Znajdujesz się: HISTORIA > TURNIEJE INDYWIDUALNE > MEDALE POLAKÓW W MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Europy

 

rok

 

zawodnik

miejsce

Juniorzy / U18

1984

Ostenda BEL

Renata Wojtkiewicz / Monika Waniek

III podw.

1985

Blois FRA

Wojciech Jamroz / Wojciech Kowalski

III podw.

1992

Berlin GER

Adam Skrzypczak

II poj.

1995

Klosters SUI

Aleksandra Olsza

II poj.

1995

Klosters SUI

Magdalena Grzybowska / Aleksandra Olsza

II podw.

1997

Klosters SUI

Filip Anioła / Jakub Iłowski

II podw.

2003

Klosters SUI

Piotr Banaś / Jakub Nijaki

III podw.

2013

Klosters SUI

Kamil Majchrzak

III poj.

2016

Klosters SUI

Piotr Matuszewski / Kacper Żuk

I podw.

2017

Klosters SUI

Daria Kuczer

III poj.

2017

Klosters SUI

Anna Hertel / Daria Kuczer

III podw.

2018

Klosters SUI

Maja Chwalińska

II poj.

2018

Klosters SUI

Maja Chwalińska / Weronika Falkowska

III podw.

Kadeci / U16

1990

Zagrzeb YUG

Adam Skrzypczak

III poj.

1991

L’Hospitalet ESP

Karolina Bułat / Katarzyna Malec

II podw.

1992

Berlin GER

Aleksandra Olsza / Sylwia Rynarzewska

II podw.

2003

Wiedeń AUT

Mateusz Kowalczyk / Grzegorz Panfil

I podw.

2003

Eeklo BEL

Magdalena Kiszczyńska / Marta Leśniak

III podw.

2004

Orbetello ITA

Grzegorz Panfil

II poj.

2004

Eeklo BEL

Magdalena Kiszczyńska / Agnieszka Radwańska

I podw.

2006

Chieti ITA

Katarzyna Piter

II poj.

2008

Moskwa RUS

Paula Kania / Magda Linette

I podw.

2013

Moskwa RUS

Magdalena Fręch / Oliwia Szymczuch

III podw.

2015

Moskwa RUS

Konrad Fryze / Kacper Żuk

I podw.

2016

Moskwa RUS

Iga Świątek

II poj.

2016

Moskwa RUS

Maja Chwalińska / Iga Świątek

I podw.

2017

Moskwa RUS

Maja Chwalińska

I poj.

Młodzicy / U14

1994

Genewa ITA

Filip Anioła / Jakub Iłowski

I podw.

2002

Vichy FRA

Magdalena Kiszczyńska / Marta Leśniak

I podw.

2003

Vichy FRA

Piotr Styczyński / Mateusz Szmigiel

II podw.

2004

Vichy FRA

Urszula Radwańska / Barbara Sobaszkiewicz

II podw.

2005

Ostrawa CZE

Justyna Jegiołka / Katarzyna Piter

III podw.

2010

Pilzno CZE

Phillip Gresk / Kamil Majchrzak

I podw.

2013

Pilzno CZE

Michał Sikorski / Kacper Żuk

III podw.

2015

Prościejów CZE

Iga Świątek

I poj.

2015

Prościejów CZE

Maja Chwalińska / Iga Świątek

I podw.

2018

Most CZE

Olaf Pieczkowski / Filip Pieczonka

III podw.

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.