Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI

Halowe Mistrzostwa Polski U14: Wyniki

Na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików (U14).
W zawodach rywalizowali tenisiści urodzeni w roku 2006 i młodsi. Najwyżej rozstawieni zostali: Monika Stankiewicz, Maria Głowacka, Jakub Jędrzejczak i Mikołaj Migdalski.

SINGIEL DZIEWCZĄT
Pierwsza runda: (1) Stankiewicz – Helińska 6:2, 6:1; Kostka – Strzyżewska 7:6 (3), 6:4; Mańkowska – Dobija 6:0, 5:7, 7:5; (6) Gniewkowska – Jędrzejak 6:1, 6:3; (3) Ciesielczyk – Kasprzak 6:1, 6:0; Strzelecka – Hałat 5:7, 6:0, 7:5; Mitrzak – Kulczycka 6:2, 6:3; (7) Podhajecka – Śrutwa 6:4, 6:2; (8) Gołda – Palus 6:0, 6:1; Koprowska – Koczocik 6:4, 7:5; Wahl-Maniecka – A. Głowacka 6:2, 6:4; (4) Mackiewicz – Drozd 6:1, 6:1; (5) Stypuła – Kulbiej 6:2, 6:1; Straszewska – Frątczak 6:1, 6:2; Czajka – Wojtaszczyk 6:3, 7:6 (3); (2) M. Głowacka – Baniak 7:5, 3:6, 7:5.
Druga runda: Stankiewicz – Kostka 6:2, 6:0; Gniewkowska – Mańkowska 6:4, 6:4; Ciesielczyk – Strzelecka 6:2, 6:0; Podhajecka – Mitrzak 6:3, 6:1; Gołda – Koprowska 6:2, 6:2; Mackiewicz – Wahl-Maniecka 6:3, 6:3; Stypuła – Straszewska 6:3, 6:0; M. Głowacka – Czajka 6:2, 6:1.
Ćwierćfinały: Stankiewicz – Gniewkowska 6:1, 6:0; Ciesielczyk – Podhajecka 6:3, 7:6 (3); Mackiewicz – Gołda 4:6, 6:4, 6:1; Stypuła – M. Głowacka 6:4, 6:2.
Półfinały: Stankiewicz – Ciesielczyk 7:6 (4), 6:4; Stypuła – Mackiewicz 6:3, 6:2.
Finał: Stankiewicz – Stypuła 7:6 (3), 6:0.

SINGIEL CHŁOPCÓW
Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 6:0, 6:1; A. Wieczorek – Makieła 6:3, 7:6 (5); Ważny – Kulpa 6:1, 6:2; (6) Berkieta – Nikołajuk 6:0, 6:1; (4) Kokot – Skupiński 6:0, 6:2; M. Kowal – Hnidets 6:1, 6:2; Zemła – Szczeciak 6:0, 6:0; (5) M. Andrzejczak – Zarębski 6:2, 6:1; (8) Lange – Kluczyński 3:6, 7:6 (3), 6:1; Mitoń – Czubak 4:6, 7:6 (1), 6:1; Garbacz – Spychalski 6:4, 6:1; (3) Tomasiak – Socha 6:2, 6:2; (7) Sasko – Czyrek 6:1, 6:2; Zyguła – Michałowski 6:3, 6:1; O. Wiśniewski – Czapracki 6:4, 6:3; (2) Migdalski – Januchowski 6:1, 6:1.
Druga runda: Jędrzejczak – A. Wieczorek 6:0, 6:0; Berkieta – Ważny 6:1, 6:1; Kokot – M. Kowal 3:6, 6:3, 6:2; M. Andrzejczak – Zemła 6:1, 6:4; Lange – Mitoń 6:4, 6:3; Tomasiak – Garbacz 6:4, 6:1; Sasko – Zyguła 6:0, 6:1; Migdalski – O. Wiśniewski 6:2, 6:0.
Ćwierćfinały: Berkieta – Jędrzejczak 6:4, 6:3; M. Andrzejczak – Kokot 6:4, 6:1; Tomasiak – Lange 7:5, 4:6, 6:2; Migdalski – Sasko 6:4, 6:1.
Półfinały: Berkieta – M. Andrzejczak 7:6 (4), 6:2; Migdalski – Tomasiak 6:1, 6:1.
Finał: Migdalski – Berkieta 7:5, 6:4.

DEBEL DZIEWCZĄT
Pierwsza runda: (1) M. Głowacka/Stankiewicz – bye; Jędrzejak/Strzelecka – Kulczycka/Wahl-Maniecka 6:1, 6:1; (3) Gniewkowska/Stypuła – Frątczak/Strzyżewska walkower; Koprowska/Straszewska – Hałat/Nieradzik 6:2, 6:4; Czajka/Helińska – Hurkacz/Palus 6:0, 6:2; Mitrzak/Wojtaszczyk – (4) Mańkowska/Podhajecka 3:6, 6:4, 10:6; Baniak/Kasprzak – Kostka/Śrutwa 6:1, 6:4; (2) Ciesielczyk/Mackiewicz – Gołda/Koczocik 6:3, 6:2.
Ćwierćfinały: M. Głowacka/Stankiewicz – Jędrzejak/Strzelecka 6:3, 6:3; Gniewkowska/Stypuła – Koprowska/Straszewska 3:6, 6:3, 11:9; Czajka/Helińska – Mitrzak/Wojtaszczyk 6:3, 3:6, 10:6; Ciesielczyk/Mackiewicz – Baniak/Kasprzak 6:1, 6:0.
Półfinały: Gniewkowska/Stypuła – M. Głowacka/Stankiewicz 6:4, 6:4; Ciesielczyk/Mackiewicz – Czajka/Helińska 6:0, 6:0.
Finał: Ciesielczyk/Mackiewicz – Gniewkowska/Stypuła 6:3, 4:6, 10:4.

DEBEL CHŁOPCÓW
Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak/Migdalski – Makieła/Skupiński 6:1, 6:1; Hrynkiewicz/Nikołajuk – Czubak/Socha 6:4, 2:6, 10:6; Kowal/Kwaśniewski – (4) Andrzejczak/Michałowski 3:6, 6:4, 10:5; Kosiński/Ważny – Kluczyński/Mitoń 6:1, 6:3; Sasko/Zarębski – Chorostin/Szczeciak 6:2, 6:1; (3) Kokot/Lange – Spychalski/Wieczorek 6:3, 6:0; Czyrek/Hnidets – Kulpa/O. Wiśniewski 7:6 (5), 6:1; (2) Berkieta/Tomasiak – Czapracki/Wygona 6:1, 6:2.
Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Hrynkiewicz/Nikołajuk 6:2, 6:0; Kowal/Kwaśniewski – Kosiński/Ważny 6:2, 6:4; Sasko/Zarębski – Kokot/Lange 6:4, 6:3; Berkieta/Tomasiak – Czyrek/Hnidets 6:1, 6:3.
Półfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Kowal/Kwaśniewski 6:1, 6:7 (6), 10:3; Berkieta/Tomasiak – Sasko/Zarębski 6:1, 6:2.
Finał: Jędrzejczak/Migdalski – Berkieta/Tomasiak 6:2, 6:1.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT
Pierwsza runda: (1) P. Aleksandrowicz – bye; (16) Hałat – Chmielewska 6:1, 6:0; (2) Nieradzik – bye; (9) Drozd – Cimek 6:0, 6:0; (3) Owcarz – bye; (11) Mitrzak – Piech 6:1, 6:1; (4) Dobija – bye; (13) Klimas – Kawalec 7:5, 6:3; (5) A. Głowacka – bye; (12) Juszczyk – Belica 6:1, 6:1; (6) Kulbiej – bye; (15) Niemiec – Z. Bednarz 6:1, 6:4; (7) N. Hurkacz – Maciaszek 6:4, 6:2; (10) Wahl-Maniecka – Stachowicz 6:0, 6:0; (8) Palus – Mrzygłód 5:7, 6:2, 6:3; (14) Leśnodorska – Zdrojewska 6:4, 6:3.
Druga runda: Hałat – P. Aleksandrowicz 6:3, 6:0; Drozd – Nieradzik 6:3, 6:4; Mitrzak – Owcarz 6:2, 6:1; Dobija – Klimas 6:3, 6:3; A. Głowacka – Juszczyk 6:4, 0:6, 6:1; Kulbiej – Niemiec 6:2, 6:0; Wahl-Maniecka – N. Hurkacz 1:6, 6:3, 6:3; Palus – Leśnodorska 6:4, 6:2.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW
Pierwsza runda: (1) Nikołajuk – bye; (16) Wygona – Guziński 6:1, 6:0; (2) Mitoń – bye; Machocki – (14) Małecki 6:4, 7:6 (6); (3) Zyguła – F. Kosiński 7:5, 6:1; Knitter – (10) Lang 7:6 (2), 7:5; (4) Szczeciak – Ostaszkiewicz 6:2, 7:6 (4); (11) Ćwiek – Dołaszyński 6:3, 4:1 i krecz Kuby; (5) Chorostin – Marciniak 6:2, 6:3; (9) Januchowski – Nyk 6:4, 6:2; (6) Spychalski – Czyrek 6:1, 6:2; (12) Zelek – Biczyk 6:0, 6:1; (7) Załoga – P. Wiśniewski 6:2, 2:6, 6:1; (15) Skupiński – Lipczyński 6:2, 6:0; (8) Hrynkiewicz – Kędzia 6:1, 6:0; (13) Kluczyński – Gawlik 6:2, 6:1.
Druga runda: Nikołajuk – Wygona 7:5, 6:4; Mitoń – Machocki 6:0, 6:0; Zyguła – Knitter 6:1, 7:6 (2); Szczeciak – Ćwiek 6:2, 7:5; Januchowski – Chorostin 4:6, 6:4, 6:2; Spychalski – Zelek 6:4, 6:0; Skupiński – Załoga 6:3, 6:4; Kluczyński – Hrynkiewicz 7:5, 6:1.

źródło: polski-tenis.pl

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.