Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że Minister Sportu, Pani Danuta Dmowska-Andrzejuk, objęła honorowym patronatem Narodowy Dzień Tenisa, który po raz pierwszy w historii odbędzie się aż w dziesięciu miastach.
Wraz z naszym partnerem - Supra Brokers - zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie.
Za nami kolejny przystanek LOTOS PZT Polish Tour. Po turnieju w Łodzi na drugie miejsce rankingu "Gramy o dwie dychy" awansował klub Warsaw Sports Group. Liderem wciąż jest KS Górnik Bytom, ale pozostali tracą dystans.
Wystartował LOTOS PZT Polish Tour - cykl zawodowych turniejów rozgrywanych w Polsce. To bezpośrednia kontynuacja ubiegłorocznego projektu, który był unikatowym pomysłem na rozegranie aż 10 międzynarodowych turniejów tenisowych w różnych częściach Polski.
Mistrzowie kraju z Bytomia w singlu Kacper Żuk, deblu - Kamil Majchrzak i srebrny medalista Daniel Michalski to najwięksi jak dotychczas bohaterowie drugiej edycji LOTOS PZT Polish Tour. Teraz dołączył do nich Paweł Ciaś, który w sobotę triumfował w turnieju z tego cyklu na kortach MKT Łódź.
UWAGA ZMIANA! Entry deadline: 06 August 2020 14:00 GMT
W sobotę wyłoniliśmy nowych mistrzów LOTOS PZT Polish Tour. Podczas czterodniowych zawodów rozgrywanych na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi najlepsi okazali się rozstawieni Paula Kania-Choduń (nr 5) oraz Paweł Ciaś (nr 4).
Poznaliśmy finalistów turnieju LOTOS PZT Polish Tour rozgrywanego na obiekcie Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi. Piątkowe mecze obfitowały w niespodzianki. W sobotę o tytuł zagrają Paweł Ciaś z Janem Zielińskim oraz Paula Kania-Choduń z nierozstawioną Katarzyną Wysoczańską.
Turniej LOTOS PZT Polish Tour rozgrywany na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi wchodzi w decydującą fazę. W piątek poznamy komplet finalistów gry pojedynczej oraz podwójnej kobiet i mężczyzn. Niezwykle interesująco zapowiada się pojedynek ubiegłorocznego i aktualnego mistrza Polski.
Za nami kolejny przystanek cyklu LOTOS PZT Polish Tour - Kozerki Open. W konkursie "Gramy o dwie dychy" najwięcej zyskał Grunwald Poznań. W rankingu wciąż prowadzi Górnik Bytom. W Łodzi znów nie zobaczymy pełnej obsady klubu ze Śląska, więc będzie kolejna szansa na odrobienie strat.

Polski Związek Tenisowy

Partner - Niepodległa

Partner - Ministerstwo Sportu

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.