Znajdujesz się: ZAWODNICY > DZIKIE KARTY - KOMUNIKATY
DZIKIE KARTY - ITF J4 - Grand Prix Wojciecha Fibaka 2020, Sobota, 21-28.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF J4 Grand Prix Wojciecha Fibaka 2020 rozgrywanego w dn.: 23-27.09.2020 w Sobocie k/Poznania.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Szymkowiak Kacper - PZT
2. Berkieta Tomasz - PZT
3. Zgoła Goran - Organizator
4. Rytelewski Zachariasz - Organizator

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika - PZT - potwierdzone.
2. Górska Daria - PZT - potwierdzone.
3. Pawlikowska Zuzanna - PZT
4. Pieczyńska Sonia - Organizator


Turniej eliminacyjny dziewcząt:

1. Jodłowska Justyna - Organizator
2. Krajmer Karolina - Organizator
3. Łężniak Natalia - Organizator
4. Straszewska Barbara - Organizator
5. Caruk Marika - (wg listy oczekujących)
6. Langiewicz Pola - (wg listy oczekujących)


Turniej eliminacyjny chłopców:

1. Roś Bartłomiej - PZT
2. Siekanowicz Piotr - PZT
3. Gogulski Jakub - Organizator
4. Lange Mateusz - Organizator
5. Biedermann Mikołaj
6. Bojarski Jakub - (wg listy oczekujących)


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.

Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja dn.: 17.09.2020r.


DZIKIE KARTY - OTK U12 - grupowo-pucharowy - IX Memoriał Jerzego Szmajdzińskiego, Złotoryja, 19-21.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U-12 IX Memoriał Jerzego Szmajdzińskiego, Złotoryja rozgrywanego w dn.: 19-21.09.2020 w Złotoryi.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Biernacki Jacek.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. "WC" do dyspozycji Organizatora.


Aktualizacja dn.: 16.09.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - grupowo-pucharowy, Olsztyn,19-21.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK MŁODZIKÓW ch/dz grupowo-pucharowy Olsztyn rozgrywanego w dn.: 19-21.09.2020 w Olsztynie.

Aktualizacja 16.09.2020
DZIKIE KARTY - TEU14 cat.2 - Olimpijski Cup, Wrocław, 14-20.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego TE 2 U14 "Olimpijski Cup 2020" rozgrywanego w dn.: 14-20.09.2020 we Wrocławiu.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Kluczyński Jan.


Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Wojtaszczyk Maria.


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie
późniejszym.


Aktualizacja dn.: 11.09.2020r.
DZIKIE KARTY - ITF J5 - Szczawno Zdrój, 14-20.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego ITF J5 "SO'20 INVEST PARK CUP" rozgrywanego w dn.: 14-20.09.2020 w Szczawnie Zdroju.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk
2. Dzieło Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika
2. Pawlikowska Zuzanna

Turniej eliminacyjny dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Turniej eliminacyjny chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym


Aktualizacja dn.: 08.09.2020
DZIKIE KARTY - ITF J2 - Bytom, 07-13.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego w grze podwójnej ITF J2 "Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Śląska" rozgrywanego w dn.: 09-13.09.2020 w Bytomiu.

Przyznane "Dzikie karty":

Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Pieczkowski Olaf
2. Pawelski Martyn

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Ewald Weronika
2. Bergler Oliwia


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk


Gra podwójna chłopców:

1. Roś Bartłomiej / Dzieło Marcel


Gra podwójna dziewcząt:

1. Ewald Weronika / Bozova Anastasia


Aktualizacja dn.: 08.09.2020
DZIKIE KARTY - ITF J5 "ITF KOłOBRZEG CUP 2020" - Kołobrzeg, 31.08-6.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF J5 "ITF KOłOBRZEG CUP 2020" rozgrywanego w dn.: 31.08-06.09.2020 w Kołobrzegu.


Przyznane "Dzikie karty":


Turniej główny - gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk.
2. Zgoła Goran.

Turniej główny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Górska Daria.
2. Popławska Kamila.


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza chłopców:

1. Stankiewicz Patryk.

Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza dziewcząt:

1. Telżyńska Hanna.


Gra podwójna chłopców:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.


Gra podwójna dziewcząt:

1. Decyzje o przyznaniu "WC" będą podjęte i opublikowane w terminie późniejszym.




Aktualizacja dn.: 26.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM grupowo-pucharowy - Bytom, 2-4.09.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK K+M grupowo pucharowy rozgrywanego w dn.: 02-04.09.2020 w Bytomiu.


Aktualizacja dn.: 25.08.2020r.
DZIKIE KARTY - ITF M25 "Talex Open" - Poznań, 24-30.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego i eliminacyjnego ITF M25 "Talex Open" rozgrywanego w dn.: 24-30.08.2020 w Poznaniu:


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Dembek Michał.
2. Marek Wojciech.


Turniej eliminacyjny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks.
2. Lorens Mikołaj.


Gra podwójna mężczyzn:

1. Marek Wojciech / Lorens Mikołaj.


Aktualizacja dn.: 21.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Pipelife Arka Cup 2020 U 12, Gdynia, 23-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Pipelife Arka Cup 2020 U 12 rozgrywanego w dn.: 23-25.08.2020 w Gdyni.

Aktualizacja, dn.: 20.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK SS JUNIORÓW START ŁÓDŹ - Łódź, 22-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - OTK SS JUNIORÓW START ŁÓDŹ rozgrywanego w dn.: 22-25.08.2020 w Łodzi.

Aktualizacja, dn.: 20.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Poznań, 20-25.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 20-25.08.2020 w Poznaniu.

Przyznane Dzikie Karty:


Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

Marek Wojciech - (rezygnacja z "WC").
1. Kaśnikowski Maks.
2. Lorens Mikołaj.
3. Wiśniewski Dawid.
4. Pawlak Piotr.
5. Orlikowski Aleksander.
6. Kos Maciej.

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Wygonowska Pola.
2. Kubacha Zuzanna.
3. Formella Alicja.
4. Sosnowska Adrianna.
5. Olianovskaia Valeria
6. Informacje o "WC" będą podane w terminie późniejszym.



Gra podwójna kobiet

1. Informacje o "WC" do gry podwójnej będą podane w terminie późniejszym.


Gra podwójna mężczyzn:

1. Kaśnikowski Maks / Lorens Mikołaj.


Aktualizacja dn.: 19.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej - Grodzisk Maz., 20-23.08.2020
ukryj
Dzień dobry,

Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej rozgrywanego w dn.: 20-23.08.2020 w Grodzisku Mazowieckim.

Aktualizacja, dn.: 14.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 - Szczecin, 19-22.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK16 - Szczecin Cup 2020 rozgrywanego w dn.: 19-22.08.2020 w Szczecinie.

Aktualizacja, dn.: 14.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Kostrzyń Wielkopolski, 15-17.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów rozgrywanego w dn.: 15-17.08.2020 w Kostrzynie Wielkopolskim.


Aktualizacja, dn.: 12.08.2020r.

DZIKIE KARTY - OTK U14 - XIX OTK im.Wiesława Gąsiorka 2020 - POZNAŃ, 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK 14 - XIX OTK im.Wiesława Gąsiorka 2020 rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Poznaniu.


Aktualizacja, dn.: 11.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogóln. rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Tomasiak Jakub.


Aktualizacja, dn.: 11.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Bydgoszcz, 15-18.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 15-18.08.2020 w Bydgoszczy:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks
2. Lorens Mikołaj
3. Pawlak Piotr
4. Pieczkowski Olaf
5. Pawelski Martyn
6. Kamrowski Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Ewald Weronika
2. Kubacha Zuzanna
Lipiec Xenia (rezygnacja z WC)
3. Wygonowska Pola
4. Olianovskaia Valeria
5. Świerczyńska Magdalena
6. Bozova Anastasia


Gra podwójna mężczyzn

1. Kaśnikowski Maks / Lorens Mikołaj


Gra podwójna kobiet

1. Formella Alicja/ Gruszczyńska Rozalia



Aktualizacja dn.: 12.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - OTK - Memoriał Ernesta Wittmanna - Kraków, 14-17.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje do dyspozycji Organizatora pozostające w naszej gestii "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK 14 - OTK - Memoriał Ernesta Wittmanna rozgrywanego w dn.: 14-17.08.2020 w Krakowie.


Aktualizacja, dn.: 12.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM - POBIEDZISKA, 10-12.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny K i M rozgrywanego w dn.: 10-12.08.2020 w Pobiedziskach.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Berkieta Tomasz.


Aktualizacja, dn.: 07.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - VIII OTK Skrzatów o Puchar Henryka Dondajewskiego - Gdańsk, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że leżące w jego gestii "Dzikie karty" do turnieju OTK U12 - VIII OTK Skrzatów o Puchar Henryka Dondajewskiego rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Gdańsku oddaje Organizatorowi do dyspozycji.

Aktualizacja z dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Super Seria - SOBOTA CUP - Sobota, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U16 Super Seria - SOBOTA CUP rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Sobocie k/Poznania.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kokot Bruno.


Aktualizacja dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK SS - IV OTK U14 o Puchar Braci T. i W. Nowickich - Łódź, 08-11.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK SS - IV OTK U14 o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanego w dn.: 08-11.08.2020 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Plenkiewicz Hubert

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Biełus Zosia


Aktualizacja dn.: 05.08.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U12 - grupowo-pucharowy - chłopcy, Łomża, 31.07-2.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że oddaje Organizatorowi lezące w jego gestii "Dzikie karty" do turnieju OTK U12 - OTK w grupach- chłopcy- JBB Nadzieja Cup rozgrywanego w dn.: 31.07-02.08.2020 w Łomży.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - grupowo-pucharowy, Olsztyn, 1-3.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 dz/chł grupowo-pucharowy w Olsztynie rozgrywanego w dn.: 01-03.08.2020 w Olsztynie.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Stańczyk Juliusz.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Husar Sara.



Aktualizacja dn.: 29.08.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Łodź, 29.07-1.08.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 29.07-1.08.2020 w Łodzi:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kamrowski Marcel
Szajrych Jasza - wycofanie z turnieju
2. Pieczonka Filip
Bojarski Alan - bezpośredni awans do MB
3. Orlikowski Aleksander
4. Kielan Szymon
5. Walków Szymon
6. Politowicz Marcel

Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Świerczyńska Magdalena
2. Sosnowska Adrianna
3. Rutkowska Wiktoria
4. Wygonowska Pola
5. Bozova Anastasia
6. Lipiec Xenia

Aktualizacja dn.: 27.07.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Grodzisk Mazowiecki, 24-28.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 24-28.07.2020 w Grodzisku Mazowieckim:

Turniej główny - gra pojedyncza mężczyzn

1. Kaśnikowski Maksymilin
2. Szajrych Jasza
3. Kielan Szymon
4. Zieliński Jan
5. Orlikowski Aleksander
6. Wiśniewski Dawid


Turniej główny - gra pojedyncza kobiet

1. Niewiadomska Patrycja
Świerczyńska Magdalena - odwołała się z turnieju
2. Sosnowska Adrianna
3. Rutkowska Wiktoria
Jaśkiewicz Karolina - bezpośrednia kwalifikacja do MD
4. Górska Daria
Wysoczańska Katarzyna - bezpośrednia kwalifikacja do MD
5. Frankowska Zuzanna
6. Lipiec Xenia

Aktualizacja dn.: 23.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK KiM - POBIEDZISKA, 21-23.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK K i M rozgrywanego w dn.: 21-23.07.2020 w Pobiedziskach.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Kamrowski Marcel - (rezygnacja z "WC")
2. Kielan Szymon - przyznana "WC"


Gra pojedyncza kobiet:

1. Lipiec Xenia.


Aktualizacja dn.: 18.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Memoriał Braci Korneluków - SOPOT, 18-21.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U14 memoriał Braci Korneluków rozgrywanego w dn.: 18-21.07.2020 w Sopocie.



Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Sańczuk Jakub.


Aktualizacja dn.: 16.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - PSZCZYNA, 18-21.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK Kadeci - Śląskie Centrum Tenisa rozgrywanego w dn.: 18-21.07.2020 w Pszczynie.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kokot Bruno (WC - PZT).



Aktualizacja dn.: 16.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich - MKT Łódź, 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kułakowski Mateusz.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Durska Emilia.


"Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.: 10.07.2020r.
DZIKIE KARTY - 94. NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN - BYTOM, 13 - 19.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 13-19.07.2020 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza kobiet (Turniej główny)

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Bartusek Karolina
3. Duhl Laura


Gra pojedyncza kobiet (Turniej eliminacyjny)


1. Frankowska Zuzanna
2. Świerczyńska Magdalena
3. Czarnik Paulina


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej główny)

1. Kaśnikowski Maksymilian
2. Lorens Mikołaj
3. Orlikowski Aleksander


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej eliminacyjny)

1. Szajrych Jasza
2. Pieczkowski Olaf
3. Pawelski Martyn

"Dzikie Karty" do gier podwójnych będą przyznane i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja na dN.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Królikowski Kacper.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kokocha Roksana.



Aktualizacja dn.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Wrocław, 6-10.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 06-10.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza kobiet:

1. Kania Paula
2. Gruszczyńska Rozalia
3. Duhl Laura
4. Lipiec Xenia
5. Świerczyńska Magdalena
6. Szczepańska Zuzanna


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Walków Szymon
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Wiśniewski Dawid
4. Szajrych Jasza
5. Kamrowski Marcel
6. Orlikowski Aleksander


Gra podwójna kobiet:

1. Gruszczyńska Rozalia / Buczyńska Aleksandra


Gra podwójna mężczyzn:

1. Majchrzak Kamil / Gajewski Kamil



Aktualizacja dn.:03.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U14 - GDAŃSK, 05 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - Mistrzostwa Polski Młodzików rozgrywanego w dn.: 05-11.07.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza chłopców turniej główny:

1. Zemła Grzegorz
2. Lewandowski Dawid
3. Hrynkiewicz Jakub

Gra pojedyncza chłopców turniej eliminacyjny:

1. Kowalik Piotr
2. Grott Maximilian
3. Dójczyński Marcin

Gra pojedyncza dziewcząt turniej główny:

1. Mitrzak Aleksandra
2. Kulbiej Nadia
3. Śrutwa Martyna

Gra pojedyncza dziewcząt turniej eliminacyjny:

1. Mrzygłód Aleksandra - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
2. Rybarkiewicz Melania - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
3. Chmielewska Wiktoria - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach

następna WC w eliminacjach:

1. Centkowska Pola


Aktualizacja dn.:02.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U12 - SZCZECIN, 04 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U12 rozgrywanego w dn.: 04-11.07.2020 w Szczecinie:


Przyznane "Dzikie Karty" do turnieju głównego:


Gra pojedyncza chłopców:

1. Burbo Goran (2008)
2. Łukaszewicz Antoni (2008)
3. Mossakowski Natan (2008)

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kliber Katarzyna (2008)
2. Piotrowska Iga (2008)
3. Knapik Emilia Lu (2009)


Pozostające w dyspozycji "Dzikie Karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - POBIEDZISKA, 5-8.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 05-08.07.2020 w Pobiedziskach:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk

Dziewczęta:

1. Górska Daria



Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK KiM - Zabrze, 2-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM - Ogólnopolski Turniej Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 02-04.07.2020 w Zabrzu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza Kobiet:

1. Frankowska Zuzanna.


Aktualizacja dn.:29.06.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U18 - WROCŁAW, 28.06-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U18 (2002-2003) rozgrywanego w dn.: 28.06-04.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców - turniej główny:

1. Pawelski Martyn
2. Kos Maciej.
3. Kończał Mikołaj.

Gra pojedyncza chłopców - turniej eliminacyjny:

1. Grygołowicz Maks.
2. Daszczuk Igor.

Gra pojedyncza dziewcząt - turniej główny:

1. Maciejewska Klara.
2. Gustowska Karina.
3. Bartusek Karolina.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Gdańsk, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia.

Gra pojedyncza chłopców:

1. Bieliński Wiktor.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Bielsko-Biała, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U12 - BKT Advantage Cup rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Bielsku Białej:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Hnidets Anastasiia.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. GRODZISK MAZOWIECKI, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Grodzisku Mazowieckim:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Matusiak Krzysztof.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Konarska Agata.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - SZCZECINEK, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Kadetów rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Szczecinku:


Gra pojedyncza chłopców

1. Królikowski Kacper


Aktualizacja: 20.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - WROCŁAW, 25-28.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 25-28.06.2020 we Wrocławiu


Gra pojedyncza chłopców

1. Pawelski Martyn

Gra pojedyncza dziewcząt

1. Orlińska Oliwia


Aktualizacja: 22.06.2020
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - SZCZECIN, 21-24.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 21-24.06.2020 w Szczecinie:

Gra pojedyncza kobiet

1. Kania Paula
2. Niewiadomska Patrycja
3. Gruszczyńska Rozalia
4. Kubacha Zuzanna
5. Formella Alicja


Gra podwójna kobiet

1. Anastasiya Shoshyna / Paula Kania


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Walków Szymon
2. Matuszewski Piotr
3. Pieczkowski Olaf
4. Wetoszka Krzysztof
5. Kielan Szymon


Gra podwójna mężczyzn

1. Szymon Kielan / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 18.06.2020


DZIKIE KARTY - OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open - ŻYWIEC, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Żywcu.


Gra pojedyncza chłopców

1. Tomasz Berkieta.

Gra pojedyncza dziewcząt

Zgłoszeń brak.


aktualizacja 15.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - Puchar Warty 2020 - POZNAŃ, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - Puchar Warty 2020 rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Poznaniu.


Gra pojedyncza Dziewcząt

1. Zuzanna Frankowska.


Gra pojedyncza chłopców

1. Martyn Pawelski.


aktualizacja 15.06.2020

DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - GDAŃSK, 17-21.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 17-20.06.2020 w Gdańsku:

Gra pojedyncza kobiet

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Kania Paula
3. Kubacha Zuzanna
4. Wierzbowska Aleksandra
5. Rutkowska Wiktoria
6. Ewald Weronika

Gra podwójna kobiet

1. Kubacha Zuzanna / Gruszczyńska Rozalia


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Pawlak Piotr
4. Matuszewski Piotr
5. Kos Maciej
6. Pieczonka Filip


Gra podwójna mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 12.06.2020

Polski Związek Tenisowy

Partner - Ministerstwo Sportu

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Partner generalny - stanX

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalny Partner - Seiko

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Partner Technologiczny

Oficjalny Partner Programu TnW

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Wilson

Partner Medyczny - Rehasport

Partner Generalny - Regent

Partner Techniczny

Partnerzy i Sponsorzy - Babolat

Partner - Broyx

Partner Marketingowy - Falubaz

Partner - tenis4u.pl

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner - Kubota

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.