Znajdujesz się: ZAWODNICY > ORGANIZACJA SZKOLENIA PZT KiM - U12 > KOMUNIKATY U12
Konsultacje szkoleniowe PZT - Puszczykowo, 03 - 07 listopada 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodników z rocznika 2010 na konsultację tenisową, która odbędzie się w dniach 03 - 07 listopada w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie.

Cel: Doskonalenie taktyki singla, debla i edukacja w obszarze przygotowania fizycznego. Kontynuacja zagadnień zrealizowanych podczas zgrupowania w Cetniewie.


Chłopcy 2010:

1. Krzyśko Błażej (KS Górnik Bytom) - powołany
2. Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy ) - powołany
3. Paradowski Jan (KS Nadwiślan Kraków) - powołany
4. Szczypka Miłosz (BKT Advantage Bielsko-Biała) - powołany
5. Krupa Olivier (BKT Advantage Bielsko-Biała) - powołany
6. Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - powołany
7. Goerick Franciszek (TT SCORE Elbląg) - powołany
8. Voigt Marcin (KS Górnik Bytom) - powołany
9. Voigt Tomasz (KS Górnik Bytom) - powołany
10. Wieczorek Roch (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) - powołany
11. Rotko Ignacy (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) - powołany
12. Maliszewski Łukasz (Fundacja Klub Sportowy Frajda) - powołany


Rezerwowi:

1. Piechota Stanisław (Kostrzyński Klub Tenisowy)
2. Stefanowicz Jakub (UKS RP SPORT Olsztyn)
3. Larysz Lucjan (KST Akademia Tenisa K. Pyka Katowice)
4. Marczak Mikołaj (KS Grzegórzecki Kraków)
5. Preisner Aleksander (KP Sokół Rzeszów)





Miejsce zajęć i zakwaterowanie: Centrum Tenisowe Angie. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny

Przyjazd: 03 listopada (środa) na godzinę 19.30 do klubu tenisowego (kolacja)

Wyjazd: 07 listopada (niedziela) po południu

Skład: 12 zawodników z rocznika 2010

Korty: 3 i 4 korty w hali, nawierzchnia dywanowa (uwaga: proszę zabrać odpowiednie obuwie tenisowe)



Trenerzy:

Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Dominik Bernatowicz - trener współpracujący PZT KN U12
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Pola Weiner - psycholog sportu
Zgrupowanie przygotowania motorycznego - Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie, 25 września - 3 pździernika 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodników z rocznika 2010 i 2009 na zgrupowanie przygotowania motorycznego, który odbędzie się w dniach 25 września - 3 października w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.
Zgrupowanie w COS w Cetniewie oprócz edukacji młodych zawodników U12 i opisu ich aktualnych umiejętności, jest pierwszym krokiem przygotowań Kadry Polski U12 do imprezy rangi mistrzowskiej jaką są Winter Cups by Head 2022.

Cele: Doskonalenie techniki poruszania się po korcie, trening funkcjonalny, testy motoryczne, wszechstronne przygotowanie motoryczne zawodnika U12.

Chłopcy powołani:

Rocznik 2010:

1. Krzyśko Błażej (KS Górnik Bytom) - potwierdzony
2. Tejerina Sebastian (Kostrzyński Klub Tenisowy) - potwierdzony
3. Paradowski Jan (KS Nadwiślan Kraków) - rezygnacja
4. Szczypka Miłosz (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
5. Krupa Olivier (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
6. Pankowski Ignacy (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój) - potwierdzony
7. Kowalczyk Tomasz (AZS Łódź) - potwierdzony
8. Wieczorek Roch (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) - potwierdzony

Rocznik 2009:

1. Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań) - potwierdzony
2. Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów) - potwierdzony
3. Szary Antoni (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony


Rezerwowi:

1. Makieła Emil (Park Tenisowy Olimpia Poznań) - potwierdzony
2. Voigt Marcin (KS Górnik Bytom)
3. Goerick Franciszek (TT SCORE Elbląg)
4. Voigt Tomasz (KS Górnik Bytom)

Dziewczęta powołane:

Rocznik 2010:

1. Faber Patrycja (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzona
2. Snochowska Antonina (KS Start-Wisła Toruń) - potwierdzona
3. Giżewska Zuzanna (Sopot Tenis Klub) - potwierdzona
4. Szweda Alicja (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe) - potwierdzona
5. Sobiesiak Maja (Krzycka Park - sekcja tenisa WKS Śląsk Wrocław) - potwierdzona
6. Zawiślańska Pola (WTS DeSki Warszawa) - potwierdzona
7. Mazur Iga (Toruńska Akademia Tenisowa) - potwierdzona
8. Małecka Maria (WTS DeSki Warszawa) - potwierdzona


Rocznik 2009:
1. Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.) - potwierdzona
2. Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
3. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) - potwierdzona


Rezerwowe:

1. Gnyś Weronika (UKT TenisPRO Koszalin)
2. Koper Julia (WTS DeSki Warszawa)
3. Bochwic Anna (KT Break Warszawa)
4. Idaszewska Anna (Stowarzyszenie Sportowe Fabianowo)


Miejsce: Ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo. Tel. (+48 58) 674 63 00

Pokoje: trzyosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich uczestników pokrywa w całości PZT.

Dojazd na koszt własny.

Przyjazd: sobota, 25.09. na godzinę 14:00 na obiad

Wyjazd: niedziela, 3.10. od 11:00

Skład: 11 zawodniczek i 11 zawodników z rocznika 2010/2009


Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Dominik Bernatowicz - trener współpracujący
Pola Weiner - psycholog U12

Zawodnicy otrzymają powołania drogą mailową.

Prosimy o potwierdzenie mail na adres wolasewicz@pzt.pl

Konsultacje szkoleniowe przedstartowe 17-20.07.2021 oraz międzynarodowy turniej drużynowy U12 Nations Challenge by Head do Czech (Rakovnik) 20-25.07.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy organizuje wyjazd dla grupy zawodniczek i zawodników na międzynarodowy turniej drużynowy U12 Nations Challenge by Head do Czech (Rakovnik).
Zawody odbędą się w dniach 22 - 25.07. W tym roku oprócz podstawowej trzyosobowej reprezentacji składającej się z rocznika 2009, do wyjazdu zaproszone zostało dwoje zawodników z rocznika młodszego (2010) w celu zbierania doświadczenia na kolejny rok.

Wcześniej, tj, w dniach 17 - 20 w Centrum Tenisowym "Angie" w Puszczykowie zostanie przeprowadzona konsultacja przedstartowa, a wyjazd do Czech zaplanowany jest na wtorek 20.07.


REPREZENTACJA U12 DZIEWCZĄT:
1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola)
2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków)
3. Markowska Lena (KS Górnik Bytom)
Dodatkowo (niegrająca w meczach drużynowych): Patrycja Faber (BKT Advantage Bielsko-Biała)

Trenerzy:
Dominik Bernatowicz - trener współpracujący
Michał Caruk - trener współpracujący



REPREZENTACJA U12 CHŁOPCÓW:
1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)
2. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)
3. Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków)
Dodatkowo (niegrający w meczach drużynowych): Błażej Krzyśko (KS Górnik Bytom)

Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT


Szczegóły turnieju:

https://www.tenniseurope.org/page/16493/Tennis-Europe-Nations-Challenge-by-HEAD
Turniej Międzynarodowy TE U12, Hradek nad Nisou, 7-13.06.2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy organizuje wyjazd dla grupy zawodniczek i zawodników z rocznika 2009 na międzynarodowy turniej TE U12 w Hradku Nad Nisou.
Zawody odbędą się w dniach 7 - 13.06, a wyjazd do Czech zaplanowany jest na sobotę 5.06.

Celem akcji jest kontynuacja edukacji zawodników U12 w obszarze taktyki singla i debla oraz przygotowania fizycznego i mentalnego w warunkach turniejowych.


DZIEWCZĘTA.
1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) - potwierdzona
2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) - potwierdzona
3. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) - potwierdzona
4. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) - potwierdzona


CHŁOPCY.
1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
2. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
3. Kwiatkowski Maksymilian (WTS DeSki Warszawa) - potwierdzony
4. Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań) - potwierdzony

Szczegóły turnieju: https://www.tenniseurope.org/sport/factsheet.aspx?id=365FDFAA-A3FB-40E1-81A3-F3C6DF430367


Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Zgrupowanie szkoleniowe PZT - Żywiec, 24 kwietnia - 1 maja 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki i zawodników z rocznika 2009 na obóz tenisowy, który odbędzie się w dniach 24 kwietnia - 1 maja w klubie Tenis Park Żywiec 1918.

Cel: Doskonalenie taktyki singla i debla. Edukacja w obszarze przygotowania fizycznego i mentalnego. Wsparcie szkoleniowe trenerów indywidualnych.


DZIEWCZĘTA.
1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) - potwierdzona
2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) - rezygnacja
3. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) - potwierdzona
4. Markowska Lena (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
5. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) - potwierdzona
6. Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała) - rezygnacja
7. Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.) - potwierdzona
8. Sikora Martyna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona
9. Monnier Marie Charlotte (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona
10. Czechowicz Anna (Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź) - potwierdzona

REZERWOWE:
1. Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
2. Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
3. Pabisiak Jessica (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
4. Lesman Zuzanna (Pabianicki Klub Tenisowy)
5. Rybkowska Magdalena (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)


CHŁOPCY.
1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
2. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - rezygnacja
3. Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków) - rezygnacja
4. Kwiatkowski Maksymilian (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
5. Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony
6. Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań) - potwierdzony
7. Jędryka Jakub (Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej SP2 - Radzionków) - potwierdzony
8. Płocharczyk Tomasz (TT SCORE Elbląg) - potwierdzony
9. Urban Jerzy Filip (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) - potwierdzony
10. Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów) - potwierdzony

REZERWOWI:
1. Piotrowski Igor (TT SCORE Elbląg) - potwierdzony
2. Szary Antoni (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
3. Pasiorowski Jan (Klub Miedzeszyn Warszawa)
4. Biernacki Jacek (TOP TENNIS PLAYER)
5. Cach Maksymilian (Klub Sportowy Czarni)






Miejsce zajęć i zakwaterowanie: ul. Sadowa 26, 34-300 Żywiec

Pokoje: dwu i trzyosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny

Przyjazd: 24 kwietnia (sobota) na godzinę 14:00 do klubu tenisowego

Wyjazd: 1 maja (sobota)

Skład: 10 zawodniczek i 10 zawodników z rocznika 2009

Korty: zewnętrzne ceglane, w hali sztuczna trawa



Trenerzy prowadzący:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Bolesław Szmyd - trener przygotowania motorycznego PZT
Pola Weiner - psycholog KN U12
Dominik Bernatowicz - trener współpracujący
Michał Caruk - trener współpracujący

Zaproszeni:
Mieczysław Bogusławski - trener główny przygotowania motorycznego PZT
Jakub Stafaniak - lekarz kadry PZT


Konsultacje szkoleniowe PZT - Puszczykowo, 17-21 marca 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki i zawodników z rocznika 2009 na konsultację tenisową, która odbędzie się w dniach 17 - 21 marca w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie.

Cel: Doskonalenie taktyki singla i debla. Edukacja w obszarze przygotowania fizycznego i mentalnego. Wsparcie szkoleniowe trenerów indywidualnych.


DZIEWCZĘTA.
1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) - potwierdzona
2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) - potwierdzona
3. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) - potwierdzona
4. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) - potwierdzona


CHŁOPCY.
1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
2. Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony
3. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
4. Kwiatkowski Maksymilian (WTS DeSki Warszawa) - potwierdzony




Miejsce zajęć i zakwaterowanie: Centrum Tenisowe Angie. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny

Przyjazd: 17 marca (środa) na godzinę 19.30 do klubu tenisowego (kolacja)

Wyjazd: 21 marca (niedziela) po obiedzie

Skład: 4 zawodniczki i 4 zawodników z rocznika 2009

Korty: 3 korty w hali, nawierzchnia dywanowa (uwaga: proszę zabrać odpowiednie obuwie tenisowe)



Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Marcin Krześniak - trener PZT KN U12
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Pola Weiner - psycholog sportu
Konsultacje szkoleniowe PZT - Puszczykowo, 11 - 14 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodniczki z rocznika 2009 na konsultację tenisową, która odbędzie się w dniach 11 - 14 lutego w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie.

Cel: Doskonalenie taktyki singla i debla. Edukacja w obszarze przygotowania fizycznego i mentalnego. Wsparcie szkoleniowe trenerów indywidualnych.

1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) - potwierdzona
2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) - potwierdzona
3. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) - potwierdzona
4. Markowska Lena (KS Górnik Bytom) - potwierdzona
5. Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała) - rezygnacja
6. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) - potwierdzona
7. Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.) - potwierdzona
8. Sikora Martyna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) - potwierdzona


Rezerwowe:
1. Pabisiak Jessica (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)
2. Janiszewska Aleksandra (Niezrzeszony)
3. Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) - potwierdzona
4. Rybkowska Magdalena (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)





Miejsce zajęć i zakwaterowanie: Centrum Tenisowe Angie. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny

Przyjazd: 10 lutego (środa) na godzinę 19.30 do klubu tenisowego (kolacja)

Wyjazd: 14 lutego (niedziela) po obiedzie

Skład: 8 zawodniczek z rocznika 2009

Korty: 3 korty w hali, nawierzchnia dywanowa (uwaga: proszę zabrać odpowiednie obuwie tenisowe)



Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Marcin Krześniak - trener PZT KN U12
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Pola Weiner - psycholog sportu
Dodatkowo: 4 trenerów indywidualnych zawodniczek

Konsultacje szkoleniowe PZT - Puszczykowo, 03 - 07 lutego 2021
ukryj
Polski Związek Tenisowy powołuje zawodników z rocznika 2009 na konsultację tenisową, która odbędzie się w dniach 4 - 7 lutego w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie.

Cel: Doskonalenie taktyki singla i debla. Edukacja w obszarze przygotowania fizycznego i mentalnego. Wsparcie szkoleniowe trenerów indywidualnych.

1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
2. Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz) - potwierdzony
3. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) - potwierdzony
4. Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków) - potwierdzony
5. Kwiatkowski Maksymilian (BKT Advantage Bielsko-Biała) - potwierdzony
6. Płocharczyk Tomasz (TT SCORE Elbląg) - potwierdzony
7. Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań) - potwierdzony
8. Jędryka Jakub (Stowarzyszenie na rzecz rozwoju kultury fizycznej SP2 - Radzionków) - potwierdzony

Rezerwowi:
1. Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów)
2. Piotrowski Igor (TT SCORE Elbląg)
3. Szary Antoni (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice)
4. Urban Jerzy Filip (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań)



Miejsce zajęć i zakwaterowanie: Centrum Tenisowe Angie. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo

Pokoje: dwuosobowe dla wszystkich uczestników

Pobyt i wyżywienie dla wszystkich zawodników pokrywa w całości PZT. Dojazd na koszt własny

Przyjazd: 3 lutego (środa) na godzinę 19.30 do klubu tenisowego (kolacja)

Wyjazd: 7 lutego (niedziela) po obiedzie

Skład: 8 zawodników z rocznika 2009

Korty: 3 korty w hali, nawierzchnia dywanowa (uwaga: proszę zabrać odpowiednie obuwie tenisowe)



Trenerzy:
Jarosław Wołąsewicz - trener główny KN U12 PZT
Marcin Krześniak - trener PZT KN U12
Bolesław Szmyd - trener przygotowania fizycznego PZT
Pola Weiner - psycholog sportu
Dodatkowo: 4 trenerów indywidualnych zawodników
Program "Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista"
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu kolejnej odsłony Programu „Tenisowa Zima - Mały Wielki Polak - Tenisista" realizowanego w ramach projektu „Mały wieki Polak – nadzieje olimpijskie” Ministerstwa Sportu.

Celem programu jest wspieranie procesu szkolenia sportowego w najniższych kategoriach wiekowych oraz wyselekcjonowanie utalentowanych sportowo zawodników do dalszego szkolenia w kadrach narodowych w wyższych kategoriach wiekowych.

Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:

I GRUPA (rocznik 2010)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 60 h x 65,00 PLN = 3.900,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 4.600,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Snochowska Antonina – KS Start-Wisła Toruń
2. Mazur Iga – Toruńska Akademia Tenisowa
3. Sobiesiak Maja – Krzycka Park Wrocaw
4. Wojciechowska Adela – niestowarzyszona
5. Grobelna Pola – FairPlayce Poznań
6. Pankowski Ignacy – KT Szczawno Zdrój
7. Kowalczyk Tomasz – AZS Łódź
8. Wieczorek Roch – TMTC Piaseczno
9. Matuszewski Mateusz – TMTC Piaseczno
10. Paradowski Jan – KS Nadwiślan Kraków

II GRUPA (rocznik 2008-2009)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 80 h x 65,00 PLN = 5.200,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 5.900,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Kasperski Antoni – KT Błonia Kraków
2. Jeż Wiktor – STT Fakro Nowy Sącz
3. Kowal Patryk – KT Błonia Kraków
4. Kluj Patryk – GOD-POL Szkoła Tenisa Robert Godlewski
5. Kiełb Dawid – KS Elektrowni.pl
6. Chrzanowski Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
7. Gewert Konstanty – SKT Centrum Bydgoszcz
8. Płocharczyk Tomasz – TT Score Elbląg
9. Tejerina Sebastian- Kostrzyński Klub Tenisowy
10. Kmiecik Anna – PT Olimpia Poznań
11. Bajorek Małgorzata – UKT Winner Kraków
12. Giżewska Hanna – Sopot Tennis Klub
13. Rajca Lena – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Michta Emilia – KT Błonia Kraków
15. Wróbel Maja – Klub Tenisowy Zabrze
16. Afelt Nadia – Toruńska Akademia Tenisowa
17. Kołek Hanna – UKT Winner Kraków
18. Janusz Zofia – AZS Poznań
19. Dehmel Daria – Szczecińskie Centrum Prawobrzeże Szczecin
20. Markowska Lena – KS Górnik Bytom

III GRUPA (rocznik 2004-2007)

- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 2 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.200,00 PLN.
i dotyczy zawodników:

1. Sasko Wiktor – TMTC Piaseczno
2. Lange Mateusz – AZS Poznań
3. Kowal Mikołaj – AZS Poznań
4. Zaorski Leon – TUKS Leo Trąbki Małe
5. Hrynkiewicz Jakub – AG Tenis Chorzowska Radom
6. Czyrek Kacper – BKT Advantage Bielsko-Biała
7. Michałowski Tadeusz – BKT Advantage Bielsko-Biała
8. Januchowski Jakub – Fundacja KT Astra Książenice
9. Struski Igor – KS Tęcza Społem Kielce
10. Wieczorek Antoni – KS Górnik Bytom
11. Głowacka Maria – TS IDEA SPORT Toruń
12. Gniewkowska Oriana – Sopot Tenis Klub
13. Koprowska Hanna – KT GAT Gdańsk
14. Straszewska Barbara – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
15. Jędrzejak Oliwia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
16. Mańkowska Jagna – TS IDEA SPORT Toruń
17. Paszun Amelia – AZS Poznań
18. Kłys Natalia – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
19. Mitrzak Aleksandra – ITT Goplania Inowrocław
20. Wahl-Maniecka Kinga – KS Górnik Bytom
21. Zając Milena – Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna
22. Dzieło Marcel – KKT Wrocław
23. Szymkowiak Kacper – KKT Wrocław
24. Stankiewicz Patryk – AZS Poznań
25. Biedermann Mikołaj – KKS Włókniarz 1925 Kalisz
26. Barcik Nikodem – KS Górnik Bytom
27. Durska Emila – AZS Łódź
28. Orlińska Oliwia – KKT Wrocław
29. Witkowska Zuzanna – CKT Grodzisk Mazowiecki
30. Pieczyńska Sonia – WKS Grunwald Poznań


Kryteria kwalifikacji do Programu „Tenisowa Zima” w ramach projektu „Mały wielki Polak – nadzieje olimpijskie”

KLUCZ:
Rocznik 2010 (dziesięć lat) – zgłoszonych przez Metodyka – 10 osób
Rocznik 2009 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2008 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 12 – 11/2020
Rocznik 2007 – do 25 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2006 – do 20 miejsca na podstawie listy do lat 14 – 11/2020
Rocznik 2005 – do 15 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Rocznik 2004 – do 10 miejsca na podstawie listy do lat 16 – 11/2020
Decyzja ekspercka: Wieczorek A, Durska E, Barcik N

Uwaga: Program dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy nie otrzymali dofinansowania z Programu „Tenisowa Zima” dla młodzieżowych kadr narodowych.
Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych
ukryj
Jest nam miło zakomunikować o uruchomieniu Programu „Tenisowa Zima” dotyczący zawodników młodzieżowych kadr narodowych. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i dotyczy pomocy zawodnikom w realizowaniu programu szkoleniowego w okresie jesienno-zimowym. Program ma na celu dofinansowanie tzw. konsultacji szkoleniowych indywidualnych trener - zawodnik w wymiarze:
I GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 7.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Plenkiewicz Hubert – Stow. AG Tenis Chorzowska Radom
2. Błuś Aleksander – PT Olimpia Poznań
3. Litwic Tymon – STT Fakro Nowy Sącz
4. Sadzik Jan – KT Błonia Kraków
5. Tryjański Jakub – KT Błonia Kraków
6. Chłodnicki Jan – KS Górnik Bytom
7. Tejerina Ignacio – Kostrzyński Klub Tenisowy
8. Stańczyk Juliusz – STT Fakro Nowy Sącz
9. Urbański Jan – Fundacja KT Astra Książenice
10. Skrzyński Jan – KS Nadwiślan Kraków
11. Fletcher Vincent – Fundacja KT Astra Książenice
12. Kwiatkowski Maksymilian – WTS DeSki Warszawa
13. Kuszel Oliwia – Toruńska Akademia Tenisowa
14. Pawelska Maja – Klub Sportowy Zabrze
15. Dróżdż Oliwia – Sopot Tennis Klub
16. Biełus Zofia – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters
17. Husar Sara – UKS Beskidy Ustroń
18. Wawrzkiewicz Inka – Sopot Tennis Klub
19. Odrobina Aniela – MKT Łódź
20. Skorupska Anna – PT Olimpia Poznań
21. Sybicka Oliwia – MKT Stalowa Wola
22. Kostecka Barbara – UKT Winner Kraków
23. Zemła Grzegorz - Fundacja Tennis Pro Piaseczno
24. Migdalski Mikołaj – BKT Advantage Bielsko-Biała
25. Kokot Bruno – KS KT Szczawno Zdrój
26. Andrzejczak Marcin – TUKS LEO Trąbki Małe
27. Tomasiak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
28. Lewandowski Dawid – KS KT Szczawno-Zdrój
29. Ważny Alan – KS Czarni Rzeszów
30. Mitoń Mateusz – STT Fakro Nowy Sącz
31. Kluczyński Jan – KS KT Szczawno-Zdrój
32. Downar Jan – KT GAT Gdańsk
33. Kosiński Filip – KS KT Szczawno-Zdrój
34. Mackiewicz Martyna – KT GAT Gdańsk
35. Stankiewicz Monika – KT GAT Gdańsk
36. Gołda Karolina – AT MASTERS Radom
37. Stypuła Laura – CKT Grodzisk Mazowiecki
38. Ciesielczyk Amelia – UKS RP SPORT Olsztyn
39. Podhajecka Dominika – Górzycki KT Smecz Górzyce
40. Kostka Natalia – BKT Advantage Bielsko-Biała
41. Kulbiej Nadia – Fundacja Szczecinski Klub Tenisowy Promasters
42. Czajka Antonina – PT Olimpia Poznań
43. Nadajewska Marta – BKT Advantage Bielsko-Biała
44. Wojtaszczyk Maria – KT Start Łódź
45. Nieradzik Maja – Klub Tenisowy Zabrze
46. Zgoła Goran – AZS Poznań
47. Grzegorzewski Oskar – BKT Advantage Bielsko-Biała
48. Kubalka Igor – MKS Andrychów
49. Lechno-Wasiutyński Fryderyk – PR-S FairPlayce Poznań
50. Piekarz Damian – KT Warszawianka Warszawa
51. Pawelski Martyna – KS Górnik Bytom
52. Matuszewski Gabriel – CKT Grodzisk Mazowiecki
53. Zgoła Borys – AZS Poznań
54. Kusiewicz Piotr - niezrzeszony
55. Taczała Dawid – PR-S FairPlayce Poznań
56. Kos Maciej – KT GAT Gdańsk
57. Koralnik Laura – WKT Mera Warszawa
58. Jodłowska Justyna – BKT Advantage Bielsko-Biała
59. Górska Daria – PT Olimpia Poznań
60. Telzyńska Hanna – Stow. Morelowa Tennis Club Warszawa
61. Bergler Olivia – KS Górnik Bytom
62. Rowińska Malwina – niezrzeszona
63. Bednarz Zuzanna – KS Czarni Rzeszów
64. Bozova Anastasya – AZS Łódź
65. Bojarski Alan – Klub Miedzeszyn Warszawa
66. Tomański Karol – Stow. Mario Trnovsky Tennis Club
67. Bartusek Karolina – KS Górnik Bytom
68. Frankowska Zuzanna – AZS Łódź


II GRUPA
- wynajem kortów na obiekcie halowym – 100 h x 65,00 PLN = 6.500,00 PLN
- dofinansowanie trenera indywidualnego zawodnika – 4.000,00 PLN (warunek – licencja trenerska 2020 i 2021 oraz trener nie jest związany umową z PZT)
- przekazanie przez PZT 3 kartonów piłek (Tretorn Seria+ Control) zawodnikowi .
Całościowy koszt dofinansowania na jednego zawodnika to 11.550,00 PLN.
i dotyczy zawodników:
1. Ewald Weronika – KT GAT Gdańsk
2. Berkieta Tomasz – KT Warszawianka Warszawa
3. Jędrzejczak Jakub – BKT Advantage Bielsko-Biała
4. Lorens Mikołaj – KS Górnik Bytom
5. Kielan Szymon – Pabianicki Klub Tenisowy
6. Szajrych Jasza – WKS Grunwald Poznań
7. Pieczonka Filip – KT GAT Gdańsk
8. Pawlak Piotr – WKT Mera Warszawa
9. Politowicz Marcel – AZS Poznań
10. Orlikowski Aleksander – MKT Łódź
11. Kamrowski Marcel – Sopot Tenis Klub
12. Stokowski Patryk – WKT Mera Warszawa
13. Wierzbowska Aleksandra – KKS Olsza Kraków
14. Duhl Laura – BKT Advantage Bielsko-Biała
15. Wygonowska Pola – UKS RP SPORT Olsztyn
16. Niewiadomska Patrycja – BKT Advantage Bielsko-Biała
17. Formella Alicja – SKT Centrum Bydgoszcz
18. Gruszczyńska Rozalia – KS Górnik Bytom
19. Kubacha Zuzanna – AT Angelique Kerber Puszczykowo
20. Świerczyńska Magdalena – KKS Olsza Kraków
21. Lipiec Xenia – Kędzierzyński Klub Tenisowy
22. Pawlikowska Zuzanna – PT Olimpia Poznań
23. Pieczkowski Olaf - UKS RP SPORT Olsztyn

Partner - MKDNiS

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor PZT, Mecenas 100-lecia PZT

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Generalny - EVE Energy

Partner Generalny - Kantor dla Firm

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Poznaj program KINDER Joy of moving

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Główny - LOTTO

Partner medialny - Polsat sport

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Partner - Festina

Partner Medyczny Reprezentacji

Partner Główny - forBET

Partner Techniczny - Hummel

Oficjalna Woda - Jantar

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner Wydarzenia 95. NMP

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner Medialny

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.