Znajdujesz się: SPORT > PION SZKOLENIA PZT > SZTAB SZKOLENIOWY
SZTAB SZKOLENIOWY PZT
ukryj
Wiceprezes ds. Sportowych – Mariusz Ozdoba
Email: ozdoba@pzt.pl

p.o. Dyrektor Sportowy – Henryk Kornas
Email: kornas@pzt.pl

Kierownik Działu Sportu – Agnieszka Dziedzic
Email: dziedzic@pzt.pl

Trenerzy tenisowi KN PZT:

Kapitan Billie Jean King Cup – Dawid Celt
Email: celt@pzt.pl

Kapitan Davis Cup – Mariusz Fyrstenberg
Email: fyrstenberg@pzt.pl

Trener Davis Cup i U23 mężczyzn – Marcel du Coudray
Email: ducoudray@pzt.pl

Trener Billie Jean King Cup i U18-U23 kobiet – Maciej Domka
Email: domka@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U18-U23 mężczyzn – Aleksander Charpantidis
Email: charpantidis@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U14-U16 dziewcząt – Paweł Bojarski
Email: bojarski@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U14-U16 chłopców – Rafał Helbik
Email: helbik@pzt.pl

Trener Główny KN PZT U12 dziewcząt i chłopców – Beniamin Budziak
Email: budziak@pzt.pl

Trenerzy przygotowania fizycznego KN PZT:

Trener Główny przygotowania fizycznego KN PZT koordynator – Mieczysław Bogusławski
Email: bogusławski@pzt.pl

Trener Główny przygotowania fizycznego KN PZT – Bolesław Szmyd
Email: szmyd@pzt.pl

Eksperci:

Lekarz PZT I Koordynator Zespołu ds. Badań i testów diagnostycznych KN PZT – dr n. med. Jakub Stefaniak
lekarzpzt@pzt.pl

Partner - MSiT

Partner - Niepodległa

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Główny - Esvelo

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner motoryzacyjny PZT

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - CarNet

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Sponsor Główny - UniLogistics

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny - Tenis Magazyn

Partner - Aluplast

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank Pekao S.A.
20 1240 1037 1111 0011 1172 8672
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank Pekao S.A.
61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.