Znajdujesz się: KONKURS KLUB ROKU > KLUB ROKU PRO
WYNIKI KONKURSU 2022
ukryj

Stan na 19.06.2022

Lp.

Kluby

Punkty

1

KS Górnik Bytom

176,5

2

BKT Advantage Bielsko-Biała

158

3

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

146,75

4

AZS  Poznań

109,75

5

Sopot Tenis Klub w Sopocie

63,5

6

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

60,75

7

Klub Tenisowy Błonia Kraków

49,25

8

Calisia Tennis Pro  Kalisz

46

9

Toruńska Akademia Tenisowa

43,25

10

Tenisowy GAT Gdańsk

43,25

11

UKT Winner Kraków

41,75

12

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

41,25

13

Stow. REDECO SIR Wrocław

39

14

Kostrzyński Klub Tenisowy

38,25

15

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

34,75

16

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

34,5

17

Park Tenisowy Olimpia Poznań

29,5

18

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

27,75

19

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

26,75

20

WKT Mera Warszawa

26

21

UKS Sport Klub Wrocław

25,75

22

Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów

25

23

KT Kubala  Ustroń

21,25

24

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

19,5

25

STT Fakro Nowy Sącz

17

26

AZS Łódź

16,25

27

Fundacja Hutnik Warszawa tenis

16

28

WKS Grunwald Poznań

14,25

29

KS AZS AWF Wrocław

14

30

UKS RP SPORT Olsztyn

13,25

31

KT Jakubowo-Olsztyn

12,5

32

Miejski Klub Tenisowy Łódź

12,25

33

Top Tennis Player

11,75

 

KT Break Warszawa

11,75

35

AT Angelique Kerber Puszczykowo

10,75

36

KT Avia Świdnik

10,5

 

Legia Tenis sp.z.o.o Warszawa

10,5

 

UKS Dwojka Zielona Góra

10,5

39

WSG Academy-Warsaw Sports Group

10

 

TS IDEA SPORT Toruń

10

 

Tenisova Michał Brzeszczak

10

 

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół

10

43

Zielonogórski Klub Tenisowy

9,5

44

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie

9,25

 

Wojnar Tennis Academy Kraków

9,25

46

KS Czarni Rzeszów

8,5

 

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

8,5

48

SKT Centrum Bydgoszcz

8,25

49

TUKS LEO  Trąbki małe

8

 

Akademia Tenisowa Masters Radom

8

 

Szczecineckie Towarzystwo Tenisa

8

 

Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

8

 

KS Grzegórzecki Kraków

8

54

MATCHPOINT Żyrardów

7,75

 

SKS Tenis Park Kołobrzeg

7,75

56

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

7,5

 

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

7,5

58

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

7

 

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

7

60

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

6,5

61

Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania

6,25

62

Klub na Kępie-Tenisowa Akademia Talentów

6

63

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

5,75

64

POZ BRUK Sobota

5

 

Leszno Tenis Klub

5

66

TT SCORE Elbląg

4,75

67

UKS Return Łomża

4,5

68

Fundacja Klub Sportowy Frajda

4,5

69

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

4,25

 

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

4,25

71

KS Nadwiślan Kraków

4

 

UKS Omega Smolec

4

73

Górzycki KT Smecz w Górzycy

3,5

 

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

3,5

 

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

3,5

 

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa

3,25

 

Klub Miedzeszyn Warszawa

3,25

 

Olimpijski Club Tennis and Sports

3,25

79

Cracovia Park Investment

3

 

Klub Tenisowy Arka Gdynia

3

81

UKT Go Run Tennis Lublin

2,5

 

Szkoła Tenisa Mikołaj Łuczak

2,5

 

KT Ginter  Warszawa

2,5

84

Klub Sportowy Efektowni.pl

2

 

Soldi Niepołomice

2

 

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

2

87

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

1,75

 

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

1,75

 

Fundacja Tennis Pro

1,75

 

Stowarzyszenie Tenisa Return Opoczno

1,75

91

WTS DeSki Warszawa

1,5

 

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

1,5

 

Klub Tenisowy Żary

1,5

 

Przytok Tennis Club

1,5

 

KS Promień Opalenica

1,5

 

Sanocki Klub Tenisowy Sanok

1,5

 

GKS Górnik Łęczna

1,5

 

MMKT Łęczyca

1,5

99

UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn

1

 

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

1

 

Fundacja Wschodnia Kielce

1

 

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

1

 

Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro"

1

 

Akademia Tenisowa K.Pyka Katowice

1

 

UKS Tenis24 Kraków

1

 

GANADOR Sport Warszawa

1

 

KS Warta Poznań

1

108

CTenisa Don Balon przy Warehouse Sport Marcin Plopa Gdańsk

0,75

109

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

0,5

110+

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

0

 

Kędzierzyński Klub Tenisowy

0

 

Warsaw Tennis Academy Warszawa

0

 

KP Sokół Rzeszów

0

 

Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź

0

 

KT Zabrze

0

 

WTS Orzeł Warszawa

0

 

Fabianowo Tenis

0

 

KS Start-Wisła Toruń

0

 

Winners ST J.Wolniak Łódź

0

 

KS Tęcza-Społem Kielce

0

 

Strefa Sportu Rzeszów

0

 

GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice

0

 

UKS ST NET Warszawa

0

 

KT Start Łódź

0

 

UKS Sportteam Warszawa

0

 

Fundacja Eurotenis Łódź

0

 

ATZ Tenispoint Warszawa przy Chives sport sc.

0

 

UKT Tenis PRO Koszalin

0

 

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków

0

 

MKS Andrychów

0

 

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

0

 

Kortowo Tennis Club Poznań

0

 

UKS GEM Częstochowa

0

 

ZTT KT Return Zamość

0

 

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

0

 

Zaliczono

HMP

-U12 BIELSKO

-U14 SOBOTA

-U16 TORUŃ

ATP CUP

AO i AO u18

DC Portugalia

BJK Cup

Roland Garros

MP u14 Pobiedziska

MMP u23 Poznań

DMP u12 A Bytom

DMP u12 A Sopot

DMP u12 B Bielsko

REGULAMIN KONKURSU KLUB ROKU PRO - EDYCJA 2022
pokaż
ukryj

CEL KONKURSU

Wyłonienie najlepszych klubów zajmujących się szkoleniem zawodników biorących udział we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

CZAS TRWANIA KONURSU

Konkurs „Klub Roku Pro” – IV edycja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2022.

UDZIAŁ

W konkursie mogą wziąć udział kluby, które posiadają licencję klubową PZT na rok 2022.

NAGRODY DLA KLUBÓW

1 miejsce

25.000 

2 miejsce

20.000 zł

3 miejsce

16.000 zł

4-5 miejsce

po 12.500 zł

6-10 miejsce

po 9.000 zł

11-16 miejsce

po 6.500 zł

17-24 miejsce

po 4.500 zł

Razem

206.000 zł

UWAGA: Powyższe kwoty mogą być wydatkowane zgodnie z zasadami określonymi przez Polski Związek Tenisowy.

PUNKTACJA

Część I: Rozgrywki drużynowe

PUCHAR DAVISA

Polska - Portugalia

singiel

debel

W

P

W

P

5

1,5

2,5*

1*

Powołanie do składu meczowego 1,5 pkt




Polska - Indonezja

singiel

debel

W

P

W

P

3,5

0,75

1,75*

0,5*

Powołanie do składu meczowego 0,75 pkt











* dla każdego zawodnika

FED CUP

Polska - Rumunia

singiel

debel*

W

P

W

P

7

2

3*

1*

Powołanie do składu meczowego 1,5 pkt








* dla każdego zawodnika

Uwaga: w przypadku kiedy gra podwójna jest meczem decydującym o wyniku spotkania: W – 4 pkt / P – 2 pkt


Mecze w finałach

– faza grupowa jak w tabeli powyżej

- w przypadku awansu do dalszej fazy rozgrywek finałowych: dodatkowo 1 pkt za wygranie meczu, 0,25 za mecz przegrany.

ATP CUP

Spotkania grupowe

Spotkania po wyjściu z grupy

Strefa medalowo

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

3 (I rakieta) / 2,5 (II rakieta)

1

2(gdy mecz decydujący)/1,5

0,5

4,5 (I rakieta) / 3,5 (II rakieta)

1

3(gdy mecz decydujący)/2

1

5 (I rakieta) / 4 (II rakieta)

1

3,5 (gdy mecz decydujący)/2,5

1

Powołanie - za każdego zawodnika  – 0,5 pkt

* dla każdego zawodnika

HDME/DME U12/U14/U16/U18

Eliminacje / Finały: I runda

Finały: spotkanie półfinałowe /

spotkanie o III m-ce

Finał: spotkanie finałowe

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

1,5

0,5

0,75

0,25

2

1

1

0,50

3

1

1,5

0,75

Powołanie - za każdego zawodnika jeden raz w roku  – 1 pkt

* dla każdego zawodnika/zawodniczki

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

miejsce

1

2

3

4

5-6

7-8

9

10

11-12

udział

U18,u16,u14,u12

24[22]

20[18]

16[15]

14[13]

11[10]

10[9]

9[8]

7[6]

5[4]

2,5[2]

Drużyna bez wypożyczeń

2

1,5

1,5

1

1

1

0,5

0,5

0,5

0,5

Dla klubu wypożyczającego

3

2

2

1,5

1,5

1,5

1

1

1

1

 Punkty w nawiasach: dla klubu w barwach którego [u12,14,16 i 18] wystąpi zawodnik zagraniczny.


Część II: turnieje indywidualne

TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA / ATP/WTA Masters / IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

elim

singiel

40

32

25

18

12

9

6

4

3-2-1

debel

24

18

13

9

6

4

2

   

mikst

15

11

8

5,5

3

2

1

   

Uwaga: Next Generation / WTA Elite Trophy - 80% z tabeli

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY – U14, U16, U18 / TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA JUNIORZY

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

Elim

poj

22

16

11

7,5

5

3

2

-

1

podw

10

7,5

5,5

4

2,5

1

     

Uwaga: ITF Masters / TE Masters / MIO / EYOF - 80% z tabeli


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

zajęte miejsce

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

K i M lato

singiel

9

7

6

4

2

1

debel

4,5

3.5

2,5

1,5

1

 

K i M hala, U23, U18,

U16, U14, U12 - lato

singiel

7

5

4

3

2

1

debel/mikst

3,5

2,5

2

1,25

0,75

 

U23, U18,

U16, U14, U12 - hala

singiel

5

4

3

2,5

2

1

debel

2,5

2

1,5

1

0,5

 

 




DODATKOWE PUNKTY ZA RANKING NA DZIEŃ 5.12.2022

ATP/WTA

 

1-3

4-16

17-64

65-128

129-256

257-400

401-600

singiel

30

22

16

11

7

4

2

debel

20

14

9

5

2

-

-

 




ITF/TE 

 

1-3

4-30

31-100

101-200

201-300

301-400

U18

15

10

6

3,5

2

1

U14

9

5,5

3

1

-

-

U16

6

3

1

-

-

-

 

 

 

WYNIKI KONKURSU 2021
pokaż
ukryj

 Stan na 06.12.2021

Lp.

Kluby

Punkty

1

BKT Advantage Bielsko-Biała

394,75

2

KS Górnik Bytom

362,50

3

AZS  Poznań

328,25

4

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

229,00

5

Miejski Klub Tenisowy Łódź

175,75

6

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

173,00

7

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

132,25

8

Tenisowy GAT Gdańsk

131,75

9

Stow. REDECCO SIR Wrocław

126,50

10

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój

101,75

11

AZS Łódź

99,75

12

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice 

93,75

13

UKT Winner Kraków

84,25

14

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

73,25

15

Park Tenisowy Olimpia Poznań

67,00

16

AT Angelique Kerber Puszczykowo

66,00

17

KS Nadwiślan Kraków

65,25

18

Klub Tenisowy Warszawianka  Warszawa

64,50

19

Top Tennis Player

64,00

20

KS Czarni Rzeszów

63,50

21

Sopot Tenis Klub w Sopocie

62,25

22

WTS DeSki Warszawa

60,50

23

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa

49,50

24

WKT Mera Warszawa

48,25

25

Toruńska Akademia Tenisowa

44,25

26

STT Fakro Nowy Sącz

36,00

27

KT Jakubowo-Olsztyn

35,50

28

WKS Grunwald Poznań

34,50

29

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna

34,25

30

Klub Tenisowy Błonia Kraków

34,00

31

Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

31,75

32

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

31,50

33

Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplania

30,25

34

TS IDEA SPORT Toruń

30,25

35

MMKT Łęczyca

28,75

36

Kostrzyński Klub Tenisowy

26,75

37

Klub Miedzeszyn Warszawa

26,25

38

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

24,75

39

Akademia Tenisowa Masters Radom

24,50

40

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

22,00

41

SKT Centrum Bydgoszcz

21,25

42

Kędzierzyński Klub Tenisowy

22,75

43

TT SCORE Elbląg

20,50

44

UKS Beskidy Ustroń

21,00

45

KT Avia Świdnik

20,00

46

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

19,25

47

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie

19,00

48

MATCHPOINT Żyrardów

18,00

49

UKS Omega Smolec

17,25

50

Warsaw Tennis Academy Warszawa

16,50

51

KT Break Warszawa

15,75

52

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

14,50

53

Wojnar Tennis Academy Kraków

14,00

53

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

14,00

55

UKS Sport Klub Wrocław

13,25

56

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

12,50

57

Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza

11,50

57

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

11,50

57

UKS ACT Sport Tarnów

11,50

57

Górzycki KT Smecz w Górzycy

11,50

61

KP Sokół Rzeszów

11,25

62

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

10,50

62

KS Grzegórzecki Kraków

10,50

64

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

10,00

64

Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

10,00

64

Klub Sportowy "Dragon-Tennis Team-Pro"

10,00

64

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

10,00

64

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

10,00

69

Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925  Kalisz

9,75

70

TUKS LEO  Trąbki małe

9,50

71

Szczecineckie Towarzystwo Tenisa

9,00

72

Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź

8,50

72

WSG Academy-Warsaw Sports Group

8,50

74

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

8,00

74

UKS RP SPORT Olsztyn

8,00

76

KT Zabrze

7,25

77

WTS Orzeł Warszawa

7,00

77

UKS Dwojka Zielona Góra

7,00

79

Fabianowo Tenis

6,50

80

KS Start-Wisła Toruń

6,25

81

Winners ST J.Wolniak Łódź

6,00

81

KS Tęcza-Społem Kielce

5,75

83

Leszno Tenis Klub

5,50

83

Strefa Sportu Rzeszów

5,50

83

KS AZS AWF Wrocław

5,50

86

GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice

5,25

86

UKS ST NET Warszawa

5,25

86

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

5,25

93

Fundacja Tennis Pro

5,00

89

Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów

4,75

90

KT Start Łódź

4,50

91

Stowarzyszenie Tenisa Return Opoczno

4,25

91

Klub Tenisowy Żary

4,25

94

UKS Sportteam Warszawa

3,75

95

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół

3,50

96

UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn

3,25

97

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz

3,00

98

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa

2,50

99

POZ BRUK Sobota

2,50

100

Fundacja Eurotenis Łódź

2,25

101

Fundacja Klub Sportowy Frajda

2,00

101

ATZ Tenispoint Warszawa przy Chives sport sc.

2,00

101

UKT Tenis PRO Koszalin

2,00

101

Stowarzyrzenie na rzecz rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków

2,00

101

MKS Andrychów

2,00

106

CT Don Balon przy Warehouse Sport Marcin Plopa Gdańsk

1,75

106

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

1,75

108

Kortowo Tennis Club Poznań

1,25

109

KT Ginter  Warszawa

1,00

109

KS Warta Poznań

1,00

109

Fundacja Wschodnia Kielce

1,00

109

UKS GEM Częstochowa

1,00

109

ZTT KT Return Zamość

1,00

114

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

0,75

114

Przytok Tennis Club

0,75

116

KS Promień Opalenica

0,50

 

Sklasyfikowano –  116 klubów.

Zaliczono

HMP

-U12 BIELSKO

-U14 SOBOTA

-U16 PSZCZYNA

-U18 ZIELONA GÓRA

-K i M BYDGOSZCZ

-AO

-POLSKA/SALWADOR – DC.

-POLSKA/BRAZYLIA---BJK

-ROLAND GARROS [K,M, U18]

-U14 -ŁÓDŹ

U18-STALOWA WOLA

DMP U12[DZ i CH]

U23-POZNAŃ

DME u14 dz i ch

U12 BIELSKO

U16 SZCZECIN

WIMBLEDON

NMP -K i M -BYTOM

IME [u14MOST i u18 KLOSTERS]

DME el. [U12 DZ , U12 CH, U16 DZ, U16CH i U18CH]

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE-TOKIO.

FINAŁY DME [u12DZ, u12 CH, u16 CH]

US Open

DMP U16 [dz i ch]

DMP U18 [dz I ch]

DMP -U14 [finały A I B dz I ch]

WYNIKI KONKURSU 2020
pokaż
ukryj

KKR-PRO wyniki końcowe 2020

Lp.

Kluby

Punkty

1

KS Górnik Bytom

340,25

2

AZS  Poznań

311,75

3

BKT Advantage Bielsko-Biała 

281,25

4

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

190

5

Tenisowy GAT Gdańsk 

185

6

Park Tenisowy Olimpia Poznań

148

7

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

118

8

Miejski Klub Tenisowy Łódź 

112

9

Fundacja „SKT Promasters” Szczecin

108

10

Sopot Tenis Klub w Sopocie 

103

11

Stow. REDECCO SIR Wrocław

102

12

WKS Grunwald Poznań

98,5

13

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie 

83,5

14

AZS Łódź

80,25

15

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

75

16

STT Fakro Nowy Sącz

74

17

Klub Tenisowy Błonia Kraków

73,25

18

Tenisowy Zabrze

71

19

Toruńska Akademia Tenisowa Toruń

65

20

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

63,25

21

WKT Mera Warszawa

61,25

22

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 

60,75

23

WSG Academy - Warsaw Sports Group

50

24

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

46,5

25

AT Angelique Kerber Puszczykowo 

44,75

26

UKS Beskidy Ustroń 

42,75

27

UKS RP SPORT Olsztyn   

42,5

28

UKT Winner Kraków

40

29

TS IDEA SPORT Toruń

36,75

30

Akademia Tenisowa Masters Radom

35,75

31

SKT Centrum Bydgoszcz      

33,5

32

WTS DeSki Warszawa 

32

33

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół  Zgierz

31,5

34

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

31,25

35-36

ITT Goplania Inowrocław

29,25

 

TUKS LEO  Trąbki małe

29,25

37

Ludowy Klub Sportowy „Łucznik-Żywiec”

27,25

38

KS Nadwiślan Kraków

25

39-40

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 

24,25

 

KT Avia Świdnik 

24,25

41

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

22,75

42-43

Kostrzyński Klub Tenisowy

21,25

 

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa 

21,5

44

KS Czarni Rzeszów

19,5,

45

Pabianicki Klub Tenisowy w Pabianicach

19

46

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

18,75

47

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

18

48

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

17,75

49

MKS Andrychów  

16,75

50

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

15,5

51

Kaliski Klub Sportowy 1925 w Kaliszu

15

52

Warsaw Tennis Academy Warszawa

14,5

53

Klub Miedzeszyn Warszawa 

14,25

54-55

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

13,5

 

TT Score Elbląg

13,5

56

UKS ACT Sport Tarnów

13

57

KT Jakubowo-Olsztyn

11,75

58

KT Break Warszawa

11,25

59-69

Fundacja Eurotenis Łódź

10,75

 

KT Start Łódź

10,75

61

Kędzierzyński Klub Tenisowy

10

62-63

KP Sokół Rzeszów

8,75

 

Górzycki KT Smecz w Górzycy

8,75

64

Matchpoint Żyrardów

8,5

65-66

SPS Solutions Miłosz Golec

8

 

Fundacja Tennis Pro Piaseczno  

8

67

GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski

7,25

68

WINNERS ST J. Wolniak Łódź

7

69

UKT Radość 90 Warszawa

6,75

70

ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c

6

71-72

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

5,75

 

MKT Stalowa Wola

5,75

73-75

GKT Nafta  Zielona Góra

5,5

 

Krzycka Park-sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław

5,5

 

UKS Return Łomża

5,5

76-78

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin

5,25

 

Klub Sportowy Efektowni.pl

5,25

 

KS AZS AWF Wrocław

5,25

79-81

Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe Węgrów

5

 

UKS Tenis24 Kraków

5

 

UKS Sport Klub Wrocław

5

82-85

STT Szczecinek

4,75

 

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

4,75

 

UKS Timing Warszawa

4,75

 

Sport Klub Kryspinów

4,75

86

UKS Omega Smolec

4,5

87

Lubińskie Centrum Tenisowe Top Tenis Lubin

4,25

88

UKS Dwojka Zielona Góra

4

89-90

Klub Sportowy Warta Poznań

3,75

 

UKS Okęcie sport Warszawa

3,75

91-92

Klub Tenisowy Żary

3,25

 

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

3,25

93-95

Przytok Tenis Klub

3

 

KS Start-Wisła Toruń

3

 

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

3

96-97

Uczniowski Klub Tenisowy Go Run Tennis, Lublin

2,75

 

KS Grzegórzecki Kraków

2,75

98-102

Stow. Sportowe Bałtyk Tenis Klub Koszalin

2,25

 

Olimpijski Club Tennis and Sports Wrocław

2

 

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa Mysiadło

2

 

Kortowo Tennis Club Poznań

2

 

Sanocki Klub Tenisowy 

2

103

KS Tęcza-Społem Kielce

1,75

104-105

Stow. Na rzecz rozwoju KF SP52 -Radzionków

1,5

 

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

1,5

106-116

Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporting Leszno

1

 

Głogowskie Tow. Tenisowe Głogów

1

 

Stowarzyszenie KT Pisz-point

1

 

Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół

1

 

KT Ginter  Warszawa

1

 

ZTT KT Return Zamość

1

 

SKT Smecz  Puławy

1

 

Stowarzyszenie Tenisowe  AS

1

 

KS Promień Opalenica

1

 

KS Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

1

 

Katowicki Klub Tenisowy Bażantowo przy fundacji Bazantowo

1

117-120

UKS Wałbrzych Szczawienko

0,75

 

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja

0,75

 

Centrum Tenisa Don Balon przy Warehouse Sport Marc

0,75

 

Fundacja Aktywności Fizycznej Radomsko

0,75

121

MMKT Łęczyca

0,5

 

Sklasyfikowano 121 klubów

Zaliczono:

1.ATP Cup-Australia

2.HMP u16 -Pszczyna

3.HMP u12-Sobota

4.Australian Open [K+M+U18]

5.WINTER CUP el [u12 dz+ch]

6. HMP [K i M]- Bydgoszcz

7. FED CUP -Luksemburg

8. WINTER CUP  el[ u14 dz i ch i u16 dz.]

9.WINTER CUP [ finał u12dz i el u16ch]

10.WINTER CUP [finał u14 dz i ch ,u16 dz]

11.HMP[u18]

12. Polska-Hongkong [Kalisz DC]

13.MP [u18] Wrocław

14.MP [u12] Szczecin

15. MP [u14] Gdańsk

16. NMP K i M Bytom

17. MP [u16] Łódź

18. MP [u23] Poznań

19. DMP [u14] Świdnik, Gdańsk, Bielsko, Łódź

20. DMP [u16] Bytom ,Grodzisk, Pszczyna

21. DMP [U18] Sobota, Bielsko

22. US Open Nowy Jork

23. DMP [U12] Sopot, Kraków, Bielsko, Kalisz

24. Roland Garros Paryż

25.-DMP [K i M]  Zielona G. i Bytom

26. pozycje na listach WTA, ATP, ITF,TE [13.12.2020]

WYNIKI KONKURSU 2019
pokaż
ukryj

KOŃCOWA KLASYFIKACJA 2019

 

Klub

Punkty

1.

KS Górnik Bytom

380,5

2.

BKT Advantage Bielsko-Biała 

293,25

3.

AZS Poznań

284

4.

Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters

222

5.

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

174,5

6.

WKS Grunwald Poznań Klub

154

7.

Miejski Klub Tenisowy Łódź 

146,25

8.

Tenisowy GAT Gdańsk 

143,25

9.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

130,75

10.

Legia Warszawa (sekcja tenisa) 

109

11.

AT Angelique Kerber Puszczykowo 

104,75

12.

WKT Mera Warszawa

96,75

13.

Sopot Tenis Klub w Sopocie 

95,75

14.

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 

94,25

15.

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

88,5

16.

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 

73,25

17.

AZS Łódź 

70,25

18.

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie 

67

19.

UKS Beskidy Ustroń 

60

20.

UKS RP SPORT Olsztyn   

59,25

21.

Stow.REDECCO SIR Wrocław

56,5

22.

Akademia Tenisowa Masters Radom

52,5

23.

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

49,75

24.

MKS Andrychów  

49,5

25.

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

49,25

26.

KS Czarni Rzeszów

47,5

27.

STT Fakro Nowy Sącz

43,25

28.

KS Mostostal Zabrze   

42,25

29.

Klub Miedzeszyn Warszawa 

41,75

30.

ITT Goplania Inowrocław

40,75

31.

KT Legia Warszawa

39

32.

WKS Flota Gdynia 

37,75

33.

SKT Centrum Bydgoszcz 

37,5

34-35.

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa 

35,5

 

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

35,5

36.

Fundacja Tennis Pro Piaseczno

33,25

37.

Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra

31,5

38.

 WTS DeSki Warszawa 

31

39.

TS IDEA SPORT Toruń

28,75

40.

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

28

41.

UKS Omega Smolec

25,75

42.

Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź

24,75

43.

WTS Orzeł Warszawa

24

44.

Pabianicki Klub Tenisowy Pabianice

23,5

45.

Toruńska Akademia Tenisowa Toruń

22,5

46.

Uczniowski Klub Sportowy Timing Warszawa

21,75

47.

KS Grzegórzecki Kraków               

21,25

48.

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół Chorzów

18,25

49.

KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu

18

50.

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół  Zgierz

17

51-52.

Sport Klub Kryspinów

16,25

 

KP Sokół Rzeszów

16,25

53.

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

16

54.

TT SCORE Elbląg

15,5

55.

UKT Radość 90 Warszawa

15

56.

ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c

14,75

57.

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

13,75

58.

UKS Dwojka Zielona Góra

13,5

59.

MKT Stalowa Wola

13,25

60-61

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

13

 

KT Avia Świdnik 

13

62.

Klub Tenisowy Błonia Kraków

12,75

63.

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

11

64.

KS AZS AWF Wrocław

10,5

65.

UKS Okęcie Sport Warszawa

10,25

66-67.

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

10

 

UKS Sport Klub Wrocław

10

68-69.

Sinet Klub Legnica

9

 

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe

9

70-71.

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

8,75

 

UKS ACT Sport Tarnów

8,75

72.

Kostrzyński Klub Tenisowy

8,5

73.

KS Nadwiślan Kraków

8,25

74-75.

Górzycki KT Smecz w Górzycy

7,75

 

Kędzierzyński Klub Tenisowy Kędzierzyn-Koźle

7,75

76.

UKT Winner Kraków

7,25

77.

Stow. Na rzecz rozwoju KF SP52 -Radzionków

7

78-80.

WINNERS ST J. Wolniak Łódź

6,75

 

Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe

6,75

 

KT Jakubowo-Olsztyn

6,75

81.

KCT Masters Inowrocław

6,5

82.

TRIUMPHUS SPORT

6

83.

KT Break Warszawa

5,5

84.

KS Budowlani Olsztyn

5

85.

KS Start-Wisła Toruń

4,75

86-88.

UKS Smecz Leśnica

4,5

 

UKS Sportakus Wrocław

4,5

 

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

4,5

89.

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

4,25

90-92.

KORTLAND Sandor Ladanyi & Paweł Hadryś s.c.

4

 

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

4

 

Fundacja Eurotenis Łódź

4

93.

Krzycka Park Wrocław

3,75

94-95.

MUKS Gemik Kielce

3,5

 

KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice

3,5

96.

TENISOWY KLUB SPORTOWY KROS Tarnowo Podgórne

3,25

97.