Znajdujesz się: KONKURS KLUB ROKU > KLUB ROKU PRO
WYNIKI KONKURSU 2020
ukryj

KKR-PRO stan na 10.01.2020.  

Lp.

Kluby

punkty

1.

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

26,5

2.

Klub Tenisowy Błonia Kraków

24

3.

AZS Poznań

21

4.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

18

5.

Klub Tenisowy Zabrze

17,5

6.

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

16,5

7.

AZS Łódź

16

8.

STT Fakro Nowy Sącz

15

9.

Toruńska Akademia Tenisowa Toruń

12,5

10.

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

12

11.

Stow.REDECO SIR Wrocław

11

12-13.

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie 

10

 

Miejski Klub Tenisowy Łódź 

10

14-15.

Tenisowy Klub GAT Gdańsk 

9

 

UKT Winner Kraków

9

16-17.

KS Górnik Bytom

8,5

 

Sopot Tenis Klub w Sopocie 

8,5

18.

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

6,5

19-20.

Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe Węgrów

5

 

KT Break Warszawa

5

21-22.

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

4,5

 

WSG Academy - Warsaw Sports Group

4,5

23-26.

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

4

 

BKT Advantage Bielsko-Biała 

4

 

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 

4

 

KS Nadwiślan Kraków

4

27-29.

UKS Beskidy Ustroń 

3,5

 

TS IDEA SPORT Toruń

3,5

 

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

3,5

30-36.

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa 

3

 

UKS RP SPORT Olsztyn   

3

 

Fundacja  Szczeciński Klub Tenisowy Promasters w Szczecinie

3

 

Kostrzyński Klub Tenisowy

3

 

GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski

3

 

UKS Tenis24 Kraków

3

 

Klub Sportowy Efektowni.pl

3

37-38.

Kaliski Klub Sportowy 1925 w Kaliszu

2,5

 

UKS Dwojka Zielona Góra

2,5

39-45.

WKS Grunwald Poznań Klub

2

 

STT Szczecinek

2

 

MKS Andrychów  

2

 

KT Avia Świdnik 

2

 

UKS Return Łomża

2

 

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 

2

 

WINNERS ST J. Wolniak Łódź

2

46-50.

Stow. Na rzecz rozwoju KF SP52 -Radzionków

1,5

 

SKT Centrum Bydgoszcz 

1,5

 

Klub Sportowy Warta Poznań

1,5

 

WTS DeSki Warszawa 

1,5

 

Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże

1,5

51-58.

Ludowy Klub Sportowy "Łucznik-Żywiec"

1

 

MKT Stalowa Wola

1

 

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.

1

 

KS AZS AWF Wrocław

1

 

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

1

 

Warsaw Tennis Academy

1

 

Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporting Leszno

1

 

Uczniowski Klub Tenisowy Go Run Tennis, Lublin

1

59-60

Kortowo Tennis Club Poznań

0,5

 

MMKT Łęczyca

0,5

REGULAMIN KONKURSU KLUB ROKU PRO - EDYCJA 2020
ukryj

CEL KONKURSU

Wyłonienie najlepszych klubów zajmujących się szkoleniem zawodników biorących udział we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

CZAS TRWANIA KONURSU

Konkurs „Klub Roku Pro” – edycja 2020 trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2020.

UDZIAŁ

W konkursie mogą wziąć udział kluby, które posiadają ważną licencję klubową PZT.

NAGRODY DLA KLUBÓW

I m-ce             22.500  zł

II m-ce            - 18.500 zł

III m-ce           - 15.000 zł

IV – V m-ce      - po 12.000 zł

VI – X m-ce      -  po  9.000 zł

XI - XV m-ce     - po 6.500 zł

XVI - XX m-ce   - po 4.500 zł

Razem: 180.000 zł

UWAGA: Powyższe kwoty mogą być wydatkowane zgodnie z zasadami określonymi przez Polski Związek Tenisowy.

PUNKTACJA

Część I: Rozgrywki drużynowe

PUCHAR DAVISA

II Grupa:

I spotkanie / II spotkanie po przegraniu I

II Grupa: II spotkanie

II Grupa: III spotkanie

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

2

0,5

1

0,5

4

1

2

1

4

1

2

1

Powołanie - za każdego zawodnika jeden raz w roku  – 1 pkt

* dla każdego zawodnika

Udział reprezentacji w wyższych fazach rozgrywek:
Grupa I                                    punkty z tabeli x 1,25
Play-off Grupa Światowa           punkty z tabeli x 1,5
Grupa światowa                       punkty z tabeli x 2,0

 

FED CUP

I Grupa: spotkania grupowe

I Grupa: spotkanie finałowe

 

Play-off do II grupy światowej

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

2

0,5

1

0,5

4

1

2

1

6

1,5

3

1,5

Powołanie - za każdą zawodniczkę jeden raz w roku  – 1 pkt

* dla każdej zawodniczki

Udział reprezentacji w wyższych fazach rozgrywek:
II Grupa Światowa       punkty z tabeli x 1,75
I Grupa światowa         punkty z tabeli x 2,0

ATP CUP

Spotkania grupowe

Spotkania po wyjściu z grupy

 

Strefa medalowo

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

3 (I rakieta) / 2,5 (II rakieta)

1

2(gdy mecz decydujący)/1,5

0,5

4,5 (I rakieta) / 3,5 (II rakieta)

1

3(gdy mecz decydujący)/2

1

5 (I rakieta) / 4 (II rakieta)

1

3,5 (gdy mecz decydujący)/2,5

1

Powołanie - za każdego zawodnika  – 0,5 pkt

* dla każdego zawodnika

 

HDME/DME U12/U14/U16/U18

Eliminacje / Finały: I runda

Finały: spotkanie półfinałowe /

spotkanie o III m-ce

Finał: spotkanie finałowe

singiel

debel*

singiel

debel*

singiel

debel*

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

W

P

1,5

0,5

0,75

0,25

2

1

1

0,50

3

1

1,5

0,75

Powołanie - za każdego zawodnika jeden raz w roku  – 1 pkt

* dla każdego zawodnika/zawodniczki

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

miejsce

1

2

3

4

5-6

7-8

9-10

11-12

udział

Kobiety,mężczyźni

28

24

21

18

15

13

11

10

3

U18,u16,u14,u12

22[21]

18[17]

15[14]

12[11]

10[9]

9[8]

7[6]

6[5]

2

Drużyna bez wyp.

2

1,5

1,5

1

1

1

0,5

0,5

0,5

Dla klubu wypozyczającego

3

2

2

1,5

1,5

1,5

1

1

1

 

Punkty w nawiasach: dla klubu w barwach którego [u12,14,16 i 18] wystąpi zawodnik zagraniczny.

DODATKOWE PUNKTY ZA RANKING NA DZIEŃ 20.12.2020:

ATP/WTA

 

1-3

4-16

17-64

65-128

129-256

257-400

401-600

singiel

30

22

16

11

7

4

2

debel

20

14

9

5

2

-

-

 

ITF/TE 

 

1-3

4-30

31-100

101-200

201-300

301-400

U18

15

10

6

3,5

2

1

U14

9

5,5

3

1

-

-

U16

6

3

1

-

-

-



Część II: turnieje indywidualne

TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA / ATP/WTA Masters / IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

elim

singiel

40

32

25

18

12

9

6

4

3-2-1

debel

24

18

13

9

6

4

2

 

 

mikst

15

11

8

5,5

3

2

1

 

 

Uwaga: Next Generation / WTA Elite Trophy - 80% z tabeli

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY – U14, U16, U18 / TE Masters / ITF Masters / MIO / EYOF / TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA JUNIORZY

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

33-64

65-128

Elim

poj

22

16

11

7,5

5

3

2

-

1

podw

10

7,5

5,5

4

2,5

1

 

 

 



INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

zajęte miejsce

 

1

2

3-4

5-8

9-16

17-32

K i M lato

singiel

9

7

6

4

2

1

debel

4,5

3.5

2,5

1,5

1

 

K i M hala, U23, U18,

U16, U14, U12 - lato

singiel

7

5

4

3

2

1

debel

3,5

2,5

2

1,25

0,75

 

U23, U18,

U16, U14, U12 - hala

singiel

5

4

3

2,5

2

1

debel

2,5

2

1,5

1

0,5

 

 

 

WYNIKI KONKURSU 2019
ukryj

KOŃCOWA KLASYFIKACJA 2019

 

Klub

Punkty

1.

KS Górnik Bytom

380,5

2.

BKT Advantage Bielsko-Biała 

293,25

3.

AZS Poznań

284

4.

Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters

222

5.

Krzycki Klub Tenisowy Wrocław

174,5

6.

WKS Grunwald Poznań Klub

154

7.

Miejski Klub Tenisowy Łódź 

146,25

8.

Tenisowy GAT Gdańsk 

143,25

9.

Park Tenisowy Olimpia Poznań

130,75

10.

Legia Warszawa (sekcja tenisa) 

109

11.

AT Angelique Kerber Puszczykowo 

104,75

12.

WKT Mera Warszawa

96,75

13.

Sopot Tenis Klub w Sopocie 

95,75

14.

SKF Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój 

94,25

15.

Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa

88,5

16.

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 

73,25

17.

AZS Łódź 

70,25

18.

Krakowski Klub Sportowy OLSZA w Krakowie 

67

19.

UKS Beskidy Ustroń 

60

20.

UKS RP SPORT Olsztyn   

59,25

21.

Stow.REDECCO SIR Wrocław

56,5

22.

Akademia Tenisowa Masters Radom

52,5

23.

Pobiedziski Klub Tenisowy w Pobiedziskach

49,75

24.

MKS Andrychów  

49,5

25.

Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club

49,25

26.

KS Czarni Rzeszów

47,5

27.

STT Fakro Nowy Sącz

43,25

28.

KS Mostostal Zabrze   

42,25

29.

Klub Miedzeszyn Warszawa 

41,75

30.

ITT Goplania Inowrocław

40,75

31.

KT Legia Warszawa

39

32.

WKS Flota Gdynia 

37,75

33.

SKT Centrum Bydgoszcz 

37,5

34-35.

Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa 

35,5

 

CKT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

35,5

36.

Fundacja Tennis Pro Piaseczno

33,25

37.

Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra

31,5

38.

 WTS DeSki Warszawa 

31

39.

TS IDEA SPORT Toruń

28,75

40.

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań

28

41.

UKS Omega Smolec

25,75

42.

Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź

24,75

43.

WTS Orzeł Warszawa

24

44.

Pabianicki Klub Tenisowy Pabianice

23,5

45.

Toruńska Akademia Tenisowa Toruń

22,5

46.

Uczniowski Klub Sportowy Timing Warszawa

21,75

47.

KS Grzegórzecki Kraków               

21,25

48.

Starochorzowskie Centrum Tenisa Sokół Chorzów

18,25

49.

KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu

18

50.

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół  Zgierz

17

51-52.

Sport Klub Kryspinów

16,25

 

KP Sokół Rzeszów

16,25

53.

Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu

16

54.

TT SCORE Elbląg

15,5

55.

UKT Radość 90 Warszawa

15

56.

ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c

14,75

57.

Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock

13,75

58.

UKS Dwojka Zielona Góra

13,5

59.

MKT Stalowa Wola

13,25

60-61

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS Lubin

13

 

KT Avia Świdnik 

13

62.

Klub Tenisowy Błonia Kraków

12,75

63.

Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice

11

64.

KS AZS AWF Wrocław

10,5

65.

UKS Okęcie Sport Warszawa

10,25

66-67.

Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów

10

 

UKS Sport Klub Wrocław

10

68-69.

Sinet Klub Legnica

9

 

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe

9

70-71.

Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak

8,75

 

UKS ACT Sport Tarnów

8,75

72.

Kostrzyński Klub Tenisowy

8,5

73.

KS Nadwiślan Kraków

8,25

74-75.

Górzycki KT Smecz w Górzycy

7,75

 

Kędzierzyński Klub Tenisowy Kędzierzyn-Koźle

7,75

76.

UKT Winner Kraków

7,25

77.

Stow. Na rzecz rozwoju KF SP52 -Radzionków

7

78-80.

WINNERS ST J. Wolniak Łódź

6,75

 

Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe

6,75

 

KT Jakubowo-Olsztyn

6,75

81.

KCT Masters Inowrocław

6,5

82.

TRIUMPHUS SPORT

6

83.

KT Break Warszawa

5,5

84.

KS Budowlani Olsztyn

5

85.

KS Start-Wisła Toruń

4,75

86-88.

UKS Smecz Leśnica

4,5

 

UKS Sportakus Wrocław

4,5

 

Tarnowski Klub Tenisowy Tarnów

4,5

89.

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

4,25

90-92.

KORTLAND Sandor Ladanyi & Paweł Hadryś s.c.

4

 

Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda

4

 

Fundacja Eurotenis Łódź

4

93.

Krzycka Park Wrocław

3,75

94-95.

MUKS Gemik Kielce

3,5

 

KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice

3,5

96.

TENISOWY KLUB SPORTOWY KROS Tarnowo Podgórne

3,25

97.

RKT Return Radom

3

98-99.

Klub Tenisowy Żary

2,75

 

AM TENIS

2,75

100-102.

Klub Tenisowy Jelenia Góra

2,5

 

Sanocki Klub Tenisowy Sanok

2,5

 

GOD-POL Szkoła Tenisa - Robert Godlewski

2,5

103-106.

STT Szczecinek

2

 

UTKS Dierzkowice

2

 

Klub Sportowy Warta Poznań

2

 

KT Start Łódź

2

107-109.

Uczniowski Klub Sportowy RG Tennis Team Kielce

1,75

 

Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe Węgrów

1,75

 

SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn

1,75

110-111.

Fundacja Aktywności Fizycznej Radomsko

1,5

 

UKS GEM Częstochowa

1,5

112-120.

MMKT Łęczyca

1

 

UKS Krak Tenis Kraków

1

 

Częstochowskie Stowarzyszenie Tenisowe Częstochowa

1

 

TENES Klub Sportowy Jawczyce

1

 

Klub Tenisowy Arka Gdynia

1

 

SKT Smecz Puławy

1

 

Szkoła Tenisa Mikołaj Łuczak

1

 

KT GINTER Warszawa

1

 

Fundacja Clarena Sports Club Wrocław

1

121-122

Uczniowski Klub Tenisowy Wałbrzych Szczawienko

0,75

 

Stow. Sportowe Bałtyk Tennis Club Koszalin

0,75

123-124.

Fundacja Europejskie Centrum Tenisa Mysiadło

0,5

 

Przytok Tennis Club Zielona Góra

0,5

 

Sklasyfikowano 124 klubów

Zaliczono wyniki :

HMP U12-SOBOTA

HMPU16-TORUŃ

AUSTRALIAN OPEN

HDME [el+finały] U12, U14,U16

FED CUP -ZIELONA GÓRA

HMP U18-MYSIADŁO

HMMP U23-BYTOM

DMP KOBIET-SOBOTA

DMP MĘŻCZYZN-SOBOTA

ROLAND GARROS [K i M, U18]

MP U23-POZNAŃ

MP U14-SZCZECIN

MP U16-ZIELONA GÓRA

MP U18-SOBOTA

MP U12-KOŁOBRZEG

DME U14 DZ i CH

WIMBLEDON K,M i U18

MP Kobiet i Mężczyzn-GLIWICE

IME [14-16-18]

EYOF

DME U12dz i ch

DME U16 dz i ch

DME U18 CH

US OPEN K.M i u18

DMP U14 dz i ch

DMP U12 dz i ch

DMP U16 dz i ch

Davis Cup-Grecja

DMP U18DZ I CH - BIELSKO I BYTOM

HMP U14-BIELSKO

HMP Kobiet i Mężczyzn BYTOM.

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Sponsor Generalny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

Partner PZT

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.