Znajdujesz się: SPORT > PION SZKOLENIA PZT > SZTAB SZKOLENIOWY
SZTAB SZKOLENIOWY PZT
ukryj
Wiceprezes ds. Sportowych – Mariusz Ozdoba
e-mail: ozdoba@pzt.pl

Dyrektor Sportowy - Rafał Helbik
e-mail: helbik@pzt.pl

Kierownik Działu Sportu – Agnieszka Dziedzic
e-mail: dziedzic@pzt.pl

Trenerzy tenisowi KN PZT:

Kapitan Billie Jean King Cup – Dawid Celt
e-mail: celt@pzt.pl

Trener asystent Billie Jean King Cup – Maciej Domka
e-mail: domka@pzt.pl

Kapitan Davis Cup – Mariusz Fyrstenberg
e-mail: fyrstenberg@pzt.pl

Trener asystent Davis Cup – Aleksander Charpantidis
e-mail: charpantidis@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-18 dziewcząt – Paweł Bojarski
e-mail: bojarski@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-18 chłopców – Beniamin Budziak
e-mail: budziak@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-14 i U-16 dziewcząt – Łukasz Kuboszek
e-mail: kuboszek@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-16 chłopców – Mateusz Czyżewski
e-mail: czyzewski@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-14 chłopców – Jarosław Wołąsewicz
e-mail: wolasewicz@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U-12 dziewcząt – Agnieszka Babicka
e-mail: babicka@pzt.pl

Trener asystent KN PZT U-12 dziewcząt i chłopców, koordynator PIT – Katarzyna Świciak
e-mail: swiciak@pzt.pl

Trener przygotowania motorycznego KN PZT:

Trener Główny przygotowania motorycznego KN PZT koordynator – Bolesław Szmyd
e-mail: szmyd@pzt.pl

Eksperci:

Lekarz PZT , koordynator zespołu ds. badań i testów diagnostycznych KN PZT – dr n. med. Jakub Stefaniak
e-mail: lekarzpzt@pzt.pl


Partner - MSiT

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Partner Generalny - Solano

Oficjalny Sponsor PZT - Fale Loki Koki

Partner Generalny - CarNet

Partner Główny - DrogBruk

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner PZT - Ziaja

Partner KN w Winter Cups 2024 - UniLogistics

Partner medialny - Polsat sport

Patron Medialny - Tenis Magazyn

Partner - Niepodległa

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Halowego PP 2023 - BORYS TEAM

Oficjalna Woda - Jantar

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalny Sklep PZT

Partner Medyczny - Rehasport

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Oficjalny Partner Technologiczny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.