Znajdujesz się: PZT > AKTUALNOŚCI

Drużynowe Mistrzostwa Polski młodziczek: Wyniki

Gdańsk gościł uczestniczki Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek (do lat 14).
Tenisistki KT GAT Gdańsk (Weronika Ewald, Monika Stankiewicz, Martyna Mackiewicz, Natalia Jagiełło, Amelia Ciesielczyk, Hanna Koprowska) były mało gościnne. Sięgnęły po złoto.

ĆWIERĆFINAŁY
KT GAT Gdańsk – AT Masters Radom 5:1: Ewald – Gniewkowska 6:0, 6:2; Stankiewicz – N. Witkowska 7:6, 6:2; Mackiewicz – Gołda 3:6, 6:0, 6:0; Jagiełło – Cieśluk 6:4, 6:0; Ciesielczyk/Stankiewicz – Gniewkowska/Witkowska 4:6, 0:6; Jagiełło/Mackiewicz – Cieśluk/Gołda 6:4, 7:5;
Górnik Bytom – AZS Poznań 5:1: Bergler – Mańkowska 6:0, 6:4; Będkowska – Jędrzejak 6:0, 6:3; Kasprzak – Helińska 6:7, 6:3, 6:2; Kulczycka – A. Głowacka 6:3, 6:1; Bergler/Będkowska – Głowacka/Mańkowska 6:3, 6:1; Kasprzak/Wahl-Maniecka – Helińska/Jędrzejak 1:6, 4:6;
TS Idea Sport Toruń – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:2: M. Głowacka – Szczepaniak 6:1, 6:4; Stypuła – Z. Witkowska 6:1, 7:6; Sawicka – Domańska 5:7, 1:6; Jankowska – Skarżyńska 6:1, 6:4; Głowacka/Stypuła – Szczepaniak/Witkowska 6:3, 2:6, 10:4; Frątczak/Jankowska – Domańska/Langiewicz 3:6, 1:6;
PT Olimpia Poznań – MKT Łódź 6:0: Górska – Rajca 6:2, 6:1; Pawlikowska – Daroszewska 6:0, 6:1; Podhajecka – Edyk 6:1, 6:3; Wartecka – Murawska 6:1, 6:2; Górska/Pawlikowska 6:1, 6:2; Kuczyńska/Podhajecka – Edyk/Murawska 6:0, 7:6.

O MIEJSCA 5-8
AT Masters – AZS Poznań 5:1: Gniewkowska – Mańkowska 7:5, 6:1; Gołda – Jędrzejak 6:1, 6:2; Cieśluk – Helińska 6:3, 7:6; Chmielewska – Maćkowiak 2:6, 0:6; Gniewkowska/Witkowska – Helińska/Mańkowska 6:2, 6:2; Cieśluk/Gołda – Głowacka/Jędrzejak 6:1, 6:3;
Advantage – MKT Łódź 6:0: Szczepaniak – Rajca 7:5, 6:4; Langiewicz – Daroszewska 6:3, 6:2; Z. Witkowska – Edyk 6:0, 6:1; Skarżyńska – Murawska 6:1, 6:4; Langiewicz/Szczepaniak – Daroszewska/Rajca 6:1, 6:1; Domańska/Witkowska – Edyk/Murawska 6:1, 6:2.

O 7. LOKATĘ
MKT Łódź – AZS Poznań 4:2: Rajca – Mańkowska 3:6, 6:3, 6:3; Daroszewska – Jędrzejak 6:0, 6:1; Edyk – Helińska 3:6, 0:6; Murawska – Maćkowiak 6:1, 6:2; Daroszewska/Rajca – Głowacka/Mańkowska 6:3, 2:6, 10:8; Edyk/Murawska – Helińska/Jędrzejak 2:6, 3:6.

O 5. POZYCJĘ
Advantage – AT Masters 5:1: Szczepaniak – Gniewkowska 6:4, 6:1; Langiewicz – Gołda 3:6, 6:2, 5:7; Z. Witkowska – Cieśluk 6:2, 3:6, 7:6; Skarżyńska – Chmielewska 6:0, 6:1; Langiewicz/Szczepaniak – Gniewkowska/N. Witkowska 6:0, 6:1; Domańska/Z. Witkowska – Cieśluk/Goła 7:6, 6:2.

PÓŁFINAŁY
KT GAT Gdańsk – Górnik 4:2: Stankiewicz – Bergler 4:6, 0:6; Mackiewicz – Będkowska 6:1, 6:3; Ciesielczyk – Kasprzak 6:1, 6:1; Jagiełło – Kulczycka 6:0, 6:0; Koprowska/Stankiewicz – Bergler/Będkowska 1:6, 6:2, 6:10; Jagiełło/Mackiewicz – Kasprzak/Wahl-Maniecka 6:1, 6:0;
PT Olimpia – Idea Sport 3:3 (sety 7:6): Górska – M. Głowacka 3:6, 0:6; Pawlikowska – Stypuła 6:3, 6:3; Podhajecka – Frątczak 6:2, 3:6, 1:6; Kuczyńska – Jankowska 3:6, 2:6; Górska/Pawlikowska – Głowacka/Sawicka 6:0, 6:1; Podhajecka/Wartecka – Jankowska/Stypuła 7:5, 6:3.

O 3. MIEJSCE
Górnik – Idea Sport 4:2: Bergler – M. Głowacka 0:6, 0:6; Będkowska – Stypuła 6:4, 6:3; Kasprzak – Frątczak 6:4, 6:2; Wahl-Maniecka – Jankowska 7:5, 5:7, 6:3; Bergler/Kulczycka – Głowacka/Stypuła 0:6, 0:6; Będkowska/Kasprzak – Frątczak/Jankowska 6:1, 7:5.

FINAŁ
KT GAT Gdańsk – PT Olimpia 5:1: Ewald – Górska 6:4, 6:0; Stankiewicz – Pawlikowska 7:5, 6:2; Ciesielczyk – Podhajecka 6:4, 7:5; Korpowska – Kuczyńska 6:0, 7:5; Ewald/Stankiewicz – Górska/Pawlikowska 3:6, 6:3, 6:10; Jagiełło/Mackiewicz – Podhajecka/Wartecka 6:1, 6:2.

źródło: polski-tenis.pl

Partner - Ministerstwo Sportu

Partner - Niepodległa

Strategiczny Sponsor Polskiego Związku Tenisowego

Główny Mecenas Polskiego Związku Tenisowego

Oficjalny Sponsor Reprezentacji - Solano

Partner Technologiczny - Mapei

Partner Główny - BMG Goworowski

Partner Generalny - CarNet

Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Mężczyzn - Recman

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Kobiet - Solar

Partner Główny - forBet

Partner Główny - DrogBruk

Partner Główny - Pellet Energy

Partner Techniczny - Hummel

Partner Medyczny Reprezentacji

Oficjalna Woda - Jantar

Oficjalny Partner - Seiko

Partner PZT - Fundacja ARP

Oficjalny Sklep PZT

Partner - tenis4u.pl

Partner Medyczny - Rehasport

Partner - SportUSA

Partner Tenis 10 - Babolat

Oficjalna Piłka - Tretorn

Partner Generalny - Regent

Polski Holding Hotelowy

Partner Techniczny

Partner - Broyx

Partner Marketingowy - Falubaz

Oficjalny Partner Technologiczny

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny - PR I

Partner - Kubota

Zapraszamy do Sklepu Kibica!

PZT Najlepszym Związkiem Sportowym 2019

Travel PP

POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY
ul. Konduktorska 4 lok.10
(wejście II, piętro V).
00-775 Warszawa
tel. (48-22) 122 12 00, 122 12 01
fax. (48-22) 122 12 11
e-mail: pzt@pzt.pl
Rachunek opłat statutowych: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
17 1600 1374 0003 0057 6053 3150
Rachunek Kolegium Sędziów: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Dane do faktur:
Polski Związek Tenisowy
ul. Konduktorska 4 lok.10
00-775 Warszawa
NIP: 526-21-70-384
Copyright Polski Związek Tenisowy.
All rights reserved
projekt i wykonanie e-ARES Sp. z o.o.