Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI

Falubaz partnerem Polskiego Związku Tenisowego

Miło nam poinformować, że nowym partnerem marketingowym Polskiego Związku Tenisowego został Falubaz Zielona Góra. Umowa pomiędzy Falubazem i PZT została podpisana przy okazji promocji turnieju Fed Cup, który odbędzie się w lutym przyszłego roku właśnie w Zielonej Górze. Na zgrupowaniu tenisowej reprezentacji Polski pojawił się indywidualny wicemistrz świata w jeździe na żużlu, na co dzień występujący w barwach Falubazu, Patryk Dudek. Motocykla nie ma zamiaru na razie zamieniać na rakietę tenisową, ale chętnie porozmawiał o czarnym sporcie z wielkim fanem Włókniarza Częstochowa - kapitanem reprezentacji Polski, Dawidem Celtem.

- To jest umowa marketingowa, będziemy wzajemnie wspierać swoje działania. – powiedział podczas konferencji prasowej Mirosław Skrzypczyński, pochodzący z Zielonej Góry prezes PZT. - Dla nas marketing sportowy jest bardzo ważny. Będzie współpraca, pozyskiwanie partnerów, wymiana wspólnych doświadczeń. Nie będziemy zamieniali się dyscyplinami tak, że nasze dziewczyny będą jeździły na żużlu, a Patryk Dudek zagra. Cele są zupełnie inne, to jest typowy marketing sportowy. Z prezesem klubu żużlowego, Adamem Golińskim, znamy się od dawna, także z kortu tenisowego. Uważam, że to bardzo rzetelny partner, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę, która będzie korzystna dla naszego związku i dla klubu.

- Będziemy mieli w Zielonej Górze duże wydarzenie sportowe, organizacyjne, które Falubaz chętnie chciałby promować – mówił Adam Goliński, prezes Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. - Falubaz zawsze stoi za sportem na najwyższym poziomie, dlatego propagowanie tak dużej idei w Zielonej Górze jest nam na rękę. A że mamy doświadczenie w tym zakresie, to po krótkich rozmowach z prezesem Skrzypczyńskim postanowiliśmy podjąć współpracę. W Zielonej Górze już dziś są bardzo dobre warunki dla tenisa, jest wielu zawodników i amatorów. W moim przekonaniu tenis może być kolejną dużą siłą sportową w naszym mieście, dlatego chcemy być przy tenisie i propagować go, na tyle, na ile będziemy w stanie to robić. Nasza umowa przewiduje współpracę przez kilka kolejnych lat.

Polski Związek Tenisowy

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Partner Główny Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Partner PZT

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.