura – WKT Mera Warszawa
58. Jodłowska Justyna – BKT Advantage Bielsko-Biała
59. Górska Daria – PT Olimpia Poznań
60. Telzyńska Hanna – Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa
61. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom
62. Rowińska Malwina – niezrzeszona
63. Bednarz Zuzanna – KS Czarni Rzeszów
64. Bozova Anastasya – AZS Łódź
65. Bojarski Alan – Klub Miedzeszyn Warszawa
66. Tomański Karol – Stow. Mario Trnovsky Tennis Club
67. Bartusek Karolina – KS Górnik Bytom
68. Frankowska Zuzanna – AZS Łódź


II GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 4.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 11.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Ewald Weronika – KT GAT Gdańsk
2. Berkieta Tomasz – KT Warszawianka Warszawa
3. Jędrzejczak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
4. Lorens Mikołaj – KS Górnik Bytom
5. Kielan Szymon – Pabianicki Klub Tenisowy
6. Szajrych Jasza – WKS Grunwald Poznań
7. Pieczonka Filip – KT GAT Gdańsk
8. Pawlak Piotr – WKT Mera Warszawa
9. Politowicz Marcel – AZS Poznań
10. Orlikowski Aleksander – MKT Łódź
11. Kamrowski Marcel – Sopot Tenis Klub
12. Stokowski Patryk – WKT Mera Warszawa
13. Wierzbowska Aleksandra – KKS Olsza Kraków
14. Duhl Laura – BKT Advantage Bielsko-Biała
15. Wygonowska Pola – UKS RP SPORT Olsztyn
16. Niewiadomska Patrycja – BKT Advantage Bielsko-Biała
17. Formella Alicja – SKT Centrum Bydgoszcz
18. Gruszczyńska Rozalia – KS Górnik Bytom
19. Kubacha Zuzanna – AT Angelique Kerber Puszczykowo
20. Świerczyńska Magdalena – KKS Olsza Kraków
21. Lipiec Xenia – Kędzierzyński Klub Tenisowy
22. Pawlikowska Zuzanna – PT Olimpia Poznań
23. Pieczkowski Olaf - UKS RP SPORT Olsztyn

Partner - Ministerstwo Sportu

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - forBET

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner - tenis4u.pl

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.