Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM - U12 > KOMUNIKATY U14 - U16 dziewczęta
Zgrupowanie przygotowania fizycznego - Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie, 29 września - 8 października 2021
pokaż
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodników na zgrupowanie KN PZT, które odbędzie się w dniach 29 września - 8 października 2021 w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

Zgrupowanie ma na celu przygotowanie motoryczne zawodników do sezonu zimowego poprzez doskonalenie techniki poruszania się po korcie, treningi funkcjonalne, testy motoryczne itd. Treningi tenisowe mają na celu podtrzymanie obecnej formy każdego zawodnika .Zawodnicy będą co drugi lub trzeci dzień akcentować wszystkie uderzenia tenisowe. Na zgrupowanie powołany jest sam zawodnik.

Powołania U16:

1. STANKIEWICZ MONIKA 2006 (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)- odwołana usprawiedliwiona – MASTERS
2. MACKIEWICZ MARTYNA 2006 ( Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - potwierdzona
3. PODHAJECKA DOMINIKA 2006 (Górzycki KT Smecz w Górzycy) – odwołana nieusprawiedliwiona
4. STRASZEWSKA BARBARA 2006 (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters ) - potwierdzona
5. STYPUŁA LAURA 2006 (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) - potwierdzona
6. CZAJKA ANTONINA 2007 ( AT Angelique Kerber Puszczykowo) - potwierdzona
7. PASZUN AMELIA 2007 (Akademicki Związek Sportowy Poznań) - potwierdzona
8. KOSTKA NATALIA 2007 (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzona


Powołania U14

1. KUSZEL OLIWIA 2008 (Toruńska Akademia Tenisowa) - potwierdzona
2. PAWELSKA MAJA 2008 (KS Górnik Bytom ) - potwierdzona
3. MICHTA EMELIA 2008 (Klub Tenisowy Błonia Kraków) -potwierdzona
4. WAWRZKIEWICZ INKA 2008 (Sopot Tenis Klub) - potwierdzona
5. HUSAR SARA 2008 (UKS Beskidy Ustroń) - potwierdzona
6. KMIECIK ANNA 2008 (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona
7. SYBICKA OLIWIA 2009 (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola ) - potwierdzona
8. KOSTECKA BARBARA 2009 (UKT Winner Kraków ) - potwierdzona
9. DEHMEL DARIA 2009 (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże)- potwierdzona
10. MARKOWSKA LENA 2009 (KS Górnik Bytom) - potwierdzona



Miejsce: COS OPO Cetniewo, Ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo. Tel. (+48 58) 674 63 00
Pokoje: dwu lub trzyosobowe dla wszystkich uczestników
Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT.
Dojazd na koszt własny
Przyjazd: 29.09.2021 do godziny 11:00 Wyjazd: 08.10.2021 o godzinie 12:00

Trenerzy:
- Katerina Urbanova trener główny KN PZT U14 i U16
- Paweł Bojarski trener główny KN PZT U14 i U16
- Stavros Wawrzos trener KN PZT U14 i U16
- Jolanta Rusin trener KN PZT U14 i U16 Przygotowania Fizycznego
- Bogusławski Mieczysław trener główny KN PZT Przygotowania Fizycznego
- Weronika Deresz trener KN PZT Przygotowania Fizycznego


Zawodnicy otrzymają powołania drogą mailową. Prosimy o potwierdzenie na adres: urbanova@pzt.pl

Katerina Urbanova

Trener główny KN PZT U14 i U16

Konsultacja PZT U14 przedstartowa - Warszawa, 13-17.07.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 13.07.-17.07.2021 w Warszawie odbędą się konsultacje szkoleniowe przedstartowe przed przejazdem na Indywidualne Mistrzostwa Europy U14 (Most, Czechy, 17-25.07.2021)

Powołane zawodniczki:
1. Czajka Antonina (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
2. Kuszel Oliwią ( Toruńska Akademia Tenisowa )


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin Dietetyk : Patrycja Maciejewską

Miejsce treningów: (2 kortów ceglanych) KLUBU LEGIA TENIS & GOLF WARSZAWA (MYŚLIWIECKA 4A,00-467 WARSZAWA)

Hotel: IBIS,ul.Zagórna 1a,00-441 Warszawa (pokoje 2 osobowe) Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt.
Przyjazd: 13.07.2021 do godz. 20:00 do hotelu
Wyjazd: na IME 17.06.2021

DME - 2021 EUROPEAN SUMMER CUPS U14 - Sobota Tennis Club ( POZNAŃ), 25-29.06.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 25.06.-29.06.2021 , na DME - 2021 EUROPEAN SUMMER CUPS U14 - Sobota Tennis Club ( POZNAŃ) o powołaniu następujących zawodniczek:

1. Kulbiej Nadia ( Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
2. Kuszel Oliwią ( Toruńska Akademia Tenisowa )
3. Czajka Antonina (AT Angelique Kerber Puszczykowo)
4. Pawelska Maja ( KS Górnik Bytom )

Trenerzy: Katerina Urbanova
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin
Dietetyk : Patrycja Maciejewską

Miejsce treningów: (2 kortów ceglanych)

Hotel: Sobota Tennis Club ( POZNAŃ)
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt.
Przyjazd: 25.06.2021 do godz. 17:00 do hotelu
Wyjazd: 29.06 .2021

Skład: 4 zawodniczki

PROGRAM :
Przyjazd w piątek 25.06 godz.17
TRENING : 18:00-19:30
KOLACJA : 20:00

Sobota 26.06
ŚNIADANIE : 9.00
TRENING : 11:00-13:00 , 16:00-17:00
OBIAD : 13.30
KOLACJA: USTALONA WEDŁUG PLANU ROZGRYWEK

NIEDZIELA 27.06. DME- EUROPEAN SUMMER CUPS
PONIEDZAŁEK 28.06. DME -EUROPEAN SUMMER CUPS
WTOREK 29.06. DME- EUROPEAN SUMMER CUPS
Konsultacja PZT U14 przedstartowa - Wrocław, 17-20.06.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 17.06.-20.06.2021 we WROCŁAWIU, ul. Al.I.J.Paderewskiego 35 (OLIMPIJSKI CLUB Tennis ,Wrocław) odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT, na które zostały powołane:


1. Kulbiej Nadia ( Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona
2. Kuszel Oliwią ( Toruńska Akademia Tenisowa ) - potwierdzona
3. Czajka Antonina (AT Angelique Kerber Puszczykowo) - potwierdzona
4. Pawelska Maja ( KS Górnik Bytom ) - potwierdzona
5. Kostka Natalia ( BKT Advantage Bielsko-Biała ) - potwierdzona
6. Paszun Amelia ( AZS Poznań) - potwierdzona
7. Wahl-Maniecka Kinga (KS Górnik Bytom ) - potwierdzona
8. Husar Sara (UKS Beskidy Ustroń) - potwierdzona

Oczekujący :

9. Michta Emilia ( klub Tenisowy Błonia Kraków )
10.Kmiecik Anna ( Park Tenisowy Olimpia Poznań)
11.Wojtaszczyk Maria ( KT Start Łódż )
12.Nieradzik Maja ( Klub Tenisowy Zabrze )


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski Trener
przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin
Dietetyk : Patrycja Maciejewską

Miejsce treningów: OLIMPIJSKI CLUB Tennis - 6 kortów ceglanych

Hotel: Hotel - ZOO przy ul. Wróblewskiego 7 (pokoje 2 osobowe)- ( 20 minut spacerkiem od klubu )

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt.

Przyjazd: 17.06.2021 do godz. 18:00 do hotelu – o 19.00 kolacje i 20.00 - spotkanie z dietetykiem - Patrycją Maciejewską

Wyjazd: 20.06 .2021 po 18h po kolacji lub pozostanie na turnieju ET U14 Wrocław - we własnym zakresie.

Trening: 18.06.2021 godzina 09:00 (OLIMPIJSKI CLUB Tennis ,Wrocław )

Skład: 8 zawodniczek

w trakcie konsultacji - 2 x spotkanie on-line z dietetykiem

Cel to doskonalenie:
MODUŁ TRENINGOWY - LATERAL QUICKNESS - PORUSZANIE SIĘ DO BOKU, SZYBKOŚĆ ZMIAN KIERUNKU RUCHU TESTY SPRAWNOŚCIOWE -ĆWICZENIA PRZYGOTOWUJĄCE DO SZYBKOŚCI ZMIAN KIERUNKU RUCHU -KONTROLA CIAŁA W PRZESTRZENI -ĆWICZENIA KOORDYNACJI I BALANSU -ĆWICZENIA NA PŁOTKACH - KONTYNUACJA I PROGRESJA -FOOTWORK, CORE, FLEXIBILITY

- Przygotowania do Mistrzostw Europy Indywidualnych i Drużynowych U14.
- Typowanie składów, próby gier pojedynczych i podwójnych.
- Doskonalenie szybkości poruszania się po korcie i sprawności specjalnej
- Doskonalenie skuteczności gry punktowej : gry pojedyncze i gry podwójne
Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 27 - 30 maja 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 27.05. -30.05.2021 w Warszawie (Legia Tenis & Golf )odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostały powołane:

1. Rowińska Malwina- (KS Górnik Bytom)- powołana U18(Bytom)
2. Ewald Weronka - (Klub Tenisowy GAT Gdańsk)- kontuzja
3. Górska Daria - (CKT Grodzisk Mazowiecki) - powołana U18 (Bytom)
4. Telżyńska Hanna - ( Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa )- potwierdzona
5. Bozova Anastasia - ( Akademicki Związek Sportowy Łódź )- powołana U18 (Bytom )
6. Bednarz Zuzanna - (Klub Sportowy Czarni )- powołana U18 (Bytom)

Oczekujący :

7. Pawlikowska Zuzanna(CKT Grodzisk Mazowiecki) - kontuzja
8. Stankiewicz Monika -( Klub Tenisowy GAT Gdańsk )- potwierdzona
9. Bergler Olivia ( KS Górnik Bytom )- potwierdzona
10. Stypuła Laurą (CKT Grodzisk Mazowiecki)- Szkoła egzaminy 8klasisty
11. Podhajecka Dominika - ( Górzycki KT Smecz w Górzycy )- kontuzja
12. Straszewska Barbara ( Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)- potwierdzona

Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin

Miejsce treningów:
Legia Tenis & Golf
Ul. Myśliwiecka 4A,
00 -467 Warszawa (6 kortów ceglanych)


Hotel:
IBIS, ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa (pokoje 2 osobowe)


Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt.

Przyjazd: 27.05.2021 do godz. 11:00 do hotelu – zostawienie rzeczy w pokojach, przebranie się i wzięcie rzeczy na treningi sprawnościowe i tenisowe.

Wyjazd: 30.05.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)

Trening: 27.05.2021 godzina 12:30 (Legia Tenis & Golf Warszawa )

Skład: 4 zawodniczki

w trakcie konsultacji - 2 x spotkanie on-line z dietetykiem

Cel to doskonalenie:
MODUŁ TRENINGOWY - LATERAL QUICKNESS - PORUSZANIE SIĘ DO BOKU, SZYBKOŚĆ ZMIAN KIERUNKU RUCHU TESTY SPRAWNOŚCIOWE -ĆWICZENIA PRZYGOTOWUJĄCE DO SZYBKOŚCI ZMIAN KIERUNKU RUCHU -KONTROLA CIAŁA W PRZESTRZENI -ĆWICZENIA KOORDYNACJI I BALANSU -ĆWICZENIA NA PŁOTKACH - KONTYNUACJA I PROGRESJA -FOOTWORK, CORE, FLEXIBILITY

- Przygotowania do Mistrzostw Europy Indywidualnych i Drużynowych U16.
- Typowanie składów, próby gier pojedynczych i podwójnych.
- Doskonalenie szybkości poruszania się po korcie i sprawności specjalnej
- Doskonalenie skuteczności gry punktowej : gry pojedyncze i gry podwójne
Zgrupowanie szkoleniowe PZT - OPO COS Cetniewo, 10 - 18 kwietnia 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki KN PZT U14, U16 w dniach 10-18.04.2021 na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie.

Zgrupowanie w OPO COS w Cetniewie ma na celu przygotowanie motoryczno-tenisowe zawodników Kadry Polski U14 i U16 do sezonu letniego, poprzez doskonalenie techniki poruszania się po korcie, treningi funkcjonalne oraz odnowę biologiczną.

U14
KULBIEJ NADIA - (FUNDACJA SZCZECIŃSKI KLUB TENISOWY PROMASTERS) - potwierdzona
CZAJKA ANTONINA - (AT ANGELIQUE KERBER PUSZCZYKOWO) - potwierdzona
KUSZEL OLIWIA - (TORUŃSKA AKADEMIA TENISOWA) - potwierdzona
PAWELSKA MAJA - (KS GÓRNIK BYTOM) - potwierdzona

Oczekujące zawodniczki:
PASZUN AMELIA - (AZS POZNAŃ)

U16
EWALD WERONIKA - (KT GAT GDAŃSK) - odwołana, turnieje ITF
GÓRSKA DARIA - (CKT GRODZISK MAZOWICKI) - potwierdzona
BOZOVA ANASTASIA - (AZS ŁÓDŻ) - potwierdzona
PAWLIKOWSKA ZUZANNA - (CKT GRODZISK MAZOWICKI) - odwołana,kontuzja
BEDNARZ ZUZANNA - (KS CZARNI RZESZÓW) - potwierdzona
ROWIŃSKA MALWINA - (KS GÓRNIK BYTOM)
STANKIEWICZ MONIKA - (KT GAT GDAŃSK) - potwierdzona

Oczekujące zawodniczki:
PODHAJECKA DOMINIKA - (GÓRZYCKI KT SMECZ W GÓRZYCY)


Miejsce: COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo. Tel. (+48 58) 674 63 00

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny. Zawodnicy muszą mieć ze sobą sprzęt tenisowy i ubrania łącznie z odnową biologiczną.

Przyjazd: 10.04.2021o godzinie 11:00

Wyjazd: 18.04.2021 o godzinie 12:00

Trenerzy:
PAWEŁ BOJARSKI trener główny KN U14 i U16 PZT
KATERINA URBANOVA trener główny KN U14 i U16 PZT
STAVROS WAWRZOS trener PZT

MIECZYSŁAW BOGUSŁAWSKI trener Główny Przygotowania Motorycznego PZT
JOLANTA RUSIN trener przygotowania motorycznego U14 i U16

TERESA DOBIJA trener przygotowania motorycznego U14 i U16

Zawodnicy otrzymają powołania drogą mailową.
Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 25-28 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 25.03 -28.03.2021 w Warszawie (DeSki) odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostali powołani:

1.Rowińska Malwina- (KS Górnik Bytom) - odwołana
2.Ewald Weronka - (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - odwołana
3.Górska Daria - (CKT Grodzisk Mazowiecki) - odwołana, Turniej ITF U18
4.Telżyńska Hanna - ( Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa ) - potwierdzona
5.Bednarz Zuzanna - (Klub Sportowy Czarni ) - odwołana, chora
6.Bozova Anastasia - ( Akademicki Związek Sportowy Łódź ) - odwołana
Oczekujący :
7. Pawlikowska Zuzanna(CKT Grodzisk Mazowiecki) - odwołana
8. Bergler Olivia ( KS Górnik Bytom ) - potwierdzona
9. Stankiewicz Monika -( Klub Tenisowy GAT Gdańsk ) - potwierdzona
10. Stypuła Laurą (CKT Grodzisk Mazowiecki) - potwierdzona
11. Podhajecka Dominika - ( Górzycki KT Smecz w Górzycy ) - potwierdzona
12. Witkowska Zuzanna (CKT Grodzisk Mazowiecki) - potwierdzona



Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin

Miejsce treningów: WTS DeSki ul. Zaruskiego 8, 00-468 Warszawa
4 korty Decoturf – HALA

Hotel: IBIS ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa
Pokoje: dwuosobowe

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Przyjazd: 25.03.2021 do godz. 11:00 do hotelu – zostawienie rzeczy w pokojach, przebranie się i wzięcie rzeczy na treningi sprawnościowe i tenisowe,

Wyjazd: 25.03.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)
Trening: 25.03.2021 godzina 13:00 (hala DeSki) Godzina 14:00 – 16:00 tenis (hala DeSki)

Skład: 6 zawodniczek

Cel to doskonalenie:
- Nauka kroku biegowego i stabilizacja ciała w dynamice
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i specjalnej
- skuteczności gry punktowej
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18-21.03.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ- Centrum Tenisowe Toruń odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT.

1. KULBIEJ NADIA (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona
2. NIERADZIK MAJA (Klub Tenisowy Zabrze) - powołana
3. PASZUN AMELIA (AZS Poznań) potwierdzona
4. CZAJKA ANTONINA (AT Angelique Kerber Puszczykowo) - odwołana
5. KOSTKA NATALIA (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołana
6. KUSZEL OLIWIA (Toruńska Akademia Tenisowa) - potwierdzona
7. PAWELSKA MAJA (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
8. KMIECIK ANNA (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzona

Oczekujący:

1. HUSAR SARA (UKS Beskidy Ustroń) - potwierdzona
2. NADAJEWSKA MARTA (BKT Advantage Bielsko-Biała) - odwołana
3. WAHL-MANIECKA KINGA (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
4. WOJTASZCZYK MARIA (KT Start Łódź)
5. BIEŁUS ZOSIA (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters)

Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin

Miejsce treningów:
CENTRUM TENISA TORUŃ ,Ul. Przy Skarpie 4,81-100 Toruń
4 korty – HALA

Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Przyjazd: 18.03.2021 do godz. 11:00 do Centrum Tenisa Toruń Godzina 12:00 obiad w Centrum Tenisa (hala)

Zakończenie konsultacji - 21.03.2021 godzina 12:30 (po obiedzie)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej
Konsultacje szkoleniowe PZT - Toruń, 18 - 21 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 18.02 -21.02.2021 - korty tenisowe Hala MOSiR TORUŃ odbędą się konsultacje szkoleniowe U14 PZT, na które zostały powołane następujące zawodniczki:

1. KULBIEJ NADIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - odwołana
2. KOSTKA NATALIA BKT Advantage Bielsko-Biała - odwołany
3. WOJTASZCZYK MARIA KT Start Łódź - potwierdzona
4. NIERADZIK MAJA Klub Tenisowy Zabrze - odwołana
5. CZAJKA ANTONINA AT Angelique Kerber Puszczykowo - potwierdzona
6. PASZUN AMELIA AZS Poznań - potwierdzona
7. NADAJEWSKA MARTA BKT Advantage Bielsko-Biała - potwierdzona
8. PAWELSKA MAJA KS Górnik Bytom - potwierdzona


Oczekujący:

1. KUSZEL OLIWIA Toruńska Akademia Tenisowa - potwierdzona
2. KMIECIK ANNA Park Tenisowy Olimpia Poznań - potwierdzona
3. BIEŁUS ZOSIA Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters - potwierdzona
4. HUSAR SARA UKS Beskidy Ustroń


INFORMACJE :


Trenerzy: Katerina Urbanova, Paweł Bojarski
Trener przygotowania motorycznego: Jolanta Rusin
Miejsce treningów:
MOSiR Hala Tenisowa , ul.Szosa Chełmińska 75B, 87-100 Toruń
3 korty – HALA
Hotel: Filmar**** , ul. Grudziądzka 39-43, Toruń
Pokoje: dwuosobowe
Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt
Przyjazd: 18.02.2021 do godz. 11:30 do hotelu
Obiad : 12.00 Hotel
Przejazd do klubu o godzinie 12:45

Zakończenie konsultacji - 21.02.2021 godzina 12:00 (bez obiadu)

Skład: 8 zawodniczek

Cele konsultacji U14 to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i ukierunkowanej
- skuteczności gry punktowej

Konsultacje szkoleniowe PZT - Warszawa, 11 - 14 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy informuje, że w dniach 11.02 -14.02.2021 w Warszawie - klub WTS DeSki Warszawa odbędą się konsultacje szkoleniowe U16 PZT, na które zostały powołani:

1. Rowińska Malwina - (Niezrzeszony) - rezygnacja
2. Ewald Weronka - (KT GAT Gdańsk) - powołana na konsultację U18
3. Górska Daria - (CKT Grodzisk Maz.) - powołana na konsultację U18
4. Telżyńska Hanna - ( Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona
5. Bednarz Zuzanna - (KS Czarni Rzeszów) - rezygnacja
6. Bozova Anastasia - (AZS Łódź) - potwierdzona

Oczekujący:

7. Stypuła Laurą - (CKT Grodzisk Maz.) - potwierdzona
8. Podhajecka Dominika - (GKT Smecz Górzyce) - potwierdzona
9. Stankiewicz Monika - (KT GAT Gdańsk) - potwierdzona
10. Straszewska Barbara - (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) - potwierdzona

INFORMACJE :

Trenerzy:
1. Katerina Urbanova
2. Paweł Bojarski

Trener przygotowania motorycznego:
1. Jolanta Rusin

Miejsce treningów: WTS DeSki ul. Zaruskiego 8, 00-468 Warszawa, 4 korty Decoturf – HALA

Hotel: IBIS ul. Zagórna 1a, 00-441 Warszawa
Pokoje: dwuosobowe

Pobyt i wyżywienie opłaca PZT, dojazd na własny koszt

Cel to doskonalenie:
- podstawowych uderzeń,
- szybkość poruszania się po korcie + technika poruszania się po korcie
- sprawności ogólnej i specjalnej
- skuteczności gry punktowej
Program "Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista"
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu kolejnej odsłony Programu „Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista" realizowanego w ramach projektu „Mały wieki Polak – nadzieje olimpijskie” Ministerstwa Sportu.

Celem programu jest wspieranie procesu szkolenia sportowego w najniższych kategoriach wiekowych oraz wyselekcjonowanie utalentowanych sportowo zawodników do dalszego szkolenia w kadrach narodowych w wyższych kategoriach wiekowych.

Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:

I GRUPA (rocznik 2010)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 60 h x 65,00 PLN = 3.900,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 4.600,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Snochowska Antonina – KS Start-Wisła Toruń
2. Mazur Iga – Toruńska Akademia Tenisowa
3. Sobiesiak Maja – Krzycka Park Wrocaw
4. Wojciechowska Adela – niestowarzyszona
5. Grobelna Pola – FairPlayce Poznań
6. Pankowski Ignacy – KT Szczawno Zdrój
7. Kowalczyk Tomasz – AZS Łódź
8. Wieczorek Roch – TMTC Piaseczno
9. Matuszewski Mateusz – TMTC Piaseczno
10. Paradowski Jan – KS Nadwiślan Kraków

II GRUPA (rocznik 2008-2009)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 80 h x 65,00 PLN = 5.200,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 5.900,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Kasperski Antoni – KT Błonia Kraków
2. Jeż Wiktor – STT Fakro Nowy Sącz
3. Kowal Patryk – KT Błonia Kraków
4. Kluj Patryk – GOD-POL Szkoła Tenisa Robert Godlewski
5. Kiełb Dawid – KS Elektrowni.pl
6. Chrzanowski Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
7. Gewert Konstanty – SKT Centrum Bydgoszcz
8. Płocharczyk Tomasz – TT Score Elbląg
9. Tejerina Sebastian- Kostrzyński Klub Tenisowy
10. Kmiecik Anna – PT Olimpia Poznań
11. Bajorek Małgorzata – UKT Winner Kraków
12. Giżewska Hanna – Sopot Tennis Klub
13. Rajca Lena – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Michta Emilia – KT Błonia Kraków
15. Wróbel Maja – Klub Tenisowy Zabrze
16. Afelt Nadia – Toruńska Akademia Tenisowa
17. Kołek Hanna – UKT Winner Kraków
18. Janusz Zofia – AZS Poznań
19. Dehmel Daria – Szczecińskie Centrum Prawobrzeże Szczecin
20. Markowska Lena – KS Górnik Bytom

III GRUPA (rocznik 2004-2007)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.200,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Sasko Wiktor – TMTC Piaseczno
2. Lange Mateusz – AZS Poznań
3. Kowal Mikołaj – AZS Poznań
4. Zaorski Leon – TUKS Leo Trąbki Małe
5. Hrynkiewicz Jakub – AG Tenis Chorzowska Radom
6. Czyrek Kacper – BKT Advantage Bielsko-Biała
7. Michałowski Tadeusz – BKT Advantage Bielsko-Biała
8. Januchowski Jakub – Fundacja KT Astra Książenice
9. Struski Igor – KS Tęcza Społem Kielce
10. Wieczorek Antoni – KS Górnik Bytom
11. Głowacka Maria – TS IDEA SPORT Toruń
12. Gniewkowska Oriana – Sopot Tenis Klub
13. Koprowska Hanna – KT GAT Gdańsk
14. Straszewska Barbara – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
15. Jędrzejak Oliwia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
16. Mańkowska Jagna – TS IDEA SPORT Toruń
17. Paszun Amelia – AZS Poznań
18. Kłys Natalia – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
19. Mitrzak Aleksandra – ITT Goplania Inowrocław
20. Wahl-Maniecka Kinga – KS Górnik Bytom
21. Zając Milena – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
22. Dzieło Marcel – KKT Wrocław
23. Szymkowiak Kacper – KKT Wrocław
24. Stankiewicz Patryk – AZS Poznań
25. Biedermann Mikołaj – KKS Włókniarz 1925 Kalisz
26. Barcik Nikodem – KS Górnik Bytom
27. Durska Emila – AZS Łódź
28. Orlińska Oliwia – KKT Wrocław
29. Witkowska Zuzanna – CKT Grodzisk Mazowiecki
30. Pieczyńska Sonia – WKS Grunwald Poznań


Kryteria kwalifikacji do Programu „Tenisowa Zima” w ramach projektu „Mały wielki Polak – nadzieje olimpijskie”

KLUCZ:
Rocznik 2010 (dziesięć lat) – zgłoszonych przez Metodyka – 10 osób
Rocznik 2009 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2008 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2007 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2006 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2005 – do 15 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Rocznik 2004 – do 10 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Decyzja ekspercka: Wieczorek A, Durska E, Barcik N

Uwaga: Program dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy nie otrzymali dofinansowania z Programu „Tenisowa Zima” dla młodzieżowych kadr narodowych.
Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
I GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Plenkiewicz Hubert – Stow. AG Tenis Chorzowska Radom
2. Błuś Aleksander – PT Olimpia Poznań
3. Litwic Tymon – STT Fakro Nowy Sącz
4. Sadzik Jan – KT Błonia Kraków
5. Tryjański Jakub – KT Błonia Kraków
6. Chłodnicki Jan – KS Górnik Bytom
7. Tejerina Ignacio – Kostrzyński Klub Tenisowy
8. Stańczyk Juliusz – STT Fakro Nowy Sącz
9. Urbański Jan – Fundacja KT Astra Książenice
10. Skrzyński Jan – KS Nadwiślan Kraków
11. Fletcher Vincent – Fundacja KT Astra Książenice
12. Kwiatkowski Maksymilian – WTS DeSki Warszawa
13. Kuszel Oliwia – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Pawelska Maja – Klub Sportowy Zabrze
15. Dróżdż Oliwia – Sopot Tennis Klub
16. Biełus Zofia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
17. Husar Sara – UKS Beskidy Ustroń
18. Wawrzkiewicz Inka – Sopot Tennis Klub
19. Odrobina Aniela – MKT Łódź
20. Skorupska Anna – PT Olimpia Poznań
21. Sybicka Oliwia – MKT Stalowa Wola
22. Kostecka Barbara – UKT Winner Kraków
23. Zemła Grzegorz - Fundacja Tennis Pro Piaseczno
24. Migdalski Mikołaj – BKT Advantage Bielsko-Biała
25. Kokot Bruno – KS KT Szczawno Zdrój
26. Andrzejczak Marcin – TUKS LEO Trąbki Małe
27. Tomasiak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
28. Lewandowski Dawid – KS KT Szczawno-Zdrój
29. Ważny Alan – KS Czarni Rzeszów
30. Mitoń Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
31. Kluczyński Jan – KS KT Szczawno-Zdrój
32. Downar Jan – KT GAT Gdańsk
33. Kosiński Filip – KS KT Szczawno-Zdrój
34. Mackiewicz Martyna – KT GAT Gdańsk
35. Stankiewicz Monika – KT GAT Gdańsk
36. Gołda Karolina – AT MASTERS Radom
37. Stypuła Laura – CKT Grodzisk Mazowiecki
38. Ciesielczyk Amelia – UKS RP SPORT Olsztyn
39. Podhajecka Dominika – Górzycki KT Smecz Górzyce
40. Kostka Natalia – BKT Advantage Bielsko-Biała
41. Kulbiej Nadia – Fundacja Szczecinski Klub Tenisowy Promasters
42. Czajka Antonina – PT Olimpia Poznań
43. Nadajewska Marta – BKT Advantage Bielsko-Biała
44. Wojtaszczyk Maria – KT Start Łódź
45. Nieradzik Maja – Klub Tenisowy Zabrze
46. Zgoła Goran – AZS Poznań
47. Grzegorzewski Oskar – BKT Advantage Bielsko-Biała
48. Kubalka Igor – MKS Andrychów
49. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – PR-S FairPlayce Poznań
50. Piekarz Damian – KT Warszawianka Warszawa
51. Pawelski Martyna – KS Górnik Bytom
52. Matuszewski Gabriel – CKT Grodzisk Mazowiecki
53. Zgoła Borys – AZS Poznań
54. Kusiewicz Piotr - niezrzeszony
55. Taczała Dawid – PR-S FairPlayce Poznań
56. Kos Maciej – KT GAT Gdańsk
57. Koralnik Laura – WKT Mera Warszawa
58. Jodłowska Justyna – BKT Advantage Bielsko-Biała
59. Górska Daria – PT Olimpia Poznań
60. Telzyńska Hanna – Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa
61. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom
62. Rowińska Malwina – niezrzeszona
63. Bednarz Zuzanna – KS Czarni Rzeszów
64. Bozova Anastasya – AZS Łódź
65. Bojarski Alan – Klub Miedzeszyn Warszawa
66. Tomański Karol – Stow. Mario Trnovsky Tennis Club
67. Bartusek Karolina – KS Górnik Bytom
68. Frankowska Zuzanna – AZS Łódź


II GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 4.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 11.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Ewald Weronika – KT GAT Gdańsk
2. Berkieta Tomasz – KT Warszawianka Warszawa
3. Jędrzejczak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
4. Lorens Mikołaj – KS Górnik Bytom
5. Kielan Szymon – Pabianicki Klub Tenisowy
6. Szajrych Jasza – WKS Grunwald Poznań
7. Pieczonka Filip – KT GAT Gdańsk
8. Pawlak Piotr – WKT Mera Warszawa
9. Politowicz Marcel – AZS Poznań
10. Orlikowski Aleksander – MKT Łódź
11. Kamrowski Marcel – Sopot Tenis Klub
12. Stokowski Patryk – WKT Mera Warszawa
13. Wierzbowska Aleksandra – KKS Olsza Kraków
14. Duhl Laura – BKT Advantage Bielsko-Biała
15. Wygonowska Pola – UKS RP SPORT Olsztyn
16. Niewiadomska Patrycja – BKT Advantage Bielsko-Biała
17. Formella Alicja – SKT Centrum Bydgoszcz
18. Gruszczyńska Rozalia – KS Górnik Bytom
19. Kubacha Zuzanna – AT Angelique Kerber Puszczykowo
20. Świerczyńska Magdalena – KKS Olsza Kraków
21. Lipiec Xenia – Kędzierzyński Klub Tenisowy
22. Pawlikowska Zuzanna – PT Olimpia Poznań
23. Pieczkowski Olaf - UKS RP SPORT Olsztyn

Partner - MKDNiS

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor PZT, Mecenas 100-lecia PZT

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Wydarzenia 95. NMP

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.