Znajdujesz się: ZAWODNICY > DZIKIE KARTY - KOMUNIKATY
DZIKIE KARTY - OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich - MKT Łódź, 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U18 - IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Łodzi.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Kułakowski Mateusz.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Durska Emilia.


"Dzikie karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.: 10.07.2020r.
DZIKIE KARTY - 94. NARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN - BYTOM, 13 - 19.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - 94 Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 13-19.07.2020 w Bytomiu.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza kobiet (Turniej główny)

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Bartusek Karolina
3. Duhl Laura


Gra pojedyncza kobiet (Turniej eliminacyjny)


1. Frankowska Zuzanna
2. Świerczyńska Magdalena
3. Czarnik Paulina


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej główny)

1. Kaśnikowski Maksymilian
2. Lorens Mikołaj
3. Orlikowski Aleksander


Gra pojedyncza mężczyzn (Turniej eliminacyjny)

1. Szajrych Jasza
2. Pieczkowski Olaf
3. Pawelski Martyn

"Dzikie Karty" do gier podwójnych będą przyznane i opublikowane w terminie późniejszym.


Aktualizacja na dN.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego - Grodzisk Maz., 11-14.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U16 Puchar Tenisowego Liceum Ogólnokształcącego rozgrywanego w dn.: 11-14.07.2020 w Grodzisku Mazowieckim.


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Królikowski Kacper.


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kokocha Roksana.



Aktualizacja dn.: 08.07.2020r.
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - Wrocław, 6-10.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 06-10.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza kobiet:

1. Kania Paula
2. Gruszczyńska Rozalia
3. Duhl Laura
4. Lipiec Xenia
5. Świerczyńska Magdalena
6. Szczepańska Zuzanna


Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Walków Szymon
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Wiśniewski Dawid
4. Szajrych Jasza
5. Kamrowski Marcel
6. Orlikowski Aleksander


Gra podwójna kobiet:

1. Gruszczyńska Rozalia / Buczyńska Aleksandra


Gra podwójna mężczyzn:

1. Majchrzak Kamil / Gajewski Kamil



Aktualizacja dn.:03.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U14 - GDAŃSK, 05 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju MP - Mistrzostwa Polski Młodzików rozgrywanego w dn.: 05-11.07.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":

Gra pojedyncza chłopców turniej główny:

1. Zemła Grzegorz
2. Lewandowski Dawid
3. Hrynkiewicz Jakub

Gra pojedyncza chłopców turniej eliminacyjny:

1. Kowalik Piotr
2. Grott Maximilian
3. Dójczyński Marcin

Gra pojedyncza dziewcząt turniej główny:

1. Mitrzak Aleksandra
2. Kulbiej Nadia
3. Śrutwa Martyna

Gra pojedyncza dziewcząt turniej eliminacyjny:

1. Mrzygłód Aleksandra - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
2. Rybarkiewicz Melania - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach
3. Chmielewska Wiktoria - zawodniczka bezpośrednio zakwalifikowana w eliminacjach

następna WC w eliminacjach:

1. Centkowska Pola


Aktualizacja dn.:02.07.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U12 - SZCZECIN, 04 - 11.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U12 rozgrywanego w dn.: 04-11.07.2020 w Szczecinie:


Przyznane "Dzikie Karty" do turnieju głównego:


Gra pojedyncza chłopców:

1. Burbo Goran (2008)
2. Łukaszewicz Antoni (2008)
3. Mossakowski Natan (2008)

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kliber Katarzyna (2008)
2. Piotrowska Iga (2008)
3. Knapik Emilia Lu (2009)


Pozostające w dyspozycji "Dzikie Karty" do turnieju eliminacyjnego zostały przekazane Organizatorowi.


Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - POBIEDZISKA, 5-8.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 05-08.07.2020 w Pobiedziskach:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Lechno-Wasiutyński Fryderyk

Dziewczęta:

1. Górska Daria



Aktualizacja dn.:01.07.2020
DZIKIE KARTY - OTK KiM - Zabrze, 2-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM - Ogólnopolski Turniej Kobiet i Mężczyzn rozgrywanego w dn.: 02-04.07.2020 w Zabrzu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza Kobiet:

1. Frankowska Zuzanna.


Aktualizacja dn.:29.06.2020
DZIKIE KARTY - MISTRZOSTWA POLSKI U18 - WROCŁAW, 28.06-4.07.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego MP - Mistrzostwa Polski U18 (2002-2003) rozgrywanego w dn.: 28.06-04.07.2020 we Wrocławiu:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców - turniej główny:

1. Pawelski Martyn
2. Kos Maciej.
3. Kończał Mikołaj.

Gra pojedyncza chłopców - turniej eliminacyjny:

1. Grygołowicz Maks.
2. Daszczuk Igor.

Gra pojedyncza dziewcząt - turniej główny:

1. Maciejewska Klara.
2. Gustowska Karina.
3. Bartusek Karolina.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U14 - Gdańsk, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Gdańsku:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Kuszel Oliwia.

Gra pojedyncza chłopców:

1. Bieliński Wiktor.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 - Bielsko-Biała, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK U12 - BKT Advantage Cup rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Bielsku Białej:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Hnidets Anastasiia.


Aktualizacja dn.:25.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. GRODZISK MAZOWIECKI, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju głównego OTK - OTK U12 Puchar Tenisowej Szkoły Podst. rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Grodzisku Mazowieckim:


Przyznane "Dzikie Karty":


Gra pojedyncza chłopców:

1. Matusiak Krzysztof.

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Konarska Agata.


Aktualizacja dn.:24.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U16 - OTK - SZCZECINEK, 27 - 30.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Kadetów rozgrywanego w dn.: 27-30.06.2020 w Szczecinku:


Gra pojedyncza chłopców

1. Królikowski Kacper


Aktualizacja: 20.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - OTK - WROCŁAW, 25-28.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - OTK Juniorów rozgrywanego w dn.: 25-28.06.2020 we Wrocławiu


Gra pojedyncza chłopców

1. Pawelski Martyn

Gra pojedyncza dziewcząt

1. Orlińska Oliwia


Aktualizacja: 22.06.2020
DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - SZCZECIN, 21-24.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 21-24.06.2020 w Szczecinie:

Gra pojedyncza kobiet

1. Kania Paula
2. Niewiadomska Patrycja
3. Gruszczyńska Rozalia
4. Kubacha Zuzanna
5. Formella Alicja


Gra podwójna kobiet

1. Anastasiya Shoshyna / Paula Kania


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Walków Szymon
2. Matuszewski Piotr
3. Pieczkowski Olaf
4. Wetoszka Krzysztof
5. Kielan Szymon


Gra podwójna mężczyzn

1. Szymon Kielan / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 18.06.2020


DZIKIE KARTY - OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open - ŻYWIEC, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK U16 - Tenis Park Żywiec Open rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Żywcu.


Gra pojedyncza chłopców

1. Tomasz Berkieta.

Gra pojedyncza dziewcząt

Zgłoszeń brak.


aktualizacja 15.06.2020
DZIKIE KARTY - OTK U18 - Puchar Warty 2020 - POZNAŃ, 20-23.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK - Puchar Warty 2020 rozgrywanego w dn.: 20-23.06.2020 w Poznaniu.


Gra pojedyncza Dziewcząt

1. Zuzanna Frankowska.


Gra pojedyncza chłopców

1. Martyn Pawelski.


aktualizacja 15.06.2020

DZIKIE KARTY - LOTOS PZT POLISH TOUR - GDAŃSK, 17-21.06.2020
ukryj
Dział Sportu PZT informuje, że zostały przyznane następujące "Dzikie karty" do turnieju OTK KM LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski rozgrywanego w dn.: 17-20.06.2020 w Gdańsku:

Gra pojedyncza kobiet

1. Gruszczyńska Rozalia
2. Kania Paula
3. Kubacha Zuzanna
4. Wierzbowska Aleksandra
5. Rutkowska Wiktoria
6. Ewald Weronika

Gra podwójna kobiet

1. Kubacha Zuzanna / Gruszczyńska Rozalia


Gra pojedyncza mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander
2. Kaśnikowski Maksymilian
3. Pawlak Piotr
4. Matuszewski Piotr
5. Kos Maciej
6. Pieczonka Filip


Gra podwójna mężczyzn

1. Orlikowski Aleksander / Kaśnikowski Maksymilian


aktualizacja 12.06.2020

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.