Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI
Szymon Walków i Jan Zieliński po raz pierwszy w karierze wystąpili w finale turnieju rangi ATP 250. Debel LOTOS PZT Team przegrał mecz o tytuł w szwajcarskim Gstaad ze szwajcarską parą Marc-Andrea Huesler i Dominic Stephan Stricker 1:6, 6:7 (7-9). Katarzyna Piter z Ukrainką Kateryną Bondarenko były również krok od triumfu - w imprezie WTA 250 w Gdyni.
Gotowi na wyzwanie..?:) Co powiecie na 100 finałów na 100-lecie Polskiego Związku Tenisowego? W tym sezonie nasi reprezentanci znakomicie sobie radzą w największych turniejach seniorskich i juniorskich.
Po halowych Mistrzostwach Polski czołówka konkursu "o trzy dychy" prezentowała się następująco - na pierwszym miejscu był AZS Poznań (27 pkt.), na drugim - Pabianicki Klub Tenisowy Pabianice (15 pkt.), a na trzecim BKT Advantage Bielsko-Biała (13,5 pkt.). Zakończone Narodowe Mistrzostwa Polski zamieszały w klasyfikacji, bo właśnie podczas nich - zgodnie z regulaminem konkursu - do zdobycia było zdecydowanie więcej punktów.
Do klasyfikacji KKR PRO doliczyliśmy punkty za wielkoszlemowy Wimbledon oraz Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, które zostały rozegrane na kortach Górnika Bytom. Liderem jest BKT Advantage, ale klub z Bielska-Białej ma niewielką przewagę nad tym z Bytomia. Podium uzupełnia AZS Poznań.
Broniąca tytułu Magdalena Fręch triumfowała w piątek w 95. Narodowych Mistrzostwach Polski na kortach Górnika Bytom. W ostatnim finale tegorocznej edycji rozstawiona z numerem drugim tenisistka LOTOS PZT
Team pokonała Katarzynę Kawę (nr 2.) 6:3, 6:4.
Najwyżej rozstawiony Kamil Majchrzak zdobył złoty medal 95. Narodowych Mistrzostw Polski oraz granatowego Mercedesa Klasy A ufundowanego przez firmę BMG Goworowski. W piątkowym finale tenisista LOTOS PZT Team pokonał 7:6 (7-4), 6:1 broniącego tytułu Kacpra Żuka (również LOTOS PZT Team), występującego z numerem drugim.
Broniąca tytułu Magdalena Fręch awansowała do finału 95. Narodowych Mistrzostw Polski na kortach Górnika Bytom, pokonując 6:1, 6:2 Annę Hertel. W piątek po południu zawodniczka LOTOS PZT Team spotka się z Katarzyną Kawą, najwyżej rozstawioną w drabince.
Dwaj najwyżej rozstawieni tenisiści - Kamil Majchrzak (nr 1.) i Kacper Żuk (2.) spotkają się w piątkowym finale 95. Narodowych Mistrzostw Polski na kortach Górnika Bytom. Początek meczu o godzinie 14.00, a
pokaże go Polsat Sport. Stawką będzie granatowy Mercedes Klasy A ufundowany przez firmę BMG Goworowski, a przegrana oznacza czek na 40 tysięcy złotych.
Najwyżej rozstawieni zawodnicy 95. Narodowych Mistrzostw Polski bez większych problemów awansowali do ćwierćfinału krajowego czempionatu. Spotkania drugiej rundy wygrali m. in. Katarzyna Kawa, Kamil Majchrzak (członek kadry olimpijskiej) oraz ubiegłoroczni mistrzowie Magdalena Fręch i Kacper Żuk.

Partner - MKDNiS

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Wydarzenia 95. NMP

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.